Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Hard: Технічне забезпечення




 Сторінка 18 з 25 [ 246 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 грудня 2008, 19:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Та про інтерфейс я зрпозумів , мені просто дивно , що зивлення від гнізда сприймається як перевага , а не як налнжне. Бо шо то за флешка має бути за якою треба блок живлення тягати...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 грудня 2008, 20:42 
Офлайн

З нами з: 21 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 103
Цитата:
Капітан пише:
Цитата:
Wandering пише:
Особенности флешки Silicon Power eSATA/USB SSD:
# Поддержка Plug&Play
# Нет необходимости в каких-либо дополнительных
Я не поняв , ви про які флешки говорите .
Так ціво " удобства" , в любій флешці є , що індикатор , що живлення від USB [/QUOTE]
І я про теж, адже всі мабуть знають про те, що як USB так і eSATA підтримують PnP, а на рахунок другого пункту все ясно розписано Капітаном...
Ідея: зробити Flash носій з DDR2, хай буде з батарейкою, але менше грошей за той самий об'єм :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 грудня 2008, 16:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Випущений персональний суперкомп’ютер
Зображення
Компанія Nvidia представила персональний суперкомп’ютер, побудований на базі обчислювальних систем Nvidia Tesla. Зовні він нічим не відрізняється від звичайного системного блоку. Продуктивність персонального суперкомп’ютера складає трохи менше чотирьох терафлопс (трильйон операцій в секунду). У його основі лежить чотири системи Tesla C1060. Кожна з них включає один графічний і 240 потокових процесорів.

Збіркою і продажем персональних суперкомп’ютерів на базі Nvidia Tesla займається ряд американських, європейських і японських компаній. Серед них Dell, AMAX, Asus, Lenovo. Коштує персональний суперкомп’ютер 9995 доларів.

Раніше бюджетний варіант суперкомп’ютера був анонсований компаніями Microsoft і Cray. Він називається Cray Cx1 і за бажанням покупця може бути оснащений Nvidia Tesla. Вартість Cray Cx1 складає від 25 до 60 тисяч доларів.

Обчислювальні системи Tesla були анонсовані Nvidia в середині минулого року. Вони призначені для підвищення продуктивності комп’ютера і виконання складних обчислень без участі центрального процесора.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 січня 2009, 21:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
[URL=http://kolomyya.org/se/sites/ko/?nid=11009]2-ТБ HDD у виконанні Western Digital - офіційно[/URL]
Сьогодні був офіційно представлений накопичувач на жорстких магнітних дисках компанії Western Digital. Про її 2-ТБ продукті ми нещодавно згадували, але тоді не було відомо ні точних ТТХ цього накопичувача, ні термінів його появи на ринку, ні ціни.
:cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 січня 2009, 23:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:
exp пише : Сьогодні був офіційно представлений накопичувач на жорстких магнітних дисках компанії Western Digital.


Файне точило , тай 300 зелених за таку площу не так вже й багато, цікаво яким надійним він буде в реальності , бо диски CD таки декларувалися з 150 річною гарантією збереження даних. :cl:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 березня 2009, 17:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан


Зображення


На прошедшей в пятницу выставке Creative Future-2009 было много интересного. Супермощные компьютеры, представленные на всеобщее обозрение, чуть ли не левитировали над до блеска начищенным полом — такие мощные. Но большее внимание посетителей привлекли вовсе не чудо-машины — живая очередь выстроилась около с виду невзрачных очков. Оказалось, это NVIDIA GeForce 3D Vision. Надеваешь, смотришь в специальный монитор — и персонажи игр оживают, фигуры выплывают из экрана и как живые несутся тебе навстречу. Каждому желающему позволяли испробовать чудо техники на собственных глазах. Пока ты восхищаешься 3D-иллюзией, специально обученный человек рассказывает тебе примерно следующее. Впервые система NVIDIA GeForce 3D Vision была представлена в январе этого года. Очки работают с сотнями игр и программ, правда, большинство существующего софта лишь наполовину раскрывает сверх-способности 3D Vision. Также для очков необходим напарник — качественный монитор. Во-первых HD, а во-вторых с поддержкой технологии 120 Гц. Пока такие экраны делает и продает только Samsung. В США NVIDIA GeForce 3D Vision уже продается и стоит около $200. В России гаджет появится к апрелю и продавать его будут немногим дороже, чем в Америке.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 березня 2009, 17:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан


Зображення


На прошедшей в пятницу выставке Creative Future-2009 было много интересного. Супермощные компьютеры, представленные на всеобщее обозрение, чуть ли не левитировали над до блеска начищенным полом — такие мощные. Но большее внимание посетителей привлекли вовсе не чудо-машины — живая очередь выстроилась около с виду невзрачных очков. Оказалось, это NVIDIA GeForce 3D Vision. Надеваешь, смотришь в специальный монитор — и персонажи игр оживают, фигуры выплывают из экрана и как живые несутся тебе навстречу. Каждому желающему позволяли испробовать чудо техники на собственных глазах. Пока ты восхищаешься 3D-иллюзией, специально обученный человек рассказывает тебе примерно следующее. Впервые система NVIDIA GeForce 3D Vision была представлена в январе этого года. Очки работают с сотнями игр и программ, правда, большинство существующего софта лишь наполовину раскрывает сверх-способности 3D Vision. Также для очков необходим напарник — качественный монитор. Во-первых HD, а во-вторых с поддержкой технологии 120 Гц. Пока такие экраны делает и продает только Samsung. В США NVIDIA GeForce 3D Vision уже продается и стоит около $200. В России гаджет появится к апрелю и продавать его будут немногим дороже, чем в Америке.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 березня 2009, 18:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
2000 GB в одному диску.
Якщо місця на жорсткому диску не вистачає не треба засмучуватися, дуже швидко у продажі з'явиться диск величезної ємності!
Western Digital оголосив про випуск нового хард диску серії Green Caviar (WD20EADS) ємністю 2 терабайти.
Це 3.5 дюймова модель з інтерфейсом S-ATA II,у якій використовується чотири магнітні диски по 500GB кожен.
І ще , те що цей прилад має марку "Green", означає що він задовільнить найсуворіші вимоги енергозбереження.
У середньому він споживає 4 вати .

P.S. Про ціну не пише . за матеріялами щотижневого журналу Computer Week N202 , за 23-29 березня 2009

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 травня 2009, 23:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Це для того аби відсвіжити у пам'яті , з чого ми починали...

Зображення

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 травня 2009, 23:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Капітан пише:
Це для того аби відсвіжити у пам'яті , з чого ми починали...
як з чого... з цифри "2" :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 18 з 25 [ 246 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Hard: Технічне забезпечення


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB