Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Soft: Програмне забезпечення




 Сторінка 2 з 5 [ 45 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 липня 2008, 13:23 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
d0m1nat0r
Я щось не зрозумів суть твого запитання, тебе цікавить як захиститись чи навпаки, як зламати захист?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 липня 2008, 13:40 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 556
Звідки: Коломия
Цитата:
d0m1nat0r пише:
- інтересно це ти показав свій рівень IQ чи показуєш з себе хацкера при чому сам нерозумієш про що тут писати, а для інших топіків твого IQ не вистачає навіть на 1 логічний пост?

Для твоїх відповідей більше підходить ця ссилка


Взагаліто це була досить доречна порада))... Я більш ніж впевнений, що там ти знайдеш багато відповідей на запитання. А на рахунок твого "доречного" сарказму...то твій жарт - провал.
п.с. я фанат вінні-пуха :D

Цитата:
Wandering пише:
Я щось не зрозумів суть твого запитання, тебе цікавить як захиститись чи навпаки, як зламати захист?

Тобто він хоче "красти" адресні книги з чужих телефонів...ось)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 липня 2008, 14:08 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
©hiky® пише:
Тобто він хоче "красти" адресні книги з чужих телефонів...ось)

Це тупо :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2008, 12:25 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 142
Звідки:       
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 липня 2008, 06:08 
Офлайн

З нами з: 02 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 33
Звідки: Київ
Цитата:
d0m1nat0r пише:
Цитата:
Wandering пише:
Це тупо
- що ви називаєте тупістю, розбір ультра частот на діапазон модуляції та знаходження потрібного алгоритму модуля для подальшої імітації дзвінка на ваший телефон чи сервісних даних якими постійно обмінюється мобільник

хотілось би почути щось правда значуще а не сарказм учасників з IQ менше 70[/QUOTE]
Охолонь, хлопце, ти його рівень IQ не міряв і не тобі судити, чого розкричався?

Сам факт, що ти на форумі просиш щоб люди тобі допомогли себе ж дурити не говорить ні про що сильно розумне.

А вся ця розумна мура про модуляцію мало на кого справить враження. В основному тому, що це просто бред :) Розумних слів багато, але вони трохи тойво.. намішані. Чого вартий тільки "Алгоритм модуля" :lol:
І взагалі ти сам знаєш що хочеш? непомітно вкрасти дані чи імітувати дзвінки (досить таки помітно)?
Отримати сигнал з телефона - нема проблем, демодуляція - тоже запросто, а от розшифрувати... спробуй ;) оператори не дуже дурні.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 липня 2008, 13:47 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 556
Звідки: Коломия
d0m1nat0r - спешл фор ю, хочу побачити твій результат... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 липня 2008, 13:01 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
d0m1nat0r пише:
хотілось би почути щось правда значуще а не сарказм учасників з IQ менше 70

Як правило той що принижує когось, не дуже вирізняється високим інтелектом :D
Коли я написав, що то тупо, то мав на увазі, що тупо красти чужі номери, будь уважніший друже :cl:
Цитата:
d0m1nat0r пише:
- що ви називаєте тупістю, розбір ультра частот на діапазон модуляції та знаходження потрібного алгоритму модуля для подальшої імітації дзвінка на ваший телефон чи сервісних даних якими постійно обмінюється мобільник

І що воно тобі дасть, бо я щось про модуляції не читав, та й для чого тобі ті сервісні дані чи імітація дзвінка?
Висловись чітко, що ти від цього всього отримаєш, яка користь від таких маніпуляцій?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 жовтня 2008, 05:13 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia

Привіт всім!!!
Не хочу ні кого відволікати від вияснювання у кого вище IQ,але в мене ось яке питаннячко: в мене є ноутбук DEll Inspiron Laptop 6400 і телефон Соня w850і, на лоптопі є лємпочка(індикатор) блютуса, але чи є насправді плата передавачприймач цих х блютусовських частот не відомо, якось не хочеться пломби зривати і лізти в середину, тим більше лопік не мій, а дали на не обмежений час на використання. Від попереднього власника не дізнаєшся ні чого бо він як і я - лапух в тому всьому повний... Одним словом ближче до того що я хочу, а хочу я використовувати мою "цеглу"(соньку) як пульт дистанційного управління (мав раніше бук Acer Ferrari 1100-704G25Mi, так я його з своєю 850 юзав по повній, навіть не підходячи, але по пьяні залив його пивом, і помер старенький так що навіть його і не воскресиш тепер), :cry: а цей делівський блутуз не бачить ні мене ні яке інше блутусівське тіло і хоч ти вовком вий, оце збираюсь понести його в сервіс, але понаросказували мені про місцевих майстрів такі страшилки що не знаю що й робити, в неті перелопатив купу інфи, але рузультату 0, оце вирішив може земляки якусь пораду підкинуть... :bz:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 жовтня 2008, 09:46 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Grindex ти поглянь на дно ноута, можливо знайдеш якусь інфу типу Integrated Bluetooth
Якщо там ніц не пише, то можна ще спробувати так права кнопка миші на Мой компютер-управление-диспетчер устройств і подивитись чи не має там котрогось заліза з жовтим знаком питання. Якщо такий буде, то велика ймовірність того що то і є блютуз просто потребує драйверів, котрі можна викачати і встановити.
Якщо ці манімуляції нічого не дадуть, значить в тебе в ноуті немає інтегрованого блютуза, найкраще що можна зробити це придбати usb блютуз адаптер, штука не дорога http://hotline.ua/tx/d-link_dbt-122


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 жовтня 2008, 01:37 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 142
Звідки:       
:arrow: :arrow:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 5 [ 45 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Soft: Програмне забезпечення


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB