Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Soft: Програмне забезпечення




 Сторінка 76 з 84 [ 837 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 84  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2011, 20:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
miwa написав:
Почнемо з того, що у Івано-Франківській області немає спеціалістів, котрі піднімуть повний функціонал 1С. Хоча б тому, що немає фірм, котрі його потребують.

нема логічного зв'язку. :)
прит еперішньому розвитку інтернету мож бути в Коломиї , а працювати бо зна де. я до того, що є люди в Коломиї які працюють на "експорт" . видко таки шось знають. :)
miwa написав:
Назвати костилем сторонню реалізацію Windows API,

я називаю костилем будь якого посередника між прогою і апі :)
про решту не буду ніц казати... :gamer:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2011, 21:37 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Почнемо з того, що у Івано-Франківській області немає спеціалістів, котрі піднімуть повний функціонал 1С. Хоча б тому, що немає фірм, котрі його потребують.

Ви так і не відповіли про безкоштовний аналог у лінуксі, бесіда починалася про "в загальному" а не специфічно по нашій області, де грохнули практично все промислове і лишилися тіко дрібні підприємці, котрим повний функціонал не потрібен напевне.

Працюють без проблем (про півсотні фірм, в тому числі магазинів, ще не забули, ага?). Точно так само, як сканери штрих-кодів, електронні ваги, чекові принтери... Ця вся периферія взагалі-то працює на стандартній системі команд, котра (система команд) є загальнодоступною і всі, кому потрібно, вже давно написали свої програми-перехідники.

я радий шо працюють :) тіко написання своїх програм для простого юзера - підприємця троха то-во, не пристало, він же не програмер, от і підтверджуєте, сказане мною, тре уміти пользовати термінал. А без нього тіво апарати в лінуксі купа брухту або віндуз форева. Я не є прихильник ні однієї операційної ситеми і повторюсь, що за тих чи інших обставин житєйських кожна має право на існування з своїми перевагами і недоліками

Назвати костилем сторонню реалізацію Windows API, котра у багатьох випадках працює чіткіше, краще і коректніше, аніж оригінал - це ви дуже невдало пожартували. Наступного разу рекомендую обережніше висловлювати такі категоричні сентенції про незрозумілі вам речі - заплюють.

особливо сперечатися не буду ібо далекий від програмування, але з ваших слів випливає що програма написана для вінди буде краще працювати під вайном у лінуксі? чи я шо не так зрозумів?

Ми все ще про типовий коломийський офіс говоримо?
І відколи я вже маю щось вам пропонувати?
В любому випадку - я не пхаюсь в області, в котрих некомпетентний, а перелічені програми знаю лише по назвах. І по тому, що вони орієнтовані на професіоналів і в холєру дорогі. А ви чогось захотіли їх від мене та ще й безкоштовних. Запопронуйте ви мені половину їх вартості - появиться тема для розмови.


ми говоримо про софт. Я просив тільки назвати аналог (наголошу, тільки назвати :) ) по функціоналу у лінуксі, нехай навіть платний (піду навіть на таке) :) пропонувати половину вартості не буду бо Ви не компетентні (самі ж кажете) в цій галузі, тож путнього нічо не вийде (без образ, нічого особистого :)

З чого ви зробили висновок, що нездатність віндового офіса відкрити файл - це проблема оо-офіса? Ви взагалі в курсі про такі штуки як OASIS, OpenDocument і стандарти взагалі - що вони є так само доступними; і те, що мсофіс не спромігся реалізувати їх коректну підтримку... Ну - ви зрозуміли.

я зробив висновок про часткову нездатність опен офіса коректно конвертувати у віндузний формат (мо версія була стріша, я не вникав, але осад від користування залишився). Відкривав оо віндузний док нормально. Так, про деякі стандарти я в курсі, такі як тхт чи док, звичайно як юзер а не як програмер. І мене, як юзера, абсолютно не цікавить чим і як написана прога. Цікавить тільки наскільки вона функціональна і зручна у користуванні. Зрештою добре би глянути статистику кількості користувачів обидвох програм і тоді можна робити деякі висновки.

Знову прикольна підстановка. Хто це казав, що гімп кращий аніж фотошоп, чи що він має таким стати? Що і кому ви хочете доказати, порівнюючи любительський інструмент з професійним? У них взагалі різні ніші, призначення і вагові категорії.

ніякої підстави абсолютно! Просто кращої проги в лінуксі як джімп я не знайшов (а Ви не озвучили), ви ж самі кажете, що хто хоче працювати то обирає лінукс, чи не так? а як його обрати для роботи коли ... ще раз Вас цитувати не буду :)

Перелічені вами програми нормальними людьми використовуються не просто так, а у роботі. Наприклад, один фотосалон купив машину для друку фотографій. Пощастило - взяли задешево, вживану, заплатили лише $50000 (я не помилився в кількості нулів). Фотошоп там йшов мало не "в комплекті".
В цілому - не треба плутати професійну роботу з домашнім/офісним комп’ютером. Для професіоналів є готові (апаратно-)програмні рішення, дуже дорогі, орієнтовані на вузьке коло користувачів і підтримуваних платформ. Їх розвиток "під все підряд" є банально економічно недоцільним і нікому не потрібним.


перелічені мною проги, ну звичайно може не всі, якраз нормальними людями і використовуються як в побуті так і в професійній чи напівпрофесійній роботі ібо дозволяють отримати результат без зайвого то-во, ну, терміналу і командної строки.
Про жилізні машини ми не говорили а тільки про софт. Отже спробуйте переконати власників тої чудо-машини перейти на лінуксовий софт. Вони ж професійно займаються роботою а не хухри-мухри ганяють по однокласниках, значить лінукс повинен бути їхній вибір!

З Вами приємно вести бесіду :) сподіваюсь що до загального консенсусу ми всетаки дійдемо без "холівару"


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2011, 21:50 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
та це вже холівар :D Я кажу тільки що не було переходів на особисте, але ви всі дядьки не маленькі думаю проблем не буде. :)

Бодя, в мене просто питання, якщо є енна прога, яка має свою задачу, свій десігн, мета якої опрацювати дані на вході вивести дані на виході, по дорозі можливо зберегти їх, має свої інтуїтивно зрозумілі настройки і працює без проблем, то для чого платити за вінду, якщо воно може працювати і а фрішному лінуксі... Звісно, якщо ви не збираєтесь решту часу складати косинку.

Взяти ту же Укрзалізницю. вони працюють під досом чи чим і норм, досу їм вистачає, щоб надрукувати квиток і подивитись чи є вільні місця в поїзді. Чи їм відмовитись від досу і перейти на якісь наворочені платформи, які будуть виконувати ті ж функції, але працюють під віндою :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2011, 21:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
та це вже холівар :D
та качумай, вони собі просто карнають... звичайно, з кіром би було краще :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2011, 21:58 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
SPY написав:
та це вже холівар :D
та качумай, вони собі просто карнають... звичайно, з кіром би було краще :coffe:

учітє матчасть! :oftop:
от є в нас розділ, в якому ніхто ніколи не пише: "англійським спікерам - хер"
що ті хто не знають інгліша туди теж мають заходити і жалітись, що вони ніц не розуміють? :)
офтоп - потім зітру :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2011, 22:06 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
SPY написав:
Бодя, в мене просто питання, якщо є енна прога, яка має свою задачу, свій десігн, мета якої опрацювати дані на вході вивести дані на виході, по дорозі можливо зберегти їх, має свої інтуїтивно зрозумілі настройки і працює без проблем, то для чого платити за вінду, якщо воно може працювати і а фрішному лінуксі...


іменно і хочемо розібратися! де ж ті чудесні шарові лінуксові проги є? і чи в змозі вони в повній мірі замінити тупі, глючні, дорожезні віндузні ?!!! :)

я ж не проти! покажіть і я забуду про вінду!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2011, 22:38 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
VohaBit написав:
miwa написав:
Почнемо з того, що у Івано-Франківській області немає спеціалістів, котрі піднімуть повний функціонал 1С. Хоча б тому, що немає фірм, котрі його потребують.

нема логічного зв'язку. :)
прит еперішньому розвитку інтернету мож бути в Коломиї , а працювати бо зна де. я до того, що є люди в Коломиї які працюють на "експорт" . видко таки шось знають. :)

О, вже другий відвідувач зненацька виявляється не в темі.
Так, я також знаю їх особисто - і Бормана, і Хана, і Фіша, і Хобота... Так - всі вони "щось таки знають", як ви кумедно заявили. Тільки до чого тут повний функціонал 1С? Чисто у калюжу пукнути? Щоб менше газу у росіян купити?

VohaBit написав:
miwa написав:
Назвати костилем сторонню реалізацію Windows API,

я називаю костилем будь якого посередника між прогою і апі :)
про решту не буду ніц казати... :gamer:

:D
Ура! Британські вчені коломийського походження щойно дійшли сенсаційного висновку! Всі клієнт-серверні і багатоланкові системи - костилі!
Всім терміново переставати користуватись цими костилями, поки пара місцевих альтернативно обдарованих геніїів не напише свій безкостильний інтернет - з шахами і куртизанками!
:-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2011, 23:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
miwa написав:
Тільки до чого тут повний функціонал 1С?

Усі вище перечислені до 1с не мають мабуть ніякого відношення :-D
Є в Коломиї люди , які до того відношення мають :-D . І їхня робота користується попитом, навіть за межами України.
miwa написав:
Всі клієнт-серверні і багатоланкові системи - костилі!

Я гіби не виходив за межі одного комп'ютера. :-D До чого ви згадуєте клієн сервер. Зовсім інша опера.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2011, 23:16 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
Бодя написав:
Почнемо з того, що у Івано-Франківській області немає спеціалістів, котрі піднімуть повний функціонал 1С. Хоча б тому, що немає фірм, котрі його потребують.
Ви так і не відповіли про безкоштовний аналог у лінуксі, бесіда починалася про "в загальному" а не специфічно по нашій області, де грохнули практично все промислове і лишилися тіко дрібні підприємці, котрим повний функціонал не потрібен напевне.

Я взагалі ніде не стверджував, що в лінуксі все має бути безкоштовними аналогами - це ваші домисли. Це перше.
Бесіда починалась про особистий досвід роботи у різних системах. Так склалось, що більша частина мого досвіду територіально знаходиться у нашій області. Тому й говорю лише про те що знаю. Це друге.
А в повний функціонал один-ес входять також мікрософт віндовз сервер якоїсь-то-там версії і мікрософт-ескуель-сервер якоїсь-то-там версії. Їхня плюс-мінус вартість рахується дестками тисяч доларів. Це просто про між іншим, чому він не запуститься в лінуксі :)
Бодя написав:
Працюють без проблем (про півсотні фірм, в тому числі магазинів, ще не забули, ага?). Точно так само, як сканери штрих-кодів, електронні ваги, чекові принтери... Ця вся периферія взагалі-то працює на стандартній системі команд, котра (система команд) є загальнодоступною і всі, кому потрібно, вже давно написали свої програми-перехідники.

я радий шо працюють :) тіко написання своїх програм для простого юзера - підприємця троха то-во, не пристало, він же не програмер, от і підтверджуєте, сказане мною, тре уміти пользовати термінал. А без нього тіво апарати в лінуксі купа брухту або віндуз форева.

Відкрию вам комерційну таємницю. Просто так, для загального розвитку.
Для просто юзера-підприємця ВЗАГАЛІ не пристало вникати, що там "під капотом", розумієте? У нього є власна робота - його діяльність, бізнес. І на деякому етапі потрібен інструмент для контролю цього бізнесу. І якщо ви покладете перед ним комп’ютер, сканер штрих-кодів і принтер друку чеків - він з тим нічого не зробить. Бо це - не його робота. Все.
Бодя написав:
Я не є прихильник ні однієї операційної ситеми і повторюсь, що за тих чи інших обставин житєйських кожна має право на існування з своїми перевагами і недоліками

Правильні слова, згоден практично з усім.
Бодя написав:

Назвати костилем сторонню реалізацію Windows API, котра у багатьох випадках працює чіткіше, краще і коректніше, аніж оригінал - це ви дуже невдало пожартували. Наступного разу рекомендую обережніше висловлювати такі категоричні сентенції про незрозумілі вам речі - заплюють.
особливо сперечатися не буду ібо далекий від програмування, але з ваших слів випливає що програма написана для вінди буде краще працювати під вайном у лінуксі? чи я шо не так зрозумів?

В цілому, звісно, ні. Як мінімум, завжди видно "чужорідність" запущеної у вайні програми. Часто "просідає" швидкодія у тих місцях, де для промальовування інтерфейсу використовується DirectX (на льоту перетворити його у OpenGL - це титанічна справа).
Але з точки зору програміста я багато разів стикався з ситуаціями, коли якийсь шмат коду мусить згідно документації по WinAPI працювати - а під WinXP не працює. Або під Win7 фортелі викидає. Запускаю під вайном - працює, як заявлено. Особливо це стосується обробки миші - всякі натискання-відпускання, контекстні менюшки і т.д.
Бодя написав:

Ми все ще про типовий коломийський офіс говоримо?
І відколи я вже маю щось вам пропонувати?
В любому випадку - я не пхаюсь в області, в котрих некомпетентний, а перелічені програми знаю лише по назвах. І по тому, що вони орієнтовані на професіоналів і в холєру дорогі. А ви чогось захотіли їх від мене та ще й безкоштовних. Запопронуйте ви мені половину їх вартості - появиться тема для розмови.


ми говоримо про софт. Я просив тільки назвати аналог (наголошу, тільки назвати :) ) по функціоналу у лінуксі, нехай навіть платний (піду навіть на таке) :) пропонувати половину вартості не буду бо Ви не компетентні (самі ж кажете) в цій галузі, тож путнього нічо не вийде (без образ, нічого особистого :)

Звісно, що без образ. Якщо ви скажете, що саме роблять наявні програми - тоді хоч орієнтуватись буду. Проте, як я вже казав - багато професійного/спеціалізованого софта є лише під якусь одну/дві системи. І безумовно, що дуже багато такого софта є лише під віндовз, як під найбільш поширену ОС.
От тільки то є не масовий софт, а спеціалізований; його нагальну потребу у кожному офісному комп’ютері буде важкувато обґрунтувати :)
Бодя написав:

З чого ви зробили висновок, що нездатність віндового офіса відкрити файл - це проблема оо-офіса? Ви взагалі в курсі про такі штуки як OASIS, OpenDocument і стандарти взагалі - що вони є так само доступними; і те, що мсофіс не спромігся реалізувати їх коректну підтримку... Ну - ви зрозуміли.

я зробив висновок про часткову нездатність опен офіса коректно конвертувати у віндузний формат (мо версія була стріша, я не вникав, але осад від користування залишився). Відкривав оо віндузний док нормально. Так, про деякі стандарти я в курсі, такі як тхт чи док, звичайно як юзер а не як програмер. І мене, як юзера, абсолютно не цікавить чим і як написана прога. Цікавить тільки наскільки вона функціональна і зручна у користуванні. Зрештою добре би глянути статистику кількості користувачів обидвох програм і тоді можна робити деякі висновки.

Угу - типу "мільйони мух не можуть помилятись" ;)
Я просто зауважив, що саме мсофіс, згідно ваших слів, не зміг коректно відкрити файл. А ви чомусь безапеляційно стверджуєте, що то опенофіс винен. Так, звичайно, що вас, як користувача всілякі технічні витребеньки не мають цікавити - про це я вже вище писав. Але об’єктивна дійсність така - кілька років назад всякі мудрі дядьки зібрались разом і розробили стандарт (процес його регулярного провалювання майкрософтом - окрема невесела історія) збереження інформації у офісних документах. Мікрософт його некоректно реалізувала - щоб завадити конкурентам відвоювати ринок офісних програм.
Бодя написав:

Знову прикольна підстановка. Хто це казав, що гімп кращий аніж фотошоп, чи що він має таким стати? Що і кому ви хочете доказати, порівнюючи любительський інструмент з професійним? У них взагалі різні ніші, призначення і вагові категорії.
ніякої підстави абсолютно! Просто кращої проги в лінуксі як джімп я не знайшов (а Ви не озвучили), ви ж самі кажете, що хто хоче працювати то обирає лінукс, чи не так? а як його обрати для роботи коли ... ще раз Вас цитувати не буду :)

Так, gimp - найкращий з мені відомих растровий редактор під лінукс. Так - він значно поступається фотошопу. Якщо для роботи вам потрібен лише і тільки фотошоп - тоді віндовз і суттєві фінансові витрати це ваш шлях. Якщо редактор вам приблизно як мені - замалювати "муху" на фотографії дитини і підправити контраст/баланс білого, тоді фотошоп - це не більше аніж погана звичка "красти щоб щоб красти софт".
Бодя написав:
Перелічені вами програми нормальними людьми використовуються не просто так, а у роботі. Наприклад, один фотосалон купив машину для друку фотографій. Пощастило - взяли задешево, вживану, заплатили лише $50000 (я не помилився в кількості нулів). Фотошоп там йшов мало не "в комплекті".
В цілому - не треба плутати професійну роботу з домашнім/офісним комп’ютером. Для професіоналів є готові (апаратно-)програмні рішення, дуже дорогі, орієнтовані на вузьке коло користувачів і підтримуваних платформ. Їх розвиток "під все підряд" є банально економічно недоцільним і нікому не потрібним.


перелічені мною проги, ну звичайно може не всі, якраз нормальними людями і використовуються як в побуті так і в професійній чи напівпрофесійній роботі ібо дозволяють отримати результат без зайвого то-во, ну, терміналу і командної строки.

Ви здивуєтесь, як багато робити з графікою зручніше робити саме у командному рядку.
Бодя написав:
Про жилізні машини ми не говорили а тільки про софт. Отже спробуйте переконати власників тої чудо-машини перейти на лінуксовий софт. Вони ж професійно займаються роботою а не хухри-мухри ганяють по однокласниках, значить лінукс повинен бути їхній вибір!

Ні - як говорив якраз протилежне. Що є софт для професіоналів і є масового вжитку. Перший використовується професіоналами для роботи. Тобто напрямок такий: є задача - під неї софт - під нього платформа. І віндовз у такому випадку запросто може бути правильним вибором.

Бодя написав:
З Вами приємно вести бесіду :) сподіваюсь що до загального консенсусу ми всетаки дійдемо без "холівару"

Навзаєм :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2011, 23:44 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
VohaBit написав:
miwa написав:
Тільки до чого тут повний функціонал 1С?

Усі вище перечислені до 1с не мають мабуть ніякого відношення :-D
Є в Коломиї люди , які до того відношення мають :-D . І їхня робота користується попитом, навіть за межами України.

Повторюю запитання - до чого тут повний функціонал 1С? Вміння конкретної людини домалювати, наприклад, пару кнопок до типової конфігурації 1С ще не означає, що ця людина знає 1С.

Щоб не було зайвих непорозумінь. Ще років 15 назад я хвалився одному розумному дядькові, що знаю Ексель. Тому що міг на той момент додати до інтерфейсу користувача будь-який функціонал - кнопки, меню, макроси, гарячі клавіші. Повісити на них довільні функції, котрих не було в екселі - мережевий ресурс там підключити, чи забавку (прямо з екселя, ага) запустити. Для тих хто "в темі" - так, я бавився вивченням VBA.
А потім той розумний дядько за хвилин п’ять показав мені, що екселя я не знаю. Взагалі.

Тому повторюю - спеціалістів по 1С у вищезгаданому розрізі "повного функціоналу" у нашій області немає. Лише тому, що на них немає попиту.
VohaBit написав:
miwa написав:
Всі клієнт-серверні і багатоланкові системи - костилі!

Я гіби не виходив за межі одного комп'ютера. :-D До чого ви згадуєте клієн сервер. Зовсім інша опера.

Про те, що будь-який прошарок між АРІ і софтом є костилем - хто писав?
Чи це також було написано без будь-якого розуміння, що таке АРІ і що таке софт? Знову аби газифікувати околишні калюжі?

Програма, котра зберігає свої дані на локальному комп’ютері - це вже клієнт-сервер, чи ще ні? А якщо вона при цьому використовує, наприклад, firebird або mysql у якості сховища даних - це вже клієнт-сервер, чи ще ні? А якщо цей firebird/mysql лежать не на хості 127.0.0.1, а на 192.168.1.1 - це вже клієнт-сервер? А якщо згаданий ворд зберігає файл на хост 192.168.1.1 - він вже клієнт-сервер, чи ще ні? А якщо у одному з випадків відповідь "так", а в другому - "ні", тоді чим обґрунтуєте?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 76 з 84 [ 837 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 84  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Soft: Програмне забезпечення


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB