Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Hard: Технічне забезпечення




 Сторінка 4 з 34 [ 331 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 жовтня 2008, 15:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
4. Якість того, що ви бачите, залежить від одного-єдиного фактора (на хлопський розум). Це співвідношення потужність лампи/затемненість кімнати.


Скажімо так - при денному світлі користуватися ним не зовсім комфортно.

Але щоб ним користуватися - треба мати приміщення відповідного розміру. Інакше нема сенсу.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 жовтня 2008, 16:13 
Офлайн

З нами з: 07 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 89
Звідки: Львів
Цитата:
Wandering пише:
Знайшов типу нові модельки з обновленою обробкою зображення, пишуть, що не погані,
найпростіша Samsung LE-37A552P3R
Користувач додав зображення
Тип экрана (тип матрицы) ЖК (S-PVA)
Диагональ экрана, дюйм 37
Разрешение 1920x1080
Угол обзора, гор / верт 178/178
Время реакции, мс 8
Яркость, cd/m² 550
Контрастность 8000:1
ця потужніша буде:
Samsung LE-37A656A1F

Дивлюсь на вашу картинку й зразу сумно робиться)
Вчора вже думав взяти в кредит саме цю модель, як виявилось що ксерокопії індифікаційного коду не достатньо і треба оригінал(((. Прийдеться чекати аж до наступних вихідних(.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 жовтня 2008, 19:17 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
при денному світлі користуватися ним не зовсім комфортно.

Це не так, бо залежить від співвідношення потужності лампи та затемненості кімнати, як я вже казав. Ну, і якості проектора, звісно.

Сучасні якісні проектори (а не якась кака) чудово дадуть зображення і в сонячну погоду на стіні будинку. Для цього майже достатньо середнього на сьогоднішній день показника 2000 ANSI Люмен.
По крайній мірі, зображення не буде гіршим, аніж у розміщеного на тій же стіні телевізора, якщо би комусь спало таке на думку.

Мій проектор - старий і слабий, тому для ідеальної картинки потрібна темінь.
Але свого часу, на Днях Міста, на концертах біля ратуші, вже з початком сутінків ціла площа могла дивитися концерт з камер НТК на 4-метровому екрані...
І це при якихось 400 ANSI lm, що є на сьогоднішній день просто смішним показником :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 жовтня 2008, 20:48 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
3. Екран 3х4 метри. Чи якого завгодно розміру. Відмінної якості. Що тут ще говорити? Порівнювати це з любою іншою технологією - некоректно, саме за цей відрив і варто платити, купляючи раз в 2-3 роки нову лампу. Ви пробували грати в який-небуть Квейк в затемненому приміщенні з великим екраном та потужним звуком 5.1? Рекомендую.

На скільки я знаю проектори є 4х3 або 16х9. В ігри чесно кажучи не бавлюсь, але звучить цікаво.

Якщо говорити про проектор, то ціна нормального FullHD буде просто таки космічною.
Справа не тільки в люменах, є багато інших критеріїв котрі не менш важливі, невже буде приємно дивитись динамічні сцени де все буде розмито? А про відображення якісних кольорів (на стіні) я взагалі мовчу (стіни то в мене зеленуваті :cl: )
Судячи з того що я читав не менш важливим є екран для проектора, стіна то не найкраще, потрібно якесь полотно, котре в свою чергу теж кудись потрібно почепити. Ну і відповідно це приводить до додаткових витрат та мороки з встановленням.

Ну і якщо від теорії до практики, який проектор до 1500у.о. буде хорошим?

Цитата:
Taran2L пише:
Дивлюсь на вашу картинку й зразу сумно робиться)

Це ви про котру?



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 жовтня 2008, 03:01 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
Справа не тільки в люменах, є багато інших критеріїв котрі не менш важливі, невже буде приємно дивитись динамічні сцени де все буде розмито? А про відображення якісних кольорів (на стіні) я взагалі мовчу (стіни то в мене зеленуваті )
Судячи з того що я читав не менш важливим є екран для проектора, стіна то не найкраще, потрібно якесь полотно, котре в свою чергу теж кудись потрібно почепити. Ну і відповідно це приводить до додаткових витрат та мороки з встановленням.
Весь текст взятий з описів, форумів, статей і т.д., нє?
Я не маю натхнення щось доказувати, це ні до чого. Просто висловлюю свою думку, що на відміну від вашої, має в основі практику.

Ви знаєте різницю між переглядом кіна дома, в телевізорі і переглядом того ж в кінотеатрі? Так ось проектор приносить вам кінотеатр додому, ну, хіба що, попкорн ще купити доведеться :D

Проектор - це хай-енд домашнього кіна, тут не потрібно сперечатися.
Друге питання, чи можете і чи хочете ви собі це дозволити.

А щодо конкретних моделей, то Ґуґль у мене той ж самий. Хіба якби я торгував проекторами, то може пошукав би щось за вас :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 жовтня 2008, 03:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
Просто висловлюю свою думку, що на відміну від вашої, має в основі практику.


Довелося мати справу з двома проекторами. Преший мав десь 700 Л - виглядав блідонько при звичному денному світлі (непряме сонячне).
Другий 1500 - при тих же умовах виглядав краще, але теж недостатньо яскраво для комфортного перегляду.
З більш потужними мати справу не довелося.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 жовтня 2008, 12:36 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
Я не маю натхнення щось доказувати, це ні до чого. Просто висловлюю свою думку, що на відміну від вашої, має в основі практику.

А я й не збирався з вами сперечатись, теж висловив те що думаю з практики інших і не претендував на істинність :D
Цитата:
pent@gon пише:
Проектор - це хай-енд домашнього кіна, тут не потрібно сперечатися. Друге питання, чи можете і чи хочете ви собі це дозволити.

Дозволити собі можу, але не FullHD, а от телевізор можу плазмовий або лсд вже FullHD за ці кошти придбати. Ось така ось дилема.
Я вважаю, що проеткор для фільмів, то дійсно найкраща річ (але хороший) ну і можливо для ігор (але це мене мало цікавить).
Компромісом ж між ефірним тв, спортом та фільмами є хороший плазмовий або лсд ТВ 42".
Цитата:
БорМан пише:
Другий 1500 - при тих же умовах виглядав краще, але теж недостатньо яскраво для комфортного перегляду. З більш потужними мати справу не довелося.

Мабуть шумів як гелікоптер :cl:
Можна уявити які б були звуки при 2000 люмен і більше.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 жовтня 2008, 18:58 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Ось наглядний приклад повної затемненості і неповної:
Зображення

Зображення

І це все на хорошому екрані, що б було на стіні важко сказати.

Кому більше цікаво про екрани для проекторів можна почитати цю статтю:
Тест екранів для проекторів


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 жовтня 2008, 01:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Для проектора тра мати місце в хаті , а як баба то все меблями та фіранками позавішує... а телевізор ше десь мож впхати. :D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 жовтня 2008, 01:21 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Ну мені точно проектор не підходить, з нашими прямокутними "хрущовками" там його ніяк не мож впхати. Та й проблема з затемненням вікон і т.д. Мені хорошого 40" телевізора вистачить, захочу сяду поближче і буде мені офігенне сприйняття фільму.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 34 [ 331 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Hard: Технічне забезпечення


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB