Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта




 Сторінка 11 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:08
Повідомлення: 7
Прізвище, Ім’я: Ірина Рогозіна
Валентина написав:
Наша правляча " верхівка" тільки робить гірше ,обіцяючи нам "золоті гори " натомість нічого не виконуючи ,покладатися ми повинні тільки на себе ,в цій справі нам ніхто не допоможе крім нас самих , адже завжди знайдуться відмовки ніби немає грошей , чи все буде ,але з часом . Звісно , можливо буде з часом , але в дійсності нам не потрібно спортзал з плином часу , він потрібен нам зараз .

Валя, все робиться з часом. Раптово тобі ніхто нічого не дасть! Ми тут просто обговорюємо, а час йде.


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:08
Повідомлення: 10
Прізвище, Ім’я: Петрук О.
Давайте й справді організуємо мітинг, але залучити, як на мене, варто не лише гімназистів, а й їхніх батьків, учителів, та й всіх небайдужих загалом!


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:10
Повідомлення: 10
Прізвище, Ім’я: Купчик Марія
Залишіть в спокої спортзал 9 школи.Ніхто нам його не віддасть.Потрібно власного.Чому ми маємо перед кимось принижуватись ?


Востаннє редагувалось Mashka в 24 квітня 2014, 12:22, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:22 
Офлайн

З нами з: 08 травня 2012, 12:02
Повідомлення: 24
Прізвище, Ім’я: Qwert Asdf
Яринка написав:
На мою думку, скринька - не вихід. Ну так можна зібрати деяку суму грошей. але цього буде занадто мало, учні будуть кидати по 5-10 гривень, ну вчителі можливо трішки більше. Ми не зберемо у скриньці потрібної суми.

Пропоную встановити три скриньки: на вході до гімназії, на вході до управління освіти і на вході до ратуші :idea:


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:12
Повідомлення: 6
Прізвище, Ім’я: Балабаник Ярина
Організовуємо мітинг, один раз уже був, і ми добились все ж таки свого, можливо і цього разу все вийде.


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:08
Повідомлення: 10
Прізвище, Ім’я: Петрук О.
Ірина Рогозіна написав:
Валентина написав:
Наша правляча " верхівка" тільки робить гірше ,обіцяючи нам "золоті гори " натомість нічого не виконуючи ,покладатися ми повинні тільки на себе ,в цій справі нам ніхто не допоможе крім нас самих , адже завжди знайдуться відмовки ніби немає грошей , чи все буде ,але з часом . Звісно , можливо буде з часом , але в дійсності нам не потрібно спортзал з плином часу , він потрібен нам зараз .

Валя, все робиться з часом. Раптово тобі ніхто нічого не дасть! Ми тут просто обговорюємо, а час йде.


Ну знаєте, Іра права, зараз нам раптово точно ніхто його не дасть, тим паче, якщо ми хочемо власний, для його будування потрібен час. А й справді, час плине, а справи не робляться.


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:09
Повідомлення: 7
Прізвище, Ім’я: Миколаїшин Ілона
тушканчик написав:
Давайте й справді організуємо мітинг, але залучити, як на мене, варто не лише гімназистів, а й їхніх батьків, учителів, та й всіх небайдужих загалом!


Батьки і вчителі думаю підтримають цю ідею, згадайте скільки прийшло нас підтримати, коли ми йшли у міський Відділ Освіти, тому як бачите їм не байдужа доля гімназії, що надзвичайно приємно.


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:08
Повідомлення: 10
Прізвище, Ім’я: Петрук О.
Ірина Рогозіна написав:
Валентина написав:
Наша правляча " верхівка" тільки робить гірше ,обіцяючи нам "золоті гори " натомість нічого не виконуючи ,покладатися ми повинні тільки на себе ,в цій справі нам ніхто не допоможе крім нас самих , адже завжди знайдуться відмовки ніби немає грошей , чи все буде ,але з часом . Звісно , можливо буде з часом , але в дійсності нам не потрібно спортзал з плином часу , він потрібен нам зараз .

Валя, все робиться з часом. Раптово тобі ніхто нічого не дасть! Ми тут просто обговорюємо, а час йде.


Ну знаєте, Іра права, зараз нам раптово точно ніхто його не дасть, тим паче, якщо ми хочемо власний, для його будування потрібен час. А й справді, час плине, а справи не робляться. :fe:


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:12
Повідомлення: 6
Прізвище, Ім’я: Балабаник Ярина
kolenval написав:
Яринка написав:
На мою думку, скринька - не вихід. Ну так можна зібрати деяку суму грошей. але цього буде занадто мало, учні будуть кидати по 5-10 гривень, ну вчителі можливо трішки більше. Ми не зберемо у скриньці потрібної суми.

Пропоную встановити три скриньки: на вході до гімназії, на вході до управління освіти і на вході до ратуші :idea:


Гарна ідея, чому тільки три скриньки? Давайте по цілому місту встановим :idea:


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:08
Повідомлення: 13
Прізвище, Ім’я: Клапцуняк Валентина
Мітинг - не погана справа , але для нас самих це буде тяжко , тому залучаємо батьків, громаду міста , вчителів , та приступаємо до розмов з владою , можливо щось з цього вийде , маємо на це велику надію .


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 11 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB