Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта




 Сторінка 8 з 26 [ 258 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Коломийська Гімназія
 Повідомлення Додано: 08 травня 2012, 13:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 08 травня 2012, 13:01
Повідомлення: 19
Прізвище, Ім’я: Kelly Clarkson
Vanessa Zylka написав:
Sem Letva написав:
здається, що у нашій гімназії найталановитіші діти, тому що наш духовий оркестр, танцювальний кружок, спортсмени)
звичайно все це дякуючи нашим вчителям!

підтримую тебе!!! діти в нас ще ті таланти! особливо 6б клас!! чи не так?)))


я теж думаю, що ми найталановитіші! Особливо 6 Бклас!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийська Гімназія
 Повідомлення Додано: 09 травня 2012, 22:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 08 травня 2012, 11:56
Повідомлення: 9
Прізвище, Ім’я: Романюк Степан
SPY написав:
Просто Стьопа написав:
Будь ласка ,пане, виражайтесь лексичною мовою.
І якщо вам не подобається контакт, то це нетреба його називати "тупим" !

Прошу вибачення у Вельмишановного Пана Просто Стьопи за мою безтактність та словесну алегорію. З мого боку було недоречно називати тупою таку прекрасну соціалку, яка заставляє людей днями і ночами переглядати і обговорювати фото друзів, читати надзвичайно веселі історії у групах, грати у високоінтелектуальні ігри типу Дикий Запад, Веселый фермер etc та просто вбивати час. :)


пане SPY дехто бере і корисне з контакту і якщо ви граєте в ці дешеві додатки і вбиваєте час і все, то це не означає що всі так роблять! є багато і корисного вконтакті. Є просто тупі люди...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийська Гімназія
 Повідомлення Додано: 09 травня 2012, 22:52 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Просто Стьопа написав:
пане SPY дехто бере і корисне з контакту і якщо ви граєте в ці дешеві додатки і вбиваєте час і все, то це не означає що всі так роблять! є багато і корисного вконтакті. Є просто тупі люди...

то звичайно вже offtopic, але то вже діло десяте... Угу, ніхто не спорить, що контакт є корисним: не треба пам'ятати дні народження товаришів, можна шпаргалками ділитись без проблем... А ще моя улюблена відмазка - я вконтакті не сиджу, я там тільки музику слухаю)))

Не повірю, що самі не сидите в цих дешевих додатках чи Ваші друзі не сидять... Щодо мене, ні я взагалі вконтакті не сиджу, не кажучи про додатки... є аська, скайп, телефон шо ше тра' ?))) Половина юзерів контакту щодня обновляє свої групи почитати жарти, обдивляється фотки і потім обговрює їх... Копіюють цитати різних авторів і вірить, що та людина дійсно таке казала і якщо він повторить то стане розумнішим... Раніше ще писали, кинь це на стінку друга, якщо не кинеш то тебе зацілує ввечері гіпопотам, після обновлення стіни і мікроблогів - це майже угасло... Постійні понти із треба якось пафосно своткатись на авку... Щоб ви..ділитись...

Контакт ще один спосіб перетворювати індивідів на стадо, яке цілими днями буде там сидіти і не буде зайвий раз включати голову :)

З нетерпінням чекаю розповіді про те, який контакт класний))

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийська Гімназія
 Повідомлення Додано: 10 травня 2012, 00:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийська Гімназія
 Повідомлення Додано: 10 травня 2012, 10:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 травня 2012, 09:58
Повідомлення: 86
Прізвище, Ім’я: Ірина Муцак
До речі, щодо іспитів в 11-их класах. Знаєте, що іноземна група, замість історії України, або предмету на вибір здає ще й німецьку..((( При чому сьогодні, успіху їм)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийська Гімназія
 Повідомлення Додано: 10 травня 2012, 10:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 травня 2012, 10:07
Повідомлення: 13
Прізвище, Ім’я: Тепчук Вікторія
добре, шо ми хоть німецьку здавати не будем))


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийська Гімназія
 Повідомлення Додано: 10 травня 2012, 10:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 травня 2012, 09:58
Повідомлення: 86
Прізвище, Ім’я: Ірина Муцак
vika123 написав:
добре, шо ми хоть німецьку здавати не будем))

О, це так) Але ми тоді будемо здавати математику, мову і ще щось, а хіміко-біологічна група хімію, біологію і мову, теж не дуже весело :(


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийська Гімназія
 Повідомлення Додано: 10 травня 2012, 10:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 травня 2012, 10:07
Повідомлення: 13
Прізвище, Ім’я: Тепчук Вікторія
Ira cool написав:
vika123 написав:
добре, шо ми хоть німецьку здавати не будем))

О, це так) Але ми тоді будемо здавати математику, мову і ще щось, а хіміко-біологічна група хімію, біологію і мову, теж не дуже весело :(


Іра, але це ліпше ніж німецька!!!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийська Гімназія
 Повідомлення Додано: 10 травня 2012, 10:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 травня 2012, 09:58
Повідомлення: 86
Прізвище, Ім’я: Ірина Муцак
vika123 написав:
Ira cool написав:
vika123 написав:
добре, шо ми хоть німецьку здавати не будем))

О, це так) Але ми тоді будемо здавати математику, мову і ще щось, а хіміко-біологічна група хімію, біологію і мову, теж не дуже весело :(


Іра, але це ліпше ніж німецька!!!


Та 100%)) Я собі не уявляю як здати тему з німецької????


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийська Гімназія
 Повідомлення Додано: 10 травня 2012, 10:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 травня 2012, 09:53
Повідомлення: 14
Прізвище, Ім’я: Андрій 777
SPY написав:
Просто Стьопа написав:
пане SPY дехто бере і корисне з контакту і якщо ви граєте в ці дешеві додатки і вбиваєте час і все, то це не означає що всі так роблять! є багато і корисного вконтакті. Є просто тупі люди...

то звичайно вже offtopic, але то вже діло десяте... Угу, ніхто не спорить, що контакт є корисним: не треба пам'ятати дні народження товаришів, можна шпаргалками ділитись без проблем... А ще моя улюблена відмазка - я вконтакті не сиджу, я там тільки музику слухаю)))

Не повірю, що самі не сидите в цих дешевих додатках чи Ваші друзі не сидять... Щодо мене, ні я взагалі вконтакті не сиджу, не кажучи про додатки... є аська, скайп, телефон шо ше тра' ?))) Половина юзерів контакту щодня обновляє свої групи почитати жарти, обдивляється фотки і потім обговрює їх... Копіюють цитати різних авторів і вірить, що та людина дійсно таке казала і якщо він повторить то стане розумнішим... Раніше ще писали, кинь це на стінку друга, якщо не кинеш то тебе зацілує ввечері гіпопотам, після обновлення стіни і мікроблогів - це майже угасло... Постійні понти із треба якось пафосно своткатись на авку... Щоб ви..ділитись...

Контакт ще один спосіб перетворювати індивідів на стадо, яке цілими днями буде там сидіти і не буде зайвий раз включати голову :)


Ну я бачу такий індивідум як ви перетворилився на стадо судячи з того що ви тут верзете


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 26 [ 258 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB