Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта




 Сторінка 82 з 89 [ 885 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 89  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2012, 12:20 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Так, зразу виправдовуюсь, що я нічого подібного не гуглив, а випадково напоровся на цю статю в УП:Життя. Але раз найшов - чом би й не поділитись? :oops:

Дітям не читати... :) (...перед сном :-D :whistle: )

Цитата:
Найдовшіий пеніс лінійки - у мешканців Конго, а в українців довше ніж у росіян
Професор Ольстерського університету Річард Лінн у своєму дослідженні порівняв середню довжину статевого члена в ерегованому стані у чоловіків з 113 країн світу.

Зображення

Так, виявилося, що найдовший статевий член - у мешканців республіки Конго, "чоловіча принада" у них в ерегованому стані становить 18,03 сантиметра (в середньому). На другому місці - еквадорці (17,8 см), а на третьому - мешканці Гани (17,3 см), повідомляє News.ru.

У Європі найдовші пеніси - у мешканців Ісландії (16,5 см), а найкоротші - у румунів (12,7 см).

Британські ЗМІ відзначають, що середньостатистичний пеніс мешканця Сполученого Королівства (14 см) на 0,5 см довше, ніж у середнього француза і на 1,2 см, ніж у середнього ірландця.

Середня довжина члена в Італії і Нідерландах - 15,74 сантиметра, в Швеції - 14,98 см, в Греції - 14,73 см, у Німеччині - 14,48 см.

Довжина пеніса середнього ізраїльтянина складає 14,38 сантиметрів. Таким чином Ізраїль випереджає багато західноєвропейських країн, а також такі країни як Росія, Австралія (по 13,3 см) і США (13 см).

Зображення
Інфографіка "Фокусу"

У той же час у мешканців більшості країн Північної Африки і Близького Сходу пеніси довші, ніж у ізраїльтян. Так, в Лівані середня довжина пеніса становить 16,82 см, в Єгипті - 15,69 см, в Палестинській автономії - 15,08 см, в Ірані та Іраку - 14,55 см. Більш короткі статеві члени - у чоловіків Туреччини (14,11 см), Саудівській Аравії (13,8 см) і Йемену (12,72 см).

У державах, розташованих на території колишнього СРСР, найдовшим пенісом можуть похвалитися мешканці Грузії (16 см), тоді як самий короткий статевий член - у росіян (13,3 см). У середньостатистичного білоруса довжина члена - 14,63 см, а в українця - 13,97 см.

Останні рядки в рейтингу "У кого довше" посідають країни Південно-Східної Азії і Далекого Сходу. У китайця середня довжина пеніса - 11 сантиметрів. В Індії і Таїланді - 10 см, а в Кореї - 9,7 см.
Джерело: Українська Правда:Життя

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 жовтня 2012, 13:57 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Фотографии, на которые нельзя смотреть равнодушно
Эти фотографии сделаны без ретуши, на них запечатлена чья-то жизнь, иногда история целого поколения.
http://ubr.ua/leisure/it-is-interesting/fotografii-na-kotorye-nelzia-smotret-ravnodushno-chast-8-165255#60

сила!


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 жовтня 2012, 23:17 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116

Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116 — ім'я, яке спробували дати своїй дитині батьки в Швеції у травні 1996 року.

Спочатку батьки назвали сина Альбін, однак відмовились реєструвати ім'я в знак протесту проти суворого шведського законодавства щодо імен для дітей[2]. Згідно зі шведським законом, ім'я дитині можна вибрати серед приблизно 1000 зареєстрованих, а коли жодне з них не подобається, батьки мають право просити дозволу на нове ім'я в суді.

Коли дитині виповнилося 5 років, а батьки так і не зареєстрували її, окружний суд в Хальмстаді (південь Швеції) призначив їм штраф у розмірі 5 тисяч крон (близько 550 євро). У відповідь на це батьки попросили дозволу на ім'я, що складалося з 43 букв і цифр, стверджуючи, що це «змістовний, експресіоністький витвір, який ми розглядаємо як мистецький»).

На думку батьків, до імені треба підходити з точки зору патафізики. Суд відмовив в реєстрації цього імені і підтвердив стягнення штрафу. Тоді батьки спробували змінити ім'я на A. Проте суд знову відмовив в реєстрації, мотивуючи це тим, що ім'я не може складатися з однієї літери.

http://uk.wikipedia.org/wiki/Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116

Зображення

Macropinna microstoma

Macropinna microstoma — глибоководна риба ряду Корюшкоподібні, що відома незвичайною будовою голови та очей: риба має циліндричні, спрямовані вгору, очі, які повністю сховані під прозорою верхньою частиною голови. Зустрічається в субарктичних та помірних водах північної частини Тихого океану.

Систематичне положення
Macropinna microstoma — єдиний вид в роді Macropinna, що належить до родини Opisthoproctidae: риб, для яких характерні циліндричні очі. Відкриття та первинний опис виду були зроблені в 1939 році Вільямом Чапманом, але перші фотографії живої риби були отримані лише в 2004-му році.

Розповсюдження
Macropinna microstoma розповсюджена в субарктичних та помірних водах північної частини Тихого океану: біля берегів Північно-східної Японії, Курильських островів, в Берінговому морі, біля західного узбережжя Канади та США, на південь до Каліфорнійської затоки (Мексика). Цей вид зустрічається на глибинах від 500 до 800 метрів, при цьому крупніші екземпляри виловлюються, звичайно, на більшій глибині.

http://uk.wikipedia.org/wiki/Macropinna_microstoma


Список астероїдів, назви яких пов'язані з Україною

Назви астероїдам надають їхні відкривачі після ретельної перевірки всіх даних у Міжнародному центрі малих планет. Також астероїду надається порядковий номер, який визначає його місце в загальному каталозі малих планет.

http://uk.wikipedia.org/wiki/Список_астероїдів,_назви_яких_пов'язані_з_Україною

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2012, 13:36 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Через 100 років:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 листопада 2012, 12:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Формат відео : youtube.com

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 листопада 2012, 16:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Капітан написав:
Формат відео : youtube.com

Але тут в Европі, сам знаєш, отих старих коней (звичайну жарівку) вже списують; у магазинах вже лиш 40-ківки продают - не економічно... :eek:


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 листопада 2012, 19:14 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Новий рекорд Гіннеса: в хетчбек MINI Cooper вмістилися 28 гімнасток!
http://svit24.net/curiosities/58-kuryozy/45464-novyj-rekord-ginnesa-v-hetchbek-mini-cooper-vmistylysja-28-gimnastok
цікаво чи в моторний відсік залазили


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 листопада 2012, 19:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Бодя написав:
Новий рекорд Гіннеса: в хетчбек MINI Cooper вмістилися 28 гімнасток!
а штангістки помістяться? :-D


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 листопада 2012, 20:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Бодя написав:
Новий рекорд Гіннеса: в хетчбек MINI Cooper вмістилися 28 гімнасток!
http://svit24.net/curiosities/58-kuryozy/45464-novyj-rekord-ginnesa-v-hetchbek-mini-cooper-vmistylysja-28-gimnastok
цікаво чи в моторний відсік залазили


а ти видів той міні ? ... він більший за мій хетчбек.... як міні сув ... :roll: як SX4... там від міні лиш назва...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 листопада 2012, 21:13 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Капітан написав:
а ти видів той міні ? ... він більший за мій хетчбек....

але 28 людий! не 8 і не 18


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 82 з 89 [ 885 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 89  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB