Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 91 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 163  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 серпня 2008, 13:43 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
©hiky® пише:
ДУЖЕ хороші
О, так, супер...
20 мг об'єму поштової скриньки за 5 грн в місяць?
При 2-4 гігах стандартного об'єму на безплатних поштових сервісах?
Це дійсно, дуже навіть :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 серпня 2008, 14:56 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
О, так, супер... 20 мг об'єму поштової скриньки за 5 грн в місяць? При 2-4 гігах стандартного об'єму на безплатних поштових сервісах?

Що вам заважає не брати цей поштовий ящик і використовувати безкоштовні сервіси?

Вся суть цього поштового ящика полягає в тому, що вартість трафіку з нього буде 0,01 грн. а в неті є сервіси котрі відправляють любі файли на вашу поштову скриньку за чисто символічну суму і таким чином ви за невеликі кошти маєте любе кіно :D

Але при безліміті за 75грн./міс ці грачки зовсім недоречні.
Безлімітні тарифи в порівнянні з єс дійсно хороші.

Конкуренція це добре :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 серпня 2008, 17:26 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
[QUOTE]Wandering пише:
Вся суть цього поштового ящика полягає в тому, що вартість трафіку з нього буде 0,01 грн. а в неті є сервіси котрі відправляють любі файли на вашу поштову скриньку за чисто символічну суму і таким чином ви за невеликі кошти маєте любе кіно [/QUOTE]Перепрошую, ви розумієте що означає 20 мг об'єму поштової скриньки? Яке кіно? Хіба титри від кіна? :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 серпня 2008, 17:43 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
Перепрошую, ви розумієте що означає 20 мг об'єму поштової скриньки? Яке кіно? Хіба титри від кіна?

Знаю я що таке 20мб., просто з сервера відправляються шматочки по 10мб., а потім за допомогою TotalCommander об'єднуються.

В минулому, коли трафік був дорогий цей метод себе ще якось виправдовував, але при теперішніх цінах на безліміти це зайвий клопіт імхо.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 серпня 2008, 19:13 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 556
Звідки: Коломия
Цитата:
Wandering пише:
Що вам заважає не брати цей поштовий ящик і використовувати безкоштовні сервіси?

Вот-вот, я вже користуюся послухами ISP Yes більше 4х місяців, і ніраху не користувався імейлом який мені надається...
Так що, підтримую Wandering'a, я наголошував на цінах, а не на поштовому сервері...чи чомусь такому) |bv


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 серпня 2008, 23:20 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Ну, не знаю, хлопці.
Ні суттєвої цінової, ні якісної різниці - нема, як на мою думку.
Хіба може я не вижу?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 серпня 2008, 23:58 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
pent@gon
От дивись, в Кванті безлімітка на 128кбіт/с коштує 75грн. а в єсі приблизно 185грн., то що різницю в 110грн. не помітно? :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2008, 00:49 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 55
Цитата:
Wandering пише:



Цитата

pent@gon пише:
Перепрошую, ви розумієте що означає 20 мг об'єму поштової скриньки? Яке кіно? Хіба титри від кіна?
Знаю я що таке 20мб., просто з сервера відправляються шматочки по 10мб., а потім за допомогою TotalCommander об'єднуються.

В минулому, коли трафік був дорогий цей метод себе ще якось виправдовував, але при теперішніх цінах на безліміти це зайвий клопіт імхо.


і скільки тобі цих "кусочків для склейки" впаде в ящик розміром 20 мб? найбільше 2, це при тому що в тебе в ящику не буде нічого! а софт і т.п. тепер по гігу і більше! а скачав - видалив не пройде, бо той хто відправлятиме, відправить хоть і кусками, але все зараз, і поприходить йому відповідь..... :D :gr:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2008, 00:52 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 55
Цитата:
©hiky® пише:
ось, замітив, що Квант нові тарифи ввів
http://kvant.if.ua/tarif_i.html
доречі, ДУЖЕ хороші)


перший раз чую таку кантору, хоча нормальний нет шукав довго. Все ж таки укртел рулить (шкода що не всюди), пару днів користувався їхнім нетом на швидкості 4мбт.сек. нормально паше, але перейшов на 1мбт.с, бо немає потреби, і на мегабіті вже перекачав майже всі серіали :ck: :bu


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 серпня 2008, 00:59 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
koliandrik пише:
і скільки тобі цих "кусочків для склейки" впаде в ящик розміром 20 мб? найбільше 2, це при тому що в тебе в ящику не буде нічого! а софт і т.п. тепер по гігу і більше! а скачав - видалив не пройде, бо той хто відправлятиме, відправить хоть і кусками, але все зараз, і поприходить йому відповідь.....

Що я можу тобі сказати, люди ще й не з таких ситуацій виходили, а ти засумнівався в реальності такого методу.

Спеціально для тебе:
на сервері можна виставити інтервал між відправленнями шматків (також розмір шматків регулюється, можна 1мб. і більше), в себе на компі ставиш поштову прогу The Bat і виставляєш перевірку пошти кожну хвилину чи менше та автоматичне видалення листа після отримки і йдеш спати, вранці всі шматки на компі, кілька натисків миші і файл зібрано.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 91 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 163  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB