Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта




 Сторінка 3 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2014, 11:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 11:08
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Лоус Стіфлер
Я згідний з усіма думками які були висловлені вище, але, на мою думку, на даний момент це просто нереально. Долар нестабільний, ситуація в країні жахлива. Ми зараз на порозі громадянської війни, а говоримо про спортзал. Тому я думаю, що це питання може бути висунуте після стабілізації ситуації в країні, адже Коломия і навіть Гімназія це частинка України. :blackcat:
P.S. Дайте нам хоть би кошти на газон для футбольного поля, а то навіть футбол пограти неможливо.


Востаннє редагувалось Лаус в 17 квітня 2014, 11:14, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2014, 11:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 11:08
Повідомлення: 4
Прізвище, Ім’я: Sten Lol
Спортзал це дуже болюча тема для гімназії, ми тут зараз це все обговорюємо, але це все пусті балачки, а й справді потрібно йти, пробувати просити і можливо тоді ми досягнемо мети.ДО того ж самого пана Донія за якого гімназія так активно агітувала також до міської влади і ми надіємося, що наші діти будуть займатися у цьому спортзалі а не в старій капличці :) :hi: :hi:


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2014, 11:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 11:12
Повідомлення: 10
Прізвище, Ім’я: Unknown Unknown Unknown
zelen8 написав:
Пропоную оголосити в гімназії волонтерську допомогу - збір коштів на ремонт спочатку футбольного поля. Я думаю що ми зможемо назбирати нормальну суму грошей. Почнемо самі, а потім може й хтось поможе!


Цілком згідний. Якщо не ми самі, то хто? Почнемо, а дальше шукатимемо підтримки в інших людей. Можна поставити скриньку на вході в гімзназію, біля учительської.


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2014, 11:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 11:14
Повідомлення: 8
Прізвище, Ім’я: guidepro
На мою думку, так швидко ми нічого не отримаємо. Для цього потрібний час, особливо щоб зібрати кошти..до цього нам слід серйозно поставитися. Так як нам потрібний справді нормальний спортзал.. :eek:


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2014, 11:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 11:08
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Лоус Стіфлер
Стен написав:
Спортзал це дуже болюча тема для гімназії, ми тут зараз це все обговорюємо, але це все пусті балачки, а й справді потрібно йти, пробувати просити і можливо тоді ми досягнемо мети.ДО того ж самого пана Донія за якого гімназія так активно агітувала також до міської влади і ми надіємося, що наші діти будуть займатися у цьому спортзалі а не в старій капличці :) :hi: :hi:

В даний момент, на мою думку, Донію зараз не до Гімназії. Тільки ми зможемо віришити цю проблему, влада зараз нам не зможе ніяк допомогти. Цілком згідний з користувачем zelen8 і Mr Unknown щодо збирання коштів. Можливо якісь впилові люди Коломиї підтримують нас і виділять кошти)
:(


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2014, 11:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:08
Повідомлення: 3
Прізвище, Ім’я: Макеєва Аліна
Якщо ми хочемо спортзал, то де він у нас буде? Зносити півкорпусу чи як?


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2014, 11:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:08
Повідомлення: 13
Прізвище, Ім’я: Клапцуняк Валентина
Звісно ,що Коломийській гімназії дуже потрібен новий спортзал добре облаштований та пристосований для занять з фізичного виховання . Адже дітям незалежно від віку потрібні хороші умови для тренувань .
:yes:


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2014, 11:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:10
Повідомлення: 10
Прізвище, Ім’я: Купчик Марія
Я думаю, що місце для будівництва знайдеться,головне, щоб знайшлись кошти,але це буде не скоро.


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2014, 11:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:08
Повідомлення: 13
Прізвище, Ім’я: Клапцуняк Валентина
хмм розповісти Донію про нашу проблему ?
та ні , не впевнена ,що це щось дасть )
Адже ,вже не перший рік нам обіцяють спортзал ,але цієї обіцянки ніхто так і не дотримався !


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2014, 11:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:12
Повідомлення: 4
Прізвище, Ім’я: Марта Сандуляк
Спортзал гімназії обіцяють уже не перший рік, ще задовго до подій, які трапились цього року.Тому я не вважаю, що причиною бездіяльності нашої влади є нестабільна ситуація в країні. Тому давайте не будемо шукати виправдань і скажемо прямо, що якщо ми не розпочнем будівництво спортзалу, то ніхто не почне. Беремо ініціативу в свої руки.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB