Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта




 Сторінка 13 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2014, 10:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 квітня 2014, 10:49
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Олеся Зелик
на мою думку цю проблему вирішать на років 10,якщо не більше,адже на спортзал потрібно виділити шалені кошти з бюджету.А зараз як нам всім відомо наша крана переживає не найкращі свої часи,тому гімназистам прийдеться потерпіти і займатися у тому,що є :cry:


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2014, 11:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 квітня 2014, 10:53
Повідомлення: 1
Прізвище, Ім’я: Оксана
Підтримую Олесю!


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2014, 11:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 квітня 2014, 10:48
Повідомлення: 4
Прізвище, Ім’я: Анонім
Було б добре, якщо б зробили хоча б хороше поле для футболу, це був би перший крок до покращення гімназії :good:


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2014, 11:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 квітня 2014, 10:51
Повідомлення: 7
Прізвище, Ім’я: Костюк Мар'яна
Я думаю, що потрібно просто організувати збір коштів по цілій Коломиї на спортзал...
Є досить багато людей які підтримають та допоможуть,чим зможуть і з часом назбирається певна сума...
Можливо не така велика, як хочеться.. Але потрібно з чогось починати...
І сподіваюся, що до 2020 року, гімназія все таки буде мати новий спортзал... ;)


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2014, 11:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 квітня 2014, 10:48
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Олег Порожнюк
На мою думку, гімназії потрібен спортзал.Адже у інших школах є набагато більші та кращі спортзали,а гімназія не гірша за інших!


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2014, 11:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 квітня 2014, 10:57
Повідомлення: 1
Прізвище, Ім’я: Назар Дорундяк
Я учень Коломийської гімназії, і мені б дуже хотілось щоб в нашій школі був гарний і великий спортзал, але я розумію що це не так легко зробити, так як потрібно дуже великі кошти, проте я б хотів щоб нам було де тренуватись на змагання і здобувати нові місця. :yes:


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2014, 11:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 квітня 2014, 10:49
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Олеся Зелик
Maki написав:
Я думаю, що потрібно просто організувати збір коштів по цілій Коломиї на спортзал...
Є досить багато людей які підтримають та допоможуть,чим зможуть і з часом назбирається певна сума...
Можливо не така велика, як хочеться.. Але потрібно з чогось починати...
І сподіваюся, що до 2020 року, гімназія все таки буде мати новий спортзал... ;)

Можна організувати,але цих коштів не вистачить навіть на дозвіл будувати спортзал,не кажучи уже про саме будівництво


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2014, 11:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 квітня 2014, 10:51
Повідомлення: 7
Прізвище, Ім’я: Костюк Мар'яна
Олеся написав:
Maki написав:
Я думаю, що потрібно просто організувати збір коштів по цілій Коломиї на спортзал...
Є досить багато людей які підтримають та допоможуть,чим зможуть і з часом назбирається певна сума...
Можливо не така велика, як хочеться.. Але потрібно з чогось починати...
І сподіваюся, що до 2020 року, гімназія все таки буде мати новий спортзал... ;)

Можна організувати,але цих коштів не вистачить навіть на дозвіл будувати спортзал,не кажучи уже про саме будівництво


Але можливо після такої "акції", найдеться добра людина з товстим гаманцем і проявить якусь ініціативу, щоб допомогти....І стане спонсором для гімназії...


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2014, 23:18 
Офлайн

З нами з: 08 травня 2012, 12:02
Повідомлення: 24
Прізвище, Ім’я: Qwert Asdf
Яринка написав:
kolenval написав:
Яринка написав:
На мою думку, скринька - не вихід. Ну так можна зібрати деяку суму грошей. але цього буде занадто мало, учні будуть кидати по 5-10 гривень, ну вчителі можливо трішки більше. Ми не зберемо у скриньці потрібної суми.

Пропоную встановити три скриньки: на вході до гімназії, на вході до управління освіти і на вході до ратуші :idea:


Гарна ідея, чому тільки три скриньки? Давайте по цілому місту встановим :idea:

А щоб справи краще пішли можна ще й у Європи попросити і США :-D


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2014, 23:46 
Офлайн

З нами з: 08 травня 2012, 12:02
Повідомлення: 24
Прізвище, Ім’я: Qwert Asdf
SPY написав:
Ілона написав:
Та скільки можна торочити про ранішню зарядку , хімічна їжа, "рево", та таке інше??? Звідки вам знати скільки роблять домашню зарядку? Хімічна їжа-кожен обирає для себе, знаєте як кажуть " у людей є звичка-судити всіх по собі" то може досить судити дивлячись тільки на себе? Що може дати одна лише домашня зарядка? Так, це корисно, але не більше! Потрібно розвиватися!
2 школа та інші ходять на співоче і озеро? Та най собі ходять наздоров'я, ніхто їм не заважає, але ми не маємо шукати те, що нам має надати держава! Якби наші чиновники не клали гроші собі в кишеню, у кожній школі міг би бути нормальний спортзал, і не довелось би ходити хтозна-куди! Саме тому потрібно організувати мітинг і "вибити" ті кошти!
Я так розумію ви не навчаєтесь у гімназії? То й ситуації не розумієте до кінця. Тому не варто судити де актуальна ця проблема, на уроці інформатики чи не тільки. Та й питання це не вирішиться однією перервою.
І знову ж таки, в нас думаю є багато дітей які займаються зранку та харчуються здорово.


Скільки можна торочити про мітинги, скриньки, траву та решту нічого для того не роблячи? (с)
Ілона, я Вам здається не грубив? Окрім відсутнього спортзалу я ще бачу у гімназистів відсутня повага в розмові до незнайомих людей.
Решту коментувати немає потреби будь-які дискусії втрачають сенс, коли хтось із співрозмовників переходить на особисте, вказуючи на відсутність аргументів на поставлені питання

Успіхів, з такими підходом ви багато чого доб'єтесь ;)

Дорослим часто притаманні узагальнення. Насправді, Дітей, які не вживають "рево" та іншу гидоту, значно більше ніж таких що марнують своє життя. А те, що Діти вимушені займатися будівництвом спортзалу, вина Дорослих.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 13 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB