Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта




 Сторінка 7 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 11:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 11:12
Повідомлення: 10
Прізвище, Ім’я: Unknown Unknown Unknown
kyrag_bubblola написав:
Я думаю, що ті страйкі це довго і нудно. Ну, звичайно, можна то мурдувати, але то крім гімназії хіба зацікавлений в цьому. :dash: Краще зробити менше, але корисніше. :sarcastic1:

Страйки це не є довго і нудно! Ти помиляєшся. Це найдієвіший спосіб в даний час чогось добитись!


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 11:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 квітня 2014, 10:52
Повідомлення: 1
Прізвище, Ім’я: MT1995
В гімназії справді не вистачає спортзалу. Учні займаються в маленькому, тісному приміщенні. Є класи в яких 25-30 учнів, ну і де вони мають займатись?!? Нормальне поле для хлопців не менш важливо. Візьміть до уваги будь ласка !!!


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 11:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 11:07
Повідомлення: 4
Прізвище, Ім’я: Erwin_Shredinger
Mr Unknown написав:
Erwin_Shredinger написав:
Колись уже було місце де була стара Спортплощадка гімназії,але хтось подумав що Релігія Важливіше за Освіту і віддав її під будівництво церкві.

Мали відбудувати нам площадку, обіцяли, але як бачимо в їхніх словах рівно стільки сенсу скільки сенсу в русі води!


Чесна і Добра Українська церква все робить для людей
Зображення

_________________
Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 11:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 11:12
Повідомлення: 10
Прізвище, Ім’я: Unknown Unknown Unknown
zelen8 написав:
Тобто вирішення проблеми має бути таке - потрібно обговорити спільно з вчителями щодо надходження коштів для облаштування спортмайданчика ( в спортмайданчик має входити штучне футбольне поле, площадка для баскетболу чи волейболу), залучити НЕ СПОНСОРІВ, а меценатів ( можливо хтось з батьків гімназистів зможе помогти в будівництві ). Потрібно залучити до думки гімназистів. Паралельно обговорити це з міським головою, можливо він зможе допомогти .

В даний час отримати підтримку від когось неможливо. Скрутний час в нас настав!


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 11:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 11:08
Повідомлення: 4
Прізвище, Ім’я: Sten Lol
Mr Unknown написав:
kyrag_bubblola написав:
Те, що в нас буде новий спортзал, можливо частково змінить кількість відвідувачів фізкультури, але ненадовго. Уже легше своїми зусиллями допомогти хлопцям зробити футбольне поле: газончик, парканом обмежити,щоб ті м*ячі не летіли в стіни гімназії, потім той майданчик доробити, а зі спортзалом треба серйозніше зайнятись! :crazy: :hunter: :georgian2:

Ось, власне, говорю, що починаємо збір кшотів, ставимо скриньку, і доводимо наше "футбольне поле" до ладу.

ТИ уявляєш скільки ця скринька має стояти в гімназії , щоб ми обновили поле, нове штучне покриття коштуватиме близько 400тис. грн. :?


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 11:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 11:12
Повідомлення: 4
Прізвище, Ім’я: kyrag_bubblola
Mr Unknown написав:
kyrag_bubblola написав:
Я думаю, що ті страйкі це довго і нудно. Ну, звичайно, можна то мурдувати, але то крім гімназії хіба зацікавлений в цьому. :dash: Краще зробити менше, але корисніше. :sarcastic1:

Страйки це не є довго і нудно! Ти помиляєшся. Це найдієвіший спосіб в даний час чогось добитись!

Я веду до того, що якщо страйк то потрібно більше людей заохотити. А кому яке діло до нашого спортзалу.


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 11:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 11:12
Повідомлення: 4
Прізвище, Ім’я: kyrag_bubblola
Стен написав:
Mr Unknown написав:
kyrag_bubblola написав:
Те, що в нас буде новий спортзал, можливо частково змінить кількість відвідувачів фізкультури, але ненадовго. Уже легше своїми зусиллями допомогти хлопцям зробити футбольне поле: газончик, парканом обмежити,щоб ті м*ячі не летіли в стіни гімназії, потім той майданчик доробити, а зі спортзалом треба серйозніше зайнятись! :crazy: :hunter: :georgian2:

Ось, власне, говорю, що починаємо збір кшотів, ставимо скриньку, і доводимо наше "футбольне поле" до ладу.

ТИ уявляєш скільки ця скринька має стояти в гімназії , щоб ми обновили поле, нове штучне покриття коштуватиме близько 400тис. грн. :?

Ну, а що ти пропонуєш?? :crazy:


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 11:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 11:14
Повідомлення: 8
Прізвище, Ім’я: guidepro
Отож коли приступимо до переговорів з вчителями і гімназійним парламентом щодо цього питання??
потрібно визначити точну дату..
тому що потрібно вже приступати до діла..


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 11:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 11:12
Повідомлення: 10
Прізвище, Ім’я: Unknown Unknown Unknown
Стен написав:
Mr Unknown написав:
kyrag_bubblola написав:
Те, що в нас буде новий спортзал, можливо частково змінить кількість відвідувачів фізкультури, але ненадовго. Уже легше своїми зусиллями допомогти хлопцям зробити футбольне поле: газончик, парканом обмежити,щоб ті м*ячі не летіли в стіни гімназії, потім той майданчик доробити, а зі спортзалом треба серйозніше зайнятись! :crazy: :hunter: :georgian2:

Ось, власне, говорю, що починаємо збір кшотів, ставимо скриньку, і доводимо наше "футбольне поле" до ладу.

ТИ уявляєш скільки ця скринька має стояти в гімназії , щоб ми обновили поле, нове штучне покриття коштуватиме близько 400тис. грн. :?

Зараз немає мови про штучне покриття! йдеться про те, щоб засіяли газон, зробили розмітку, сітку на ворота, паркан зробити, щоб не летів до церкви. Ось, що зараз є найнеобхідніше!


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 11:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 11:14
Повідомлення: 8
Прізвище, Ім’я: guidepro
Можливо, та скринька довго буде стояти...але по трошки по трошки і щось з того буде...все таки це в наших інтересах.. :search: :coffe:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 7 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB