Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 146 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 163  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 09 липня 2010, 00:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
emerald написав:
"селяві як кажут французи"- ну шо поробиш, є те шо є. Оновлення телекомунікацій в нас відбувається дуже повільно, якшо взагалы відбувається.

салямі як кажу я.

Завжди було кумедно вести такі розмови з людьми які абсолютно не орієнтуються в темі.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 09 липня 2010, 12:47 
 
"ти не повіриш - все таки відбувається. 11 років назад про інтернет чули одиниці - зара це доступно майже кожному. те що 11 років назад було шаленою швидкістю нині нікому і задурно не треба
так що не треба так песимістично на це дивитися." - то чому за 11 років нема по всій Коломиї можливості користування інтернетом ( не тим шо за даром нікому не потрібний). Чи 11 років це мало?


"Завжди було кумедно вести такі розмови з людьми які абсолютно не орієнтуються в темі." - цим людям теж було кумедно з тобою спілкуватися.
"аби провайдер "дерся зі шкурки" а мо й задовільняв орально при підключенні " - це видно єдине в чому ти орієнтуєшся, тільки не знаю, в цих твоїх фантазіях ти виступаєш в ролі провайдера чи користувача? До речі, як твої конфабуляції, ше бувають? А загострення вже пройшло, чи може залікував? Хоча навряд, якшо подивитися, шо ти тут "несеш добро", чи краще сказати просто несеш.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 09 липня 2010, 12:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
emerald написав:
то чому за 11 років нема по всій Коломиї можливості користування інтернетом


я не знаю в якій Коломиї ти живеш або що ти називаєш нормальним інтернетом. Хто хоче той має.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 09 липня 2010, 13:12 
 
"я не знаю в якій Коломиї ти живеш або що ти називаєш нормальним інтернетом. Хто хоче той має" - та в тій що і ти. А інтернетом забезпечені тільки ті мікрорайони, де є багатоповерхівки, а решта так, перебиваються тим, як ти кажеш "те що 11 років назад було шаленою швидкістю а нині нікому і задурно не треба " Але діло в тому, що в Коломиї не всюди мікрорайони з багатоповерхівками.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 09 липня 2010, 13:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
emerald написав:
"ти не повіриш - все таки відбувається. 11 років назад про інтернет чули одиниці - зара це доступно майже кожному. те що 11 років назад було шаленою швидкістю нині нікому і задурно не треба
так що не треба так песимістично на це дивитися." - то чому за 11 років нема по всій Коломиї можливості користування інтернетом ( не тим шо за даром нікому не потрібний). Чи 11 років це мало?


"Завжди було кумедно вести такі розмови з людьми які абсолютно не орієнтуються в темі." - цим людям теж було кумедно з тобою спілкуватися.
"аби провайдер "дерся зі шкурки" а мо й задовільняв орально при підключенні " - це видно єдине в чому ти орієнтуєшся, тільки не знаю, в цих твоїх фантазіях ти виступаєш в ролі провайдера чи користувача? До речі, як твої конфабуляції, ше бувають? А загострення вже пройшло, чи може залікував? Хоча навряд, якшо подивитися, шо ти тут "несеш добро", чи краще сказати просто несеш.

Мені здається ми на "ти" не переходили.
Помітьте я завжди максимально ввічливий і намагаюсь не опускатись до вашого рівня з спробами ставити діагнози по аватарці чи аналізувати по підпису інтимні вподобання.
Моглиб й промовчати замість отак наївно огризатись коли вже казочки про 99% користувачів скінчились.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 09 липня 2010, 13:46 
 
По-моєму тут був пост по тупу " шо тут огризнулось"??, поки ти його не відредагував, а тепер ти про ввічливість?? ну ти і лоханувся чувак!!! )))


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 09 липня 2010, 13:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Шановний, що з вами? Я починаю хвилюватись.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 09 липня 2010, 13:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
бачу що це все переростає у звичайний срач. далі просто не цікаво.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 09 липня 2010, 13:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Ну кому як. Я наприклад маю хорошу нагоду поспостерігати за кризою пубертатного віку, що виражено в отаких от слабких спробах підняття самооцінки.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Інтернет в Коломиї
 Повідомлення Додано: 09 липня 2010, 17:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Омг, яка агресивна дитина. Мабуть я точно самооцінку вам пошкодив. Чому в приват?

Зображення

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 146 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 163  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB