Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Soft: Програмне забезпечення




 Сторінка 1 з 3 [ 29 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 лютого 2008, 15:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 12
Хочу розпочати таку тему, бо цікавлюся програмами та методами віддаленого керування комп"ютером. Надіюсь, що є ще люди в Коломиї яких це може зацікавити. Зараз, наприклад, використовую програму TeamViewer 3. Хтось може чув про таку прогу?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 лютого 2008, 00:34 
Офлайн

З нами з: 30 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 1020
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Микола
Цитата:
klasnii_malii пише:
Надіюсь, що є ще люди в Коломиї яких це може зацікавити.


Так, дійсно! Це цікава тема... :)
І дивлячись для чого... :wink:

Цитата:
klasnii_malii пише:
Зараз, наприклад, використовую програму TeamViewer 3. Хтось може чув про таку прогу?

Про таку - ні.

Чув і пробував Remote Administrator (RADMIN) - хороша програма.

Потім знайшов кращу програму, на мій погляд, - RealVNC.
Вона мені дуже сподобалась. :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 лютого 2008, 00:43 
Офлайн

З нами з: 30 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 1020
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Микола
Цитата:
[URL=http://www.realvnc.com/vnc/]RealVNC[/URL] - программа для управления компьютером через шнтернет или по локальной сети (точнее с помощью TCP/IP протокола). Отличается от аналогов тем, что с ее помощью можно управлять, например, сервером UNIX с компьютера под управлением Windows. Очень быстрая, а главное - бесплатная. Ссылки для скачивания для всех операционных систем - под катом.

Программа для управления компьютером через шнтернет (точнее с помощью TCP/IP протокола). Отличается от аналогов тем, что с ее помощью можно управлять, например, сервером UNIX с компьютера под управлением Windows. Программа состоит из двух частей: сервера и клиента. Может работать как Java-апплет в браузере.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 лютого 2008, 01:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 12
Цитата:
MyKoLa пише:

Про таку - ні.



Класна прграмка. Для того щоб залізти на віддалений комп, треба ставити прогу і на ту машину. Можна керувати компом і мати доступ до всіх файлів. Майже така сама як RAdmin, тільки працює через Інет


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 лютого 2008, 01:16 
Офлайн

З нами з: 30 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 1020
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Микола
Цитата:
RealVNC - программа для управления компьютером через шнтернет или LAN по TCP/IP протоколу. Основное отличие от аналогов заключается в том, что с ее помощью можно управлять, например, unix-сервером с компьютера под управлением Windows 95. RealVNC состоит из двух частей - серверной и клиентской. Сервер устанавливается на том компьютере, которым надо управлять, а клиент, окно которого напоминает веб-браузер, ставится на рабочую станцию - одну или несколько.

Крайне положительное свойство RealVNC - отсутствие каких бы то ни было последствий в случае обрыва связи: при ее восстановление связи, причем не только с этой, но любой другой рабочей станции, можно будет продолжить работу с того же места, на котором связь прервалась.


Цитата:
В RealVNC можно найти практически все возможности, которые предлагают коммерческие программы для удаленного администрирования.

Эта программа, мы думаем, найдет себе преданных поклонников среди системных администраторов, которым по профилю работы приходится не только заниматься обслуживанием локальной сети, но и отвечать на глупые вопросы работников офиса. При этом иногда достаточно одного взгляда на экран монитора, чтобы понять, в чем проблема. А при помощи RealVNC можно не только посмотреть на экран монитора удаленного компьютера, но и с легкостью управлять им, как если бы этот компьютер был перед вами. Естественно, для этого необходимо, чтобы программа была установлена на обоих компьютерах.


Та ще відгуки:
RealVNC та RealVNC - Достойная замена RAdmin'у


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 лютого 2008, 01:19 
Офлайн

З нами з: 30 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 1020
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Микола
Цитата:
klasnii_malii пише:
Класна прграмка. Для того щоб залізти на віддалений комп, треба ставити прогу і на ту машину. Можна керувати компом і мати доступ до всіх файлів. Майже така сама як RAdmin, тільки працює через Інет


Тоді треба спробувати... :b_:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 лютого 2008, 01:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 12
Вот ссилка TeamViewer 3


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 лютого 2008, 01:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 12
Прочитав опис RealVNC: може бути. Використовувати в локальній мережі можна. А що робити, якщо хочу підключитись через Інтернет до компа з динамічним ІР? :?:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 лютого 2008, 01:45 
Офлайн

З нами з: 30 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 1020
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Микола
Цитата:
klasnii_malii пише:
через Інет


А через Інтернет для керування віддаленим комп’ютером користуюся зв’язкою Hamachi + RealVNC


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 3 [ 29 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Soft: Програмне забезпечення


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB