Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Hard: Технічне забезпечення




 Сторінка 21 з 25 [ 246 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 листопада 2009, 14:11 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Бодя, здається шо маю Р4 3G на твою мать :D
Можу продати, а можу купити мать з памяттю (при певній умові).


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 листопада 2009, 16:16 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Цитата:
©hiky® пише:
Ну думаю, що нове - завжди краще)

вірю, лиш є оден ґанч, на нове тра потратити якихось 500-600 у.о. а старе мож апґрейтнути, ну майжи до нового :D (в межах розумного)за дику суму, майжи, 30-50 у.о.

Цитата:
pent@gon пише:
маю Р4 3G на твою мать

а мож цифірки намалювати більш конкретніші і бажано з ціною...

проте ніхто ніц не сказав про наслідки такого модернізування.
моя думка шо пень повноцінний по продкутивності завжди краще обрізаного целєрона, задіяння технології "гіпертрейдінг", чи як там воно, також дає приріст в продуктивності, повноцінний пень підтримує більшие інструкцій (x86, x86-64, MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3) шо також позитивно, ну і мож пробувати піднімати частоту шини, шо таки дає продуктивність без оверклокерства особливого


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 листопада 2009, 16:45 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
моя думка шо пень повноцінний по продкутивності завжди краще обрізаного целєрона
Ця, без сумніву, виважена думка була актуальною році десь так в 2004 чи шо :?:
Якраз десь тоді я попив пива, подумав так як ото ти написав і купив си 3-гігагерцовий Р4... з гіпертрейдінгом... кешем... і ше якимись штуками, в яких я взагалі не розуміюсі.
Вже більше року той проц лежить десь у станчикових шухлядах, бо відколи згоріла моя асус P4800SE (чи якось так), маму під него я вже не шукав...

То шо, продаєш чи купуєш? :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 листопада 2009, 16:58 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
То шо, продаєш чи купуєш?

то жилізє не є моє, у вечері дам знати і ви собі домовляйтеся.
Цитата:
pent@gon пише:
Ця, без сумніву, виважена думка була актуальною році десь так в 2004

згідний, але і 2009 актуальним є запуск жиліза на максимальних паспортних потужностях, ми ж не говоримо про П2-200 мгц


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 грудня 2009, 22:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Dell Precision M6500 - самая производительная мобильная рабочая станция в мире (4 фото)

Зображення
Зображення
Компания Dell обновила свою линейку портативных рабочих станций Precision, добавив в нее новую модель - M6500. Данный ноутбук оборудован 17-дюймовым дисплеем, разрешение которого составляет 1920x1200 пикселей. Dell Precision M6500, действительно, очень производительная модель на основе четырехъядерных процессоров Intel Core i7 или Core i7 Extreme. Она оснащена мощными графическими адаптерами с 1 Гб видеопамяти: можно выбрать ATI FirePro M7740, NVIDIA Quadro FX 2800M или Quadro FX 3800M. Устройство работает под управлением Red Hat Enterprise Linux WS 5.3, Windows Vista или Windows 7. Оперативная память может достигать 16 Гб, а жестких дисков или SSD накопителей можно установить до трех штук общим объемом до 1,5 Тб. Опционально можно даже установить даже GPS приемник, а оптический привод может быть DVD или Blu-ray. Кроме этого, следует упомянуть беспроводные модули Wi-Fi 802.11 a/g/n, Bluetooth 2.1, UWB и HSPA/EVDO Rev. A, кард-ридер 8-в-1 и разъемы: 4хUSB 2.0, VGA, DisplayPort, RJ45, аудио (2 штуки), eSATA, ExpressCard 54 и FireWire. Естественно, что такому мощному ноутбуку далеко до изящности и весит он почти 4 кг с 9-элементным аккумулятором. Стоимость Dell Precision M6500 может сильно варьироваться в зависимости от характеристик, но начинается она от $2749.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 грудня 2009, 01:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан






Intel продемонструвала 48-ядерний процесор
Зображення
Корпорація Intel 2 грудня продемонструвала одночіповий “хмарний” (Single-chip Cloud Computer, SCC) комп’ютер, який представляє собою 48-ядерний чіп.

“Хмарність” процесора полягає в тому, що всі 48 ядер сполучаються між собою як мережеві вузли, пише Electronista.

Головними труднощами для його впровадження є програми, що не готові працювати з такою кількістю ядер. Тільки деякі операційні системи, у тому числі Mac OS X, хоча б частково підтримують подібну багатоядерність. Проте, Intel продемонструвала прикладні можливості чіпа, показавши програму, що "одягає" користувача в реальному часі, використовуючи для цього тривимірну модель його тіла.

Енергоспоживання нового процесора складає не більше 125 ват при піковому навантаженні і 25 ват під час простою.

SCC - частина проекту, метою якого є створення 100-ядерного процесора. Очікується, що деякі функції SCC з'являться в серійних процесорах Intel в 2010 році. У тому ж році повинні вийти шести-і восьмиядерні процесори Intel.

Варто відзначити, що наприкінці жовтня компанія Tilera анонсувала стоядерний процесор загального призначення. Він буде випущений на початку 2011 року. Енергоспоживання цього процесора складе 55 ват при робочій частоті в півтора гігагерца, повідомляє Lenta.ru.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 лютого 2010, 23:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 08 лютого 2010, 03:00
Повідомлення: 3
Допоможіть будь-ласка знайти до раритетного вінчестера до ноутбука Сompaq armada 1573D шлейф перехідник для підключення. Дуже тра) Дякую


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 квітня 2010, 00:59 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 556
Звідки: Коломия
мені от щойно вилили води на ноут, і на дисплеї зробилася ось така штуковина

http://www.youtube.com/v/nunq3jLCIms&hl=en_US&fs=1&

як думаєте, відійде потім, чи це вже ппц?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 квітня 2010, 15:20 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
радив бим не включувати взагі (навіть витягти батарею) до розбирання і висушуванння і очищення від солей, котрі лишаються після висихання води, ібо сіль і елєктрічєство мають здатність роїдати мідні провідники.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Чисто про Хард :)
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2010, 14:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 28 липня 2010, 10:32
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Сергій
Люди, в кого без діла лежить СДРАМ-ка на гектар альбо 2 по пів, дайте знати про ціну на телефон 0503738006 Сергій


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 21 з 25 [ 246 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Hard: Технічне забезпечення


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB