Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Hard: Технічне забезпечення




 Сторінка 8 з 20 [ 200 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 березня 2008, 21:25 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
jar4uk а що ти маєш проти асерів?
Знайди мені кращого ноутбука зі схожими характеристиками який зможе конкурувати з асером, таких не багато.
Сам користуюсь ноутбуком цієї фірми вже майже рік і купив його за 550 доларів, вважаю, що альтернативи немає, також радив своїм знайомим, купили і теж задоволені.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 березня 2008, 21:38 
Офлайн

З нами з: 15 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 39
Цитата:
Wandering пише:
Сам користуюсь ноутбуком цієї фірми вже майже рік і купив його за 550 доларів, вважаю, що альтернативи немає,

Якщо питання про ціну, то альтернативи дійсно нема...
Але якщо про якість, то Делл і Леново в Україні єдині компанії, котрі пропонують продукти України не такі самі, як для країн третього світу.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 березня 2008, 22:18 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
Wandering, я так не думаю, конкуренти є і у асерів. :D
Цитата:
Ursus пише:
купив його за 550 доларів

Яка конфіґурація?

Я проти них ніц не маю, просто не подобається мені ця торгова марка.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 березня 2008, 23:28 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
Ursus пише:
Але якщо про якість, то Делл і Леново в Україні єдині компанії, котрі пропонують продукти України не такі самі, як для країн третього світу.

Не зовсім зрозумів вашу відповідь, ви натякаєте, що асер і йому подібні виробляють ноутбуки для України на іншому конвеєрі де якість гірша :bu :shock:
Вперше про таке чую.
Я для вас відкрию велику тайну, є ноутбуки різних категорій, бюджетні, бізнес, ігрові і т.д. Так ось ноутбук від асера при ціні в 600у.о. буде по залізу тягатись з тим же делом за 900 баксів.
Цитата:
jar4uk пише:
Яка конфіґурація?

Атлон 2000Мгц. ОЗУ 256 (докупив, тепер 1536мб.) вінт на 60гб. екран 14, мені підійшов, відео АТІ х1100.
Мені подобається, звісно це не супер-пупер комп, ціна то його доста смішна як для нового, але він її виправдовує, жодної подряпини за 9 місяців користування, жодних глюків і т.д., що ще можна хотіти.
Цитата:
jar4uk пише:
Я проти них ніц не маю, просто не подобається мені ця торгова марка.

Ну якщо просто так не подобається, то тут ніц не поробиш.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 березня 2008, 23:40 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
Wandering, так то у вас 14", напевно, тому і така ціна.
Жаль, але я 14"-ку не маю до чого порівняти :?:
Цитата:
Ursus пише:
Але якщо про якість
Думаю, що залізо всюди однакове. :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 березня 2008, 12:28 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
jar4uk пише:
так то у вас 14", напевно, тому і така ціна.

Ну страшне, платите на 100у.о. і отримуєте 15.4, просто 14 на 1кг. легше і весь ноутбук в сумці важить не більше 2.5кг. для мене це важливо.

Цитата:
jar4uk пише:
Думаю, що залізо всюди однакове.

Тут ви помиляєтесь, наприклад якщо б я брав DELL на 200у.о. дорожче, то проц там би однозначно стояв Селерон, а якщо ви знайомі з процесорами, то знаєте який то тормоз :D

Ось наприклад я товаришу порадив теж Асера, він заплатив більше на 200 доларів (рік назад), але.... За це він отримав не погану відеокарту (без проблем пройшов Call of duty 4) блютуз, вайфай і т.д. коротше кажучи є все що потрібно.
І повірте, що за ту саму ціну ми нічого не змогли кращого знайти, навіть приблизно, перелопатив купу сайтів в неті.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2008, 05:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия

Які показники має мати хороший робочий ноут?
Напишіть, будь ласка, кілька слів.
І чи є якісь нюанси, про які при покупці малопродвинутому userу треба знати :o

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2008, 10:26 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Хороший робочий ноут це трішки розтягнуте поняття, як на мене, то більшість ноутів не погано працюють, питання в тому для чого ноут?

Я думаю, що один з найважливіших параметрів у ноутбуці є якість екрану, на неї і потрібно звертати увагу, щоправда у дешевих ноутбуків вибирати й нічого, всюди ставлять просту TN матрицю.

Все інше досить стандартне, кількість ОЗУ і жорсткий диск вибираємо по потребі, з процесором там теж просто, дешевші мають в собі Селерон, дорожчі Атлон або Коре Дуо.
По відео можу одне сказати, майже всі ноути до 1000у.о. мало придатні для ігор.

З власного досвіду можу порадити таке: якось була напряжонка з грошима, але дуже хотілось ноутбука і купив я собі Acer aspire5051 за 550у.о., мені він дуже подобається, не важкий, процесор досить не поганий, але ОЗУ там було всього 256мб. довелось кілька раз докуповувати. Жорсткий диск стояв на 60гб. ну і понятно, що місця малувато, але через цей повільний вінт вся система тормозила і підвисала, зараз поклав на 160гб. і все літає :D
До чого це все я? Думаю, що краще було відразу докласти 200у.о. і взяти кращого ноута ніж потім ходити паритись і докуповувати комплектуючі, тим більше, що ноутбук важко піддається модернізації і перед покупкою варто добре подумати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2008, 12:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

О се ти правду сказав Wandering - скупий завжди платить двічі, знаю з власного досвіду, колись зажав 100 євро , а потім вбухав 300. Нє ліпше як немаєш грошей на то що хочеш то не купуй то що можеш , радість мине швидко і прийдеться докуповувати купу всякого залізяччя, ліпше наскладати , як каже ехр, бабла і купити дійсно те що справді хочеш.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2008, 17:35 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
Kapitano пише:
О се ти правду сказав Wandering - скупий завжди платить двічі

То не те щоб скупий був, просто грошей нема, жона давить на мізки ну і сам розумієш затуманений йдеш і купуєш що дешевше.

В принципі є й невеличкий плюс, ОЗУ тепер досить для того щоб відключити файл підкачки і жорсткий диск вибрав собі дуже швидкий як для ноутбука, а старий вінт всунув у зовнішню кишеню і маю тепер флешку на 60гб. зі швидкістю передачі даних у 30мб/с.
Так що навіть в поганому можна знайти щось добре :bc:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 20 [ 200 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Hard: Технічне забезпечення


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB