Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Soft: Програмне забезпечення




 Сторінка 77 з 84 [ 837 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 84  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2011, 23:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
miwa написав:
Тому повторюю - спеціалістів по 1С у вищезгаданому розрізі "повного функціоналу" у нашій області немає. Лише тому, що на них немає попиту.

Для особо умних повторю. Якщо у нашій області попиту нема -ніхто нікого не тримає аби працювати за межами області. Я про це двічв сказав . І гнавіть за межами України - ніхто не боронить. :-D
miwa написав:
Про те, що будь-який прошарок між АРІ і софтом є костилем - хто писав?

я писав. :-D
і далі на цім настоюю.
miwa написав:
Програма, котра зберігає свої дані на локальному комп’ютері - це вже клієнт-сервер, чи ще ні?

Це один із можливих варіантів. :-D
Далеко не самий розповсюджений. Бо сама технологія передбачає можливість віддаленого доступу до даних і власне для цего і використовується. 127.0.0.1 - це лише один із можливих варіантів. Та і то в основному для тестування. Взагалі не зрозуміло до чого ви згадали клієнт- серверну технологію у цему контексті :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 00:13 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
Бодя написав:
SPY написав:
Бодя, в мене просто питання, якщо є енна прога, яка має свою задачу, свій десігн, мета якої опрацювати дані на вході вивести дані на виході, по дорозі можливо зберегти їх, має свої інтуїтивно зрозумілі настройки і працює без проблем, то для чого платити за вінду, якщо воно може працювати і а фрішному лінуксі...


іменно і хочемо розібратися! де ж ті чудесні шарові лінуксові проги є? і чи в змозі вони в повній мірі замінити тупі, глючні, дорожезні віндузні ?!!! :)

я ж не проти! покажіть і я забуду про вінду!

Є один гарний підхід у роботі. Він визначається фразою "людина купує шуруповерт, бо їй потрібні дірки". Тобто, яким саме інструментом, якого кольору/фірми/назви фіговина наробить дірок - людині не розходиться.
У такому випадку заміна зелено-синього "Боша" на жовто-чорний "ДеВолт" не принципова.

Але є категорія людей, котрі стверджують, що якщо дірка роблена не бошівським шуруповертом, тоді вона недостатньо кругла/довга/рівна/дирява.
Таким людям краще і далі користуватись інструментом, до котрого вони звикли.

А є ще третя група людей. Професіонали. У них величезний досвід роботи, десять запасних акумуляторів і три сотні насадок до бошівського шуруповерта.
Тут за "ДеВолт" буде агітувати хіба неадекватний фанат, або зацікавлений представник відповідної фірми.

Ну і залежно від того, до якої категорії себе відносите ви, і відбуватиметься вибір ОС.
Якщо у вас уже трохи назбиралось акумуляторів і насадок, тоді є два варіанти. Або ви їх відкладаєте убік і приймаєтесь вивчати відповідні замінники конкурента; ну або ж відкладаєте убік конкурента і далі собі користуєтесь тим, що маєте.

Тільки от брати пару-трійку перехідників і вставляти акумулятор і біту "Боша" у шуруповерт "ДеВолт" - це знущання над технікою, собою і здоровим глуздом :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 00:21 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
VohaBit написав:
miwa написав:
Тому повторюю - спеціалістів по 1С у вищезгаданому розрізі "повного функціоналу" у нашій області немає. Лише тому, що на них немає попиту.

Для особо умних повторю. Якщо у нашій області попиту нема -ніхто нікого не тримає аби працювати за межами області. Я про це двічв сказав . І гнавіть за межами України - ніхто не боронить. :-D

Після того, як поставите примітивний облік у фірмі з двома комп’ютерами - вернемось до розмови. Говорити про нюанси інжекторного двигуна з людиною, котра авто бачила лише по телевізору - марна справа.

VohaBit написав:
miwa написав:
Про те, що будь-який прошарок між АРІ і софтом є костилем - хто писав?

я писав. :-D
і далі на цім настоюю.

Клініка.
VohaBit написав:
miwa написав:
Програма, котра зберігає свої дані на локальному комп’ютері - це вже клієнт-сервер, чи ще ні?

Це один із можливих варіантів. :-D
Далеко не самий розповсюджений. Бо сама технологія передбачає можливість віддаленого доступу до даних і власне для цего і використовується. 127.0.0.1 - це лише один із можливих варіантів. Та і то в основному для тестування. Взагалі не зрозуміло до чого ви згадали клієнт- серверну технологію у цему контексті :-D

Ну, або дитсадок.

Запитання для того, щоб визначитись із закладом: клієнт записує на сервер свої дані, при цьому не використовує АРІ сервера, але прошарок (.Net, ODBC, ще щось - пофігу). Така ситуація - костиль?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 00:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
miwa написав:
Після того, як поставите примітивний облік у фірмі з двома комп’ютерами - вернемось до розмови.

Та мені воно якось зовсім не потрібно. Я ж ніде не говорив про то що це всі вмію я. :-D

miwa написав:
Клініка.

miwa написав:
Ну, або дитсадок.


Мене просто вражає ваше вміння вести дискусію. :-D
Мені цего мабуть не дано.

На всяк випадок нагадаю, що починали ми з вайна. :eek:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 00:45 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
VohaBit написав:
miwa написав:
Після того, як поставите примітивний облік у фірмі з двома комп’ютерами - вернемось до розмови.

Та мені воно якось зовсім не потрібно. Я ж ніде не говорив про то що це всі вмію я. :-D

Ви просто не розумієте того, про що пишете. Вміння тут ні до чого.
VohaBit написав:
miwa написав:
Клініка.

miwa написав:
Ну, або дитсадок.


Мене просто вражає ваше вміння вести дискусію. :-D
Мені цего мабуть не дано.

Ну, не переймайтесь. Зате ви вмієте уникати відповідей на прямі запитання, не робити логічних висновків, весело сперечатись про те, в чому не маєте найменшої гадки. Так що у всіх свої таланти :)
VohaBit написав:
На всяк випадок нагадаю, що починали ми з вайна. :eek:

Я пам’ятаю.
Ви обізвали його костилем. :roll:
Пропоную тему на сьогодні вважати вичерпаною, місію затіяти холівар - виконаною, і піти по пиво
:drink:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 01:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
miwa написав:
весело сперечатись про те, в чому не маєте найменшої гадки.

:-D
поржав. звичайно весело.
у вас телепатичні здібності визначати таланти .

А якщо по суті - усі тут пишуть під ніками. Ось ви тут згадували декого
miwa написав:
Так, я також знаю їх особисто - і Бормана, і Хана, і Фіша, і Хобота...

мабуть ви їх таки знаєте

зате ви не знаєте , хто пише під ніком VohaBit :)
тим не менш в курсі, про шо саме я не маю найменшої гадки.
поржав ше раз :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 01:24 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
VohaBit написав:
miwa написав:
весело сперечатись про те, в чому не маєте найменшої гадки.

:-D
поржав. звичайно весело.
у вас телепатичні здібності визначати таланти .

А якщо по суті - усі тут пишуть під ніками. Ось ви тут згадували декого
miwa написав:
Так, я також знаю їх особисто - і Бормана, і Хана, і Фіша, і Хобота...

мабуть ви їх таки знаєте

зате ви не знаєте , хто пише під ніком VohaBit :)
тим не менш в курсі, про шо саме я не маю найменшої гадки.
поржав ше раз :-D

Так, я не знаю, хто саме ховається під цим ніком. Це - злочин?
І тому я роблю деякі висновки про власника ніка на основі лише тієї інформації, котру він (вона? вони?) викладають про себе на форумі. А також на основі їх публікацій.

На основі ваших публікацій можна зробити висновок, що ви не мали справи з впровадженням систем обліку (інакше ви б не писали про віддалене їх впровадження), не стикались з розробкою чи супроводом багатокомпонентних програмних систем (інакше не називали б костилем будь-який прошарок між софтом і АРІ), не знаєте, що таке клієнт-серверні системи (бо це ніразу не "можливість віддаленого доступу до даних").

Якщо ви це все насправді чудово знаєте, тоді сенсу вам писати такі нісенітниці? А якщо ви не знаєте цього, але чудово знаєте щось інше (асемблер, веб-дизайн, вишивку гладдю) - тоді чому ви дивуєтесь з моїх висновків? Ми ж про асм/веб/вишивку не говорили - звідкіля мені знати про ваші переваги?

В будь-якому випадку, я не мав на меті будь-яким чином образити вас. Ну хіба що ви ображаєтесь, якщо вам кажуть, що ви в чомусь некомпетентні. Я написав, на основі чого я зробив такі висновки. Якщо ви вкажете, де саме я помилявся - буду вам вельми вдячний.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 01:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
miwa написав:
Ну хіба що ви ображаєтесь, якщо вам кажуть, що ви в чомусь некомпетентні.

Для того щоб робити висновки про чиюсь некомпетентність , треба спочатку довести свою.

:smoke:

Щодо ваших логічних викладок. - на городі бузина а в Києві дядько. Вочевидь ми писали про різні речі, або ви взагалі читаєте через рядок.

І ще раз вам кажу - ви поняття не маєте з ким спілкуєтесь. Я , нажаль, маю 8-)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 01:51 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
VohaBit написав:
Для того щоб робити висновки про чиюсь некомпетентність , треба спочатку довести свою.

А якщо собі вже не бачиш сенсу що-небудь доводити, а невідомому користувачеві на форумі - тим паче, що тоді?
VohaBit написав:
Щодо ваших логічних викладок. - на городі бузина а в Києві дядько.

От ще би хоч крихту конкретики. Наприклад: оцей висновок - неправильний. Тому, що ти, miwa, не знаєш ось такої штукенції.
А так - у вас, як я вже казав, є безцінний дар не відповідати на прямі запитання.
VohaBit написав:
І ще раз вам кажу - ви поняття не маєте з ким спілкуєтесь.

Вже страшно. Бити будете?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2011, 02:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
miwa написав:
От ще би хоч крихту конкретики. Наприклад: оцей висновок - неправильний.

А сенс, якщо у вас звичка читати через рядок? Доста для цікавості уважно перечитати вже написане.
Не бачу сенсу повторятися.

miwa написав:
Вже страшно. Бити будете?

нє . просто раніше був про вас кращої думки. :)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 77 з 84 [ 837 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 84  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Soft: Програмне забезпечення


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB