Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Soft: Програмне забезпечення




 Сторінка 74 з 84 [ 837 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 84  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 02:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
йо , я погоджуюсі , але два роки новилося і йшло.. ну була підозра , що при виході сервіспаку та лавочка прикриєсі.. так сі і стало.. але на то таки є лік.. лиш би люди мали гроші... ібо фінансування, то є рушій творчої мислі і нахабної наглості ... чи як там Пушкін писав - "И опыт, сын ошибок трудных, и гений, парадоксов друг…" :oops:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 03:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 листопада 2008, 03:00
Повідомлення: 72
Прізвище, Ім’я: Україна, Свято
Капітан написав:
йо , я погоджуюсі , але два роки новилося і йшло.. ну була підозра , що при виході сервіспаку та лавочка прикриєсі.. так сі і стало.. але на то таки є лік.. лиш би люди мали гроші... ібо фінансування, то є рушій творчої мислі і нахабної наглості ...


Думаю все чесно. Ми їм програмістів на пів дарма, а вони нам софт шареваре... а то як ми не протестуємо - хто його там купить? :D

Вже восьмий можна тестувати... ми ж їхніх долярів не забираємо... вони наше зерно жують? Жують. Тоді ціхо і без активацій... а то всі на убунту перейдемо. 8-)
Мені що на хп що на лінукса вмовити... лиш би бажання було. :dash:

:gamer: без претензій на правоту.
Свято


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 03:31 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
як я казав вінда обновляється руцями, вперше злетіла ще у 2009 коли я поняття не мав поняття про всякі 971033... Перевстановив. Почав сам обновлятись. З виходом СП1 хто обновивися знову лікуєтесь і далі все паше, в чому проблема, ще раз запустити лікарство? не годні? не вмієте? лінь? Клієнтам скачали обновлення і виключили! прийдете десь колись - обновите, нє - переставите, нє - по криворукості сама злетить і всьо одно покличуть :D Лавочка не прикрилась по двох причинах:
1) в неті є диск такий самий але уже з СП1 (впадло качати - та й нашо мені СП1?!)
2) після обновлення всьо лікується і далі паше.
Випробувано було на одному компі, сам не пробував - щось руки не доходять))) Думаю десь випробую відзвітуюсь :)

щодо нащо обновлень - ну це хто до чого звик... хто качає раз у рік свіжий образ, а хто обновляється. Я збірки непереношу з 2008-9 року, в мене вони довше півроку не тримались, ліцензія (умовна :D ) тримається на одному компі від 2009, на іншому від квітня цього року, але нарікань на сьогоднішній день - нема

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 09:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
е-е.. нє.. я буду переустановляти на чисто , бо якшо я запущу таблєтку і вона то за хвилину покладе на місце , то хто мені заплатит ? а так , типа купа роботи , і слова страшні , ОС , переустановка , дрова... :D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 11:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
і на шо ви час тратите :-D оті вікна

зрештою, якшо є час, то чимось зайнятися треба... по собі знаю :pardon:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 13:09 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
exp написав:
і на шо ви час тратите :-D оті вікна

зрештою, якшо є час, то чимось зайнятися треба... по собі знаю :pardon:


Ага, по нету пошастати, мп3 послухати, кіно подивитися, бублик пропалити, фотки впорядкувати і переглянути, шо посканувати, простий друк так, без проблєм, якшо друкарка-сканувалка розпізналася. Цілком юзабельно і вірусні вкрай мало. А коли не розпізналася? Богато умієте печєтати у "терміналі", компілювати драйвери? А коли відімо карта запустилася без 3D і тіко 1024х768, а при встановленні дров з "центру програм" чогось Х сервер не запускається? А коли нет сам не налаштувався бо тре вай-фай або ше якийсь прибамбас причепити? Так, у 95% воно вирішується командною строкою у терміналі, тіко тре знати шо печєтати. А коли нема часу на вивчення і допилювання? Потрібно звертатися до спеца, котрий виріс з лінуксом і добре коли то колєга, бо допиляє на шару. Існує варіянт знайти подібну проблєму у гуглі і примітивно копійнути команду і запустити в терміналі. Мені багато раз помагало але не завжди, ну не хацкер я і пргорамування не вивчав. Тіко і тут також є нюанси. Різновидностей лінуксів вагон і дуже часто ті самі команди в одному дистрибютиві працюють а в іншому ні, причому таке зустрічається і з переходом на новішу версію операційки. І основне - програмне забезпечення. Його дійсно багато, тільки написане воно ентузіастами і в більшості випадків бажає бути значно кращим і далеке від професійного.
Звичайно, можна замовити, за гросі, в Канонікал але тоді втрачає актуальність "безкоштовність" лінуксу ібо платний софт у вінді значно кращий, ІМХО. Платного професійного софта лінуксового не бачив. Тому, хто не займається роботою і задрали антивіруси, платний софт - юзає лінукс і радіє, коли все запустилося "з коробки" або є бажання прикласти думалку і напильник, в разі "з коробки" не пішло. Шо півроку нова операційка! Надоїв один дистр - є купа інших. А кому потрібно працювати і не думати над "допилюванням" обирає вінду, де знайомі всі нюанси (позитивні чи негативні) і є також багато безкоштовних програм або складає купу гросів, купує МАС. Хоча абсолютно безглючного софта і операційок особисто я не зустрічав. На даний час на одному вінті встановлено 7-ка, від яблука 10.6.8 і убунту 10.10, на флешці Slax - для експериментів і вивчення шо воно таке є. По своєму кожне має право на існування і юзання за тих чи інших обставин. Отакий мій скромний досівд


Востаннє редагувалось Бодя в 04 грудня 2011, 13:36, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 13:31 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
хто до чого звик, ось і все. вінду востаннє перевстановлював в квітні, не по причині самої вінди, а по особистих причинах

зараз стоїть дві осі, але нехватки звичних, улюблених програм + вивчати, звикати до нових - бр-р-р-р. От як Українці почнуть платити за софт і замість термінології кряк, кейген, патч почнуть вживати: фріваре, шаровари - тоді і подумаєм. зараз мені на лінуксі банально АІМРа не вистачає :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 13:37 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
аімп рулить через вайн, принаймі в мене без проблем, причому портативна версія не складними маніпуляціями без терміналу. Хоча exaile цілком достойний конкурент і дуже схожий на iTunes, все яблучне ж виключно круте, дороге і модне :P , так мислим


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 13:58 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Бодя написав:
аімп рулить через вайн, принаймі в мене без проблем, причому портативна версія не складними маніпуляціями без терміналу. Хоча exaile цілком достойний конкурент і дуже схожий на iTunes, все яблучне ж виключно круте, дороге і модне :P , так мислим

ну аімп для мене на порядок вище айтюнсу, з цього випливає нафіга мені конкуренти другорядного софта :D
Але то таке, як дехто понтує - поставив їпунту і не мордуюсь, так же можу сказати про юзерів вайну, що їм без вінди нікак, а в портативній версії - урізається медіа-бібліотека і куча інтересеної інфи (кастрований аімп), то круто для портабельної версії, а для домашньої :nea:

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про софт
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 14:07 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
про кастрацію портативної версії не впевнений, все що протрібно мені є


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 74 з 84 [ 837 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 84  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Soft: Програмне забезпечення


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB