Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта




 Сторінка 10 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 23  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:08
Повідомлення: 13
Прізвище, Ім’я: Клапцуняк Валентина
Я вважаю ,що до цієї справи потрібно долучити батьків , працівників гімназії та громаду міста , спільними зусиллями в нас все вдасться , незважаючи на брак великої кількості коштів . Головне бажання ,а все інше додасться .


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:12
Повідомлення: 6
Прізвище, Ім’я: Балабаник Ярина
Навіщо нам забирати спортзал у 9 школи? Не потрібно цього. Це безглуздо!


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:08
Повідомлення: 7
Прізвище, Ім’я: Ірина Рогозіна
На вулиці-на вулиці) А то нічого, що там не зелененька травичка, а грунт, а в деяких місцях асфальт! Впадеш-розідреш все, що можеш!

А ще, якщо робити поле футбольне, то нормальне! Раз зробив- і на довгі роки, а не, щоб щороку витрачати кошти на поле!


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:12
Повідомлення: 6
Прізвище, Ім’я: Балабаник Ярина
Чому тільки діти думають про спортзал, я погоджуюсь з Валентиною, потрібно підключити батьків, вчителів, владу міста.


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:08
Повідомлення: 10
Прізвище, Ім’я: Петрук О.
Проте, варто зазначити, що це все реально, але, на жаль, нашій владі далеко не до того, в той час вони будують собі розкішні дачі, та зручно облаштовують кабінети...
Якщо долучати батьків та учнів, то теж, думаю, краще не буде. Хіба якщо, як було вище сказано, всім дружньо йти на страйк.
Не варіант збирати кошти з учнів, бо по-перше, думаю, не вистачить все одно, а по-друге не всі мають змогу здати навіть тих 50 грн

Тому, не знаю, правда, яким чином, але владу потрібно муштрувати до останнього і не здаватися... Якщо вже й нам, учням 10-го класу, нового спортзалу не бачити, то я воліла б, щоб хоча б наступні покоління його б застали,і щасливо користувалися ним. Адже, як на мене, ви й самі знаєте, що зараз діти не горять бажанням йти на фізкультуру, а вважають, що краще перепочити за балачками у класі. але я більш ніж впевнена, що з часом вони з нетерпінням чекатимуть цього уроку з великим бажанням займатися у чудовому залі.


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 17 квітня 2014, 11:48
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Попович Мар'яна
Не потрібний нам спортзал 9 школи, нам потрібний власний гімназійний спортзал, в якому діти будуть мати бажання займатися. Для цього потрібно докласти немало зусиль.


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:08
Повідомлення: 13
Прізвище, Ім’я: Клапцуняк Валентина
Наша правляча " верхівка" тільки робить гірше ,обіцяючи нам "золоті гори " натомість нічого не виконуючи ,покладатися ми повинні тільки на себе ,в цій справі нам ніхто не допоможе крім нас самих , адже завжди знайдуться відмовки ніби немає грошей , чи все буде ,але з часом . Звісно , можливо буде з часом , але в дійсності нам не потрібно спортзал з плином часу , він потрібен нам зараз .


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:09
Повідомлення: 7
Прізвище, Ім’я: Миколаїшин Ілона
Валентина написав:
Я вважаю ,що до цієї справи потрібно долучити батьків , працівників гімназії та громаду міста , спільними зусиллями в нас все вдасться , незважаючи на брак великої кількості коштів . Головне бажання ,а все інше додасться .


Ти гадаєш батьки зможуть дати таку велику кількість грошей? Громада міста думаю також більше зацікавлена власними потребами і я впевнена багато зайвих коштів не має. Потрібно щоб кошти надійшли "зверху", а для цього потрібно переговорити із владою міста, проігнорує? Мітинг також чудовий спосіб, як ми бачимо, він може зрушити ситуацію. Зрештою це їх обов'язок, забезпечувати нормальні умови для розвитку молодого покоління.


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:12
Повідомлення: 6
Прізвище, Ім’я: Балабаник Ярина
тушканчик написав:
Адже, як на мене, ви й самі знаєте, що зараз діти не горять бажанням йти на фізкультуру, а вважають, що краще перепочити за балачками у класі. але я більш ніж впевнена, що з часом вони з нетерпінням чекатимуть цього уроку з великим бажанням займатися у чудовому залі.
цілком згідна якщо будуть нормальні умови і учні будуть ходити на уроки, а не шукати причину щоб прогуляти.


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:08
Повідомлення: 10
Прізвище, Ім’я: Петрук О.
Мар'яна написав:
Не потрібний нам спортзал 9 школи, нам потрібний власний гімназійний спортзал, в якому діти будуть мати бажання займатися. Для цього потрібно докласти немало зусиль.


Мар"яна, потрібно, але більшості просто байдуже. всі кажуть потрібно, а зусиль докладає меншість, в цьому-то вся наша проблема. :dash:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 10 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 23  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB