Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Soft: Програмне забезпечення




 Сторінка 78 з 84 [ 837 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 84  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 02:46 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
VohaBit написав:
miwa написав:
От ще би хоч крихту конкретики. Наприклад: оцей висновок - неправильний.

А сенс, якщо у вас звичка читати через рядок? Доста для цікавості уважно перечитати вже написане.
Не бачу сенсу повторятися.

Чесно прочитав. Двічі.
Можу привселюдно визнати, що мої відповіді не були вершиною ввічливості. Попри те, неправильних висновків я серед них не знайшов.
Запросто може бути, що ви мали на увазі одне, я - зовсім інше. Наприклад: для мене повний функціонал 1С в контексті розмови - це розгортання всієї інфраструктури включно з MSSQL сервером (і це далеко не лише запуск відповідного інсталятора) і спеціалізованою апаратурою; з підлаштуванням цього діла під конкретні потреби і умови конкретної фірми. А для вас це може бути здатність дописати якийсь модуль з прямим (без костиля, ага) зверненням по АРІ.
А може і не бути.
VohaBit написав:
miwa написав:
Вже страшно. Бити будете?

нє . просто раніше був про вас кращої думки. :)

У такому випадку я наразі у кращому становищі - моя думка про вас не змінилась. Ви для мене й далі є вгодованим котярою, що хаває поп-корн :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 03:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
miwa написав:
А для вас це може бути здатність дописати якийсь модуль з прямим (без костиля, ага) зверненням по АРІ.

це я сказав? де? мабуть це ваші фантазії.
я лиш констатував факт що в коломиї є люди, які на дуже серйозному рівні займаються 1с - ні більше ні менше.

не полінився пройт до початку.

VohaBit написав:
miwa написав:
Почнемо з того, що у Івано-Франківській області немає спеціалістів, котрі піднімуть повний функціонал 1С. Хоча б тому, що немає фірм, котрі його потребують.

нема логічного зв'язку. :)
прит еперішньому розвитку інтернету мож бути в Коломиї , а працювати бо зна де. я до того, що є люди в Коломиї які працюють на "експорт" . видко таки шось знають. :)
miwa написав:
Назвати костилем сторонню реалізацію Windows API,

я називаю костилем будь якого посередника між прогою і апі :)
про решту не буду ніц казати... :gamer:

проаналізуємо
ваша теза - у Кломиї нема спеціалістів - бо нема фірм, котрі того потребують
моя - прит еперішньому розвитку інтернету мож бути в Коломиї , а працювати бо зна де. - тобто я заперечую логічний зв'язок між тим шо нема спеціалістів бо нема фірм. всього навсього. шо тут не так.
чи на вашу думку люди які живуть в Колмиї можуть виконувати роботу тільки в Коломиї? логіка є?
будем продовжувати? чи може всже доста цієї пустопорожньої балканини?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 10:42 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
VohaBit написав:
miwa написав:
А для вас це може бути здатність дописати якийсь модуль з прямим (без костиля, ага) зверненням по АРІ.

це я сказав? де? мабуть це ваші фантазії.

Скажімо так, припущення. Викликані тим, що ви вперто продовжуєте уникати відповідей на прямі запитання. Прочитайте будь-ласка весь абзац уважніше. Та й у процитованому вами реченні немає слів, котрі я би вам приписував - лише припущення, як приклад можливого непорозуміння.
VohaBit написав:
проаналізуємо
ваша теза - у Кломиї нема спеціалістів - бо нема фірм, котрі того потребують
моя - прит еперішньому розвитку інтернету мож бути в Коломиї , а працювати бо зна де. - тобто я заперечую логічний зв'язок між тим шо нема спеціалістів бо нема фірм. всього навсього. шо тут не так.

Не треба перекручувати мою тезу. А якщо ви її саме так і зрозуміли, то зрозуміли ви її неправильно.
Я сказав, що в Коломиї (в області взагалі-то, але не суть) немає спеціалістів, котрі можуть запустити 1С у повному обсязі.
"займатись 1С" можна по-різному. І є немалий шмат роботи, котру віддалено робити на прийнятному рівні неможливо. І впровадження (запуск) - одна з таких робіт. Але оскільки ви не спеціаліст у впровадженні обліку (на цьому ми, здається, зійшлися), то пояснити вам, чому саме неможливо - непросто (порівняння з інжекторним двигуном пригадуєте?). Скажімо так, є маса нюансів, котрі віддалено не вирішуються принципово, або вирішуються за неоправдано великий час і купу нервів.
При тому запросто можна віддалено робити величезну масу іншої, пов’язаної з 1С роботи. І робити її на високому рівні. Що, проте, не робить людину, котра нею займається, універсальним і всезнаючим спеціалістом по 1С.
Я там навіть приклад з екселем приводив; було таке?
VohaBit написав:
чи на вашу думку люди які живуть в Колмиї можуть виконувати роботу тільки в Коломиї? логіка є?

Логіки немає. Правда, цього я також не казав. Навпаки, я підтвердив що у Коломиї є спеціалісти високого рівня, котрі займаються роботою "на експорт".
VohaBit написав:
будем продовжувати? чи може всже доста цієї пустопорожньої балканини?

Продовжувати можна, чому ж. Особливо, якщо ви перестанете приписувати мені свої домисли і спілкуватиметесь таки зі мною, а не зі своїм альтер-его.
І значно простіше буде, якщо ви представитесь, замість того, щоб двічі підряд заявляти "ви поняття не маєте, з ким спілкуєтесь". У дешевих (з точки зору змісту і сценарію) голівудських бойовиках виглядає круто; посеред вихованих людей (котрими, надіюсь, є й ми) - ні.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 12:19 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Хлопаки, в мене є пропозиція. Ну її в потік оту 1С і пусту балаканину. Отже, є звукова карта Creative SB Live! 24-bit (SB0410) Sound Card PCI. Старенька але з добрими конверторами. Проблема полягає в тому що мак її не розпізнає (вірніше бачить але не заводить) а лінукс на раз-два. Системи обидві юніксові. Потрібно зняти дамп в лінуксі, на його основі поправити кекст і підсунути "сніжному леопарду". Мож помірятися "мускулами" і за одно зробити добре діло тисячам юзервів-хакінтошників. Особисто перерив купу форумів і знайшов отакий варіянт. Що скажете? Як вам отака затія? beerware однозначно з мене :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 13:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Бодя написав:
Що скажете? Як вам отака затія?

нє - змагатися в упертості куди цікавіше. :-D
miwa написав:
І значно простіше буде, якщо ви представитесь,

якби у мене було таке бажання - я би це вже давно зробив. лиш боюсь ви будете неприємно здивовані.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 13:27 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
VohaBit написав:
змагатися в упертості куди цікавіше

власне , а чом би і ні?

-Фу, як ти це не грамотно зробив! От подивись як воно має бути, оце отак а оце осяк.
-Та ні! Он в тебе мікрофон не працює а в мене працює і цифровий вихід

карту даю, сайт з інструкціями також покажу, що ще потрібно?
он чувак написав kX Audio Driver or all EMU10K1 and EMU10K2-based soundcards під вінду та мак і тепер потихо кеш капає.
http://www.insanelymac.com/forum/index. ... wforum=154
тут мож почитати
http://www.projectosx.com/forum/index.p ... wforum=156
отут розписано як і шо патчити
звичайно, що не під час роботи і не замість роботи, а у вільний час потицяти у любимиму терміналі і отримати сатисфакцію :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 14:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Бодя написав:
звичайно, що не під час роботи і не замість роботи, а у вільний час потицяти

Бодя - як тільки з'явится вільний час -обов'язково цим займуся. самому цікаво. Лиш наразі маю одне бажання - виспатися.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 14:36 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
ОК!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 15:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
miwa написав:
І є немалий шмат роботи, котру віддалено робити на прийнятному рівні неможливо. І впровадження (запуск) - одна з таких робіт.

Цікаво. А я десь писав, що це робиться віддалено? :-D
Чи знову фантазії чи то припущення. Чомусь весь час ви обговорюєте не те що я пишу, а те що ви припускаєте :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 18:25 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
VohaBit написав:
miwa написав:
І є немалий шмат роботи, котру віддалено робити на прийнятному рівні неможливо. І впровадження (запуск) - одна з таких робіт.

Цікаво. А я десь писав, що це робиться віддалено? :-D

У повідомленні, з якогось почалась бесіда:
VohaBit написав:
прит еперішньому розвитку інтернету мож бути в Коломиї , а працювати бо зна де


VohaBit написав:
Чи знову фантазії чи то припущення. Чомусь весь час ви обговорюєте не те що я пишу, а те що ви припускаєте :-D

Я - жодного разу. Боюсь, це ваша прерогатива. У своєму попередньому повідомленні я навіть з прикладами то розписував.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 78 з 84 [ 837 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 84  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Soft: Програмне забезпечення


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB