Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта




 Сторінка 12 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:08
Повідомлення: 10
Прізвище, Ім’я: Петрук О.
kolenval написав:
Яринка написав:
На мою думку, скринька - не вихід. Ну так можна зібрати деяку суму грошей. але цього буде занадто мало, учні будуть кидати по 5-10 гривень, ну вчителі можливо трішки більше. Ми не зберемо у скриньці потрібної суми.

Пропоную встановити три скриньки: на вході до гімназії, на вході до управління освіти і на вході до ратуші :idea:


:verygood:


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:10
Повідомлення: 10
Прізвище, Ім’я: Купчик Марія
Яринка написав:
Організовуємо мітинг, один раз уже був, і ми добились все ж таки свого, можливо і цього разу все вийде.

Якщо ми кожного разу почнемо ходити на мітинги почнуть говорити, що гімназисти добиваються свого тільки криком і це не принесе багато користі.


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 12:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:08
Повідомлення: 10
Прізвище, Ім’я: Петрук О.
А що дріб'язкувати? Давайте, можливо, питатися дозволу в приватних підприємствах на розміщення наших скриньок у їхніх магазинах, і тому подібне?
Але це потрібно робити, а не лише говорити про це


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 14:55 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Ілона написав:
Так, я погоджуюсь з тим, що можна займатися на вулиці, гадаю в кожного є ролики, велосипеди та таке інше, але ВЛІТКУ, а взимку що ти пропонуєш?

Ще раз повторюю: здоровий спосіб життя - це не наявність у школи/гімназії спортзалу, це ранкова зарядка та/чи пробіжка. І скільки гімназистів цього дотримується? Хоча б 5 знайдеться? :scaut: Відмова від шкідливої їжі, хімічних напоїв типу "рево". І ось коли почали з себе, найменшого - можна висувати претензії закладу, мов мені не вистачає зарядки, пробіжок, хочу повноцінних уроків.

Натомість з дописів бачу, що дітки настільки можуть бути виснажені, що не дійдуть від гімназії до спортзалу 9-ої школи)))
Пам'ятається раніше всі учні ходили в басейн біля міського озера та все встигали, не змучувались. Регулярно школярі ЗОШ №2, 6, 10 бігали на співоче поле та міське озеро. В ЗОШ №2 завжди було асфальтоване футбольне поле, на якому "можна роздерти все що завгодно".

Але по суті: тема створена 10 квітня, сьогодні 24, рівно 2 тижні пройшло, а ви до цього часу думаєте вести переговори із "парламентом" та директором. Вони настільки зайняті, що не можуть обговорити це питання та дати відповідь на перерві напротязі 2 тижнів чи може ваша потреба в спортзалі це всього-лиш актуальність на уроках інформатики на форумі? :-D

А з таким підходом - далеко зайдете, тому почніть краще з ранкової зарядки та відмови від нездорової їжі ;-)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 15:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2014, 12:09
Повідомлення: 7
Прізвище, Ім’я: Миколаїшин Ілона
SPY написав:
Ілона написав:
Так, я погоджуюсь з тим, що можна займатися на вулиці, гадаю в кожного є ролики, велосипеди та таке інше, але ВЛІТКУ, а взимку що ти пропонуєш?

Ще раз повторюю: здоровий спосіб життя - це не наявність у школи/гімназії спортзалу, це ранкова зарядка та/чи пробіжка. І скільки гімназистів цього дотримується? Хоча б 5 знайдеться? :scaut: Відмова від шкідливої їжі, хімічних напоїв типу "рево". І ось коли почали з себе, найменшого - можна висувати претензії закладу, мов мені не вистачає зарядки, пробіжок, хочу повноцінних уроків.

Натомість з дописів бачу, що дітки настільки можуть бути виснажені, що не дійдуть від гімназії до спортзалу 9-ої школи)))
Пам'ятається раніше всі учні ходили в басейн біля міського озера та все встигали, не змучувались. Регулярно школярі ЗОШ №2, 6, 10 бігали на співоче поле та міське озеро. В ЗОШ №2 завжди було асфальтоване футбольне поле, на якому "можна роздерти все що завгодно".

Але по суті: тема створена 10 квітня, сьогодні 24, рівно 2 тижні пройшло, а ви до цього часу думаєте вести переговори із "парламентом" та директором. Вони настільки зайняті, що не можуть обговорити це питання та дати відповідь на перерві напротязі 2 тижнів чи може ваша потреба в спортзалі це всього-лиш актуальність на уроках інформатики на форумі? :-D

А з таким підходом - далеко зайдете, тому почніть краще з ранкової зарядки та відмови від нездорової їжі ;-)



Та скільки можна торочити про ранішню зарядку , хімічна їжа, "рево", та таке інше??? Звідки вам знати скільки роблять домашню зарядку? Хімічна їжа-кожен обирає для себе, знаєте як кажуть " у людей є звичка-судити всіх по собі" то може досить судити дивлячись тільки на себе? Що може дати одна лише домашня зарядка? Так, це корисно, але не більше! Потрібно розвиватися!
2 школа та інші ходять на співоче і озеро? Та най собі ходять наздоров'я, ніхто їм не заважає, але ми не маємо шукати те, що нам має надати держава! Якби наші чиновники не клали гроші собі в кишеню, у кожній школі міг би бути нормальний спортзал, і не довелось би ходити хтозна-куди! Саме тому потрібно організувати мітинг і "вибити" ті кошти!
Я так розумію ви не навчаєтесь у гімназії? То й ситуації не розумієте до кінця. Тому не варто судити де актуальна ця проблема, на уроці інформатики чи не тільки. Та й питання це не вирішиться однією перервою.
І знову ж таки, в нас думаю є багато дітей які займаються зранку та харчуються здорово.


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 квітня 2014, 16:20 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Ілона написав:
Та скільки можна торочити про ранішню зарядку , хімічна їжа, "рево", та таке інше??? Звідки вам знати скільки роблять домашню зарядку? Хімічна їжа-кожен обирає для себе, знаєте як кажуть " у людей є звичка-судити всіх по собі" то може досить судити дивлячись тільки на себе? Що може дати одна лише домашня зарядка? Так, це корисно, але не більше! Потрібно розвиватися!
2 школа та інші ходять на співоче і озеро? Та най собі ходять наздоров'я, ніхто їм не заважає, але ми не маємо шукати те, що нам має надати держава! Якби наші чиновники не клали гроші собі в кишеню, у кожній школі міг би бути нормальний спортзал, і не довелось би ходити хтозна-куди! Саме тому потрібно організувати мітинг і "вибити" ті кошти!
Я так розумію ви не навчаєтесь у гімназії? То й ситуації не розумієте до кінця. Тому не варто судити де актуальна ця проблема, на уроці інформатики чи не тільки. Та й питання це не вирішиться однією перервою.
І знову ж таки, в нас думаю є багато дітей які займаються зранку та харчуються здорово.


Скільки можна торочити про мітинги, скриньки, траву та решту нічого для того не роблячи? (с)
Ілона, я Вам здається не грубив? Окрім відсутнього спортзалу я ще бачу у гімназистів відсутня повага в розмові до незнайомих людей.
Решту коментувати немає потреби будь-які дискусії втрачають сенс, коли хтось із співрозмовників переходить на особисте, вказуючи на відсутність аргументів на поставлені питання

Успіхів, з такими підходом ви багато чого доб'єтесь ;)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2014, 10:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 квітня 2014, 09:53
Повідомлення: 9
Прізвище, Ім’я: Юрій Павлюк
Старшокласники уже не дочекаються нового спортзалу :C


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2014, 10:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 квітня 2014, 09:57
Повідомлення: 8
Прізвище, Ім’я: Демедюк Вікторія
ми його вже не застанемо, на жаль.


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2014, 10:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 квітня 2014, 09:57
Повідомлення: 3
Прізвище, Ім’я: Вишиванюк Iрина
Yurass написав:
Старшокласники уже не дочекаються нового спортзалу :C

Було б дуже добре :good: , якби хоча б хтось його дочекався)


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2014, 10:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 29 квітня 2014, 09:57
Повідомлення: 8
Прізвище, Ім’я: Демедюк Вікторія
Невідомка написав:
Yurass написав:
Старшокласники уже не дочекаються нового спортзалу :C

Було б дуже добре :good: , якби хоча б хтось його дочекався)


повністю згідна


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 12 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB