Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта
 Сторінка 1 з 89 [ 885 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 89  ДаліАвтор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 вересня 2008, 21:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Топ-15 дивовижних морських істот (listverse.com)
1. Океанська риба-сонце (Ocean Sunfish)
Зображення

Це найважча кісткова риба у світі. Її вага може сягати тонни! Мола-мола (це її друга назва) полюбляє тропічні води.


2. Великорота акула (Megamouth Shark)

Зображення
Жодної шкоди ця акула заподіяти не може. Адже харчується планктоном і дрібними рибками, фільтруючи воду. Цим вона нагадує китову акулу. Вид відкрили у 1979 році, а до 2007 року стало відомо про існування 39 особин.


3. Химера (Chimaera)

Зображення
Хто точно виправдовує свою назву, то це химера. Її хвіст подібний до щурячого, ніс нагадує кінчик краватки, будова передніх плавців – ніби у стародавніх морських ящерів. При цьому химера може сягати 150 см завдовжки. Дивакуватий ніс-детектор потрібен рибі, аби вловлювати електричні імпульси і знаходити здобич на океанському дні. Спинний плавець химери має достатньо отрути, аби вбити людину. Проте зустріч із цією істотою навряд чи можлива – химери живуть на глибині 2500 м.


4. Іклозуб (Fangtooth)
Зображення

Цю рибу називають так через великий шаблеподібний зуб (інша назва риби – шаблезуб). Довжина такого зуба сягає половини довжини тіла тварини, а вона може досягати 18 см. Риба цілком безпечна для людини – водиться на глибині 5000 м.


5. Вугор- пелікан (Pelican Eel)

Зображення
У цього глибоководного вугра надзвичайно велика й непропорційна до тіла голова з гігантською щелепою. Вона надає йому схожості з пеліканом До речі, вугор – хижак, а щелепа, котра розкривається дуже широко, і здатний розтягуватися шлунок дозволяють йому ловити і їсти рибу, набагато більшу за себе. Сам же він водиться на глибині 1-2 тис. м і може сягати 60-180 см завдовжки.


6. Риба-гадюка (Viperfish)
Зображення
Глибоководне і надзвичайно малопривабливе створіння. Рухи риби-гадюки нагадують рухи монстра. Вона має органи-фотофори, котрі заманюють здобич. Завдяки великому шлунку може поїдати риб помітно більших за себе.
7. Гренадер (Grenadier)
Зображення

Гренадер має великий круглий рот і поводить себе як справжній хижак, полюючи на риб та кальмарів. Самці-гренадери, аби привабити самок, відбивають у «бубон», розташований на їхньому плавальному міхурі.
8. Кальмар-вампір (Vampire Squid)

Зображення
Чому він отримав таку назву – важко сказати. Цей кальмар здатний створювати справжні лайт-шоу за допомогою фотофорів, котрі густо вкривають усе його тіло. Якщо наближається небезпека, кальмар розкриває щупальці, вкриті зсередини гострими шипами, і створює навколо себе подобу захисної сітки. Кальмари-вампіри водяться у помірних і тропічних широтах на глибині близько 900 м.
9. Кальмар-скельце (Glass Squid)

Зображення
Прозора велика мантія та широко відкриті очі – візитна картка тварини, що водиться у темних глибинах океану. Щоб не впадати у вічі хижакам, кальмар-скельце в процесі еволюції втратив свій колір.
10. Гігантський кальмар (Giant Squid)
Зображення

Це найбільша безхребетна тварина у світі. Завдовжки такий кальмар може сягати 18 м, а важити цілу тонну! Належить до роду Architeuthis. Гігантський кальмар – тварина глибоководна, тож харчується чим доведеться, чато залишками їжі, що впали на дно.


11. Гігантський ізопод (Giant Isopod)

Зображення
Гігантський ізопод – найбільший представник ракоподібних, сягає 40 см завдовжки. Живе у холодних водах Тихого та Атлантичного океанів на глибині понад 600 м. Зовні він нагадує мокрицю, але панцир має значно міцніший. Тож коли ізоподу загрожує небезпека, він згортається у твердий клубок.


12. Риба-м’яч (Football Fish)

Зображення
Вперше знайдена на берегах Гренландії ще у 1833 році. Її розміри становили близько 50 см – це і досі найбільший відомий екземпляр. Загадковості додає те, що вчені знаходять лише самок. Вважається, що самці живуть лише до запліднення самки й ведуть паразитичний спосіб життя.


13. Тихоокеанський чорний дракон (Pacific Blackdragon)

Зображення
Дуже цікавий екземпляр. Самки сягають завдовжки 60 см, у них є іклоподібні зуби і вуса. А от забарвлені у коричневий колір самці порівняно з ними карлики – всього 8 см. До того ж, у них немає ані вусів, ані зубів, ані навіть шлунка. Не здатні себе прогодувати, самці гинуть одразу після запліднення самки.


14. Кальмар із синіми кільцями (Blue-Ringed Octopus)

Зображення

Розміром менше тенісного м’ячика, цей красень своєю отрутою він може вбити людину. Протиотрути досі не винайшли.
15. Амфіпод фроніма (Phronima Amphipod)

Зображення

Це маленьке створіння – найбільш дивне серед усіх, нещодавно знайдених у водах Північної Атлантики. Практично прозора істота живе у водах, близьких за температурою до нуля.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 вересня 2008, 21:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Капітан, не лякай людей на ніч... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 вересня 2008, 23:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк РусланНайцікавіші годинники
Багатих і знаменитих уже не цікавить просто годинник, навіть прикрашений коштовними камінцями і цінними металами. По-справжньому стильну людину вирізняє годинник оригінальний – з особливими та «життєво необхідними» функціями. Взірцем, на який рівняються охочі отримати запаморочливий хронометр є, звісно, Джеймс Бонд – чого тільки не приховували його годинники! Рейтинг, укладений productdose.com, – це найцікавіші та найдивакуватіші годинники, створені сучасними дизайнерами. Найцікавіші годинники (Productdose.com)

Fossil Frank Gehry Watch
Зображення

Цей годинник вигадав видатний архітектор Френк Гері, а не менш відома американська компанія Fossil Inc. втілила в життя. Унікальний електронний хронометр, котрий виводить час на дисплей власним почерком відомого митця. Якщо на даний момент 11:30, то на дисплеї пишеться «пів на дванадцяту», а якщо час – 12:54, то годинник напише «за шість хвилин перша». Дисплей також автоматично перемикається, використовуючи темні барви вдень і світлі – вночі. Корпус годинника оздоблений титаном.

Nixon Dictator Watch
Зображення

Цей годинник із провокаційним словом «диктатор» у назві вміє показувати не тільки точний час, а ще й записувати голосові нагадування. Адже в нього вмонтований цифровий диктофон на 8 записів тривалістю 3,5 хвилини. Цей стриманий за стилем хронометр найбільше сподобається тим, хто надає перевагу класичному стилю, проте не хоче відставати від прогресу.

Mr. Gadget 1GB USB 2.0 Executive Watch
Зображення

Важко назвати звичайним цей пристрій від компанії Mr. Gadget. Адже це не просто стильний годинник – це доступ до будь-яких таємниць, які мають USB-вхід. До того ж, годинник має 1 Гб власної пам’яті, сталевий корпус, сумісне із Macintosh та Windows програмне забезпечення.

Suunto X9 GPS Watch
Зображення

Якщо хтось спитає вас: «Що ви взяли б із собою на безлюдний острів?» – не задумуючись відповідайте: «Suunto X9». Цей годинник має вбудований хронограф, компас, GPS, альтиметр і барометр. Із таким пристроєм вам не страшні ані безлюдні пустелі, ані непрохідні хащі. Ви зможете точно розрахувати дорогу і не заблукати.


Stanley Expandable Ruler Watch
Зображення

Якщо вам постійно потрібно робити точні виміри, то без годинника Stanley Ruler не обійтись. Адже він має калькулятор, лінійку, календар, зручну клавіатуру.


Midas Remote Control Watch
Зображення

Якщо вам набридли різні пульти від усілякої техніки, то цей годинник – поєднання корисного з приємним. Адже Midas Remote Control Watch має вмонтований пульт дистанційного управління. У пристрій вбудована велика база даних телевізорів і приймачів супутникового телебачення. Також пристрій має спеціальні кнопки регулювання гучності звучання, перемикання каналів тощо.

Vestal Microdat Watch
Зображення

Цей хронометр у сталевому корпусі може пірнати на глибину до 100 м. Та це не головна перевага й особливість годинника. Разом із пристроєм ви зможете показати усім свою любов до музики. Адже його зовнішній вигляд дуже нагадує аудіокасету! Тому, щойно почнете сумувати за давніми добрими часами, одразу ж подивіться на свій дивло-годинник.


High Frequency LED Watch
Зображення

На дисплеї цього годинниками виблискують різноманітні вогники та яскраві смужки – як еквалайзер магнітофона. Проте надзвичайний «еквалайзер» не заважає годинникові функціонувати за своїм основним призначенням: календар, хронограф, будильник тощо.

Tag Heuer Monaco Sixty-Nine
Зображення

Цей механічний годинник оздоблений електронним секундоміром з точністю 1/1000 секунди. Але і корпус його непростий. З одного боку це класичний хронометр із ручним заводом. Але якщо корпус перевернути, перед вами з'являється цифровий хронограф. Два в одному – скільки товарів ця чарівна формула вже успішно продала!..


Cathode Corner Nixie Watch
Зображення

Ця шикарна ретро-річ виконана у стилі 60-х років. Ви зможете вразити усіх навколо, пояснивши, що у вашому годиннику час показують маленькі неонові трубки, такі, які колись давно використовували у калькуляторах чи інших подібних приладах. Годинник показує одночасно всього дві цифри. Тож для того, аби перемкнути з годин на хвилини, потрібно злегка струснути рукою.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 вересня 2008, 23:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Капітан пише:
Midas Remote Control Watch
мені цей сподобався... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 вересня 2008, 23:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан


Цитата:
ехр пише :мені цей сподобався...


Ти знаєш , я в цьому з самого початку був упевнений. :D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 вересня 2008, 18:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
7 покинутих див колишнього Радянського Союзу

1. Покинута острівна фортеця

Зображення

Форт Олександр – один із численних фортів Фінської затоки неподалік від Кронштадту, який колись входив до складу оборонних споруд міста. Форт має розміри 60х90 м. Деякий час він слугував складом припасів, доки його не переобладнали у дослідний центр. Не до кінця ясно, які саме дослідження на тваринах проводив у форті Інститут експериментальної медицини. Проте достеменно відомо, що тут проводили досліди з лікування чуми, і кілька разів вірус виходив з-під контролю. Проте місце розташування форту забезпечило йому забуття. Багато років форт стояв на острові, як посеред пустелі, а коли сюди привозили туристів, змушували їх одягати респіратори та гумові чоботи.

2. Покинуте морське місто

Зображення

1949 рік став визначним для Азербайджану зокрема і для нафтової промисловості світу загалом – вперше в історії нафту почали видобувати на морі. Це місто, побудоване на металевій естакаді, мало школу, магазини, гуртожитки та всю необхідну інфраструктуру. Місто на воді було укріплене штучними островами, які поєднувалися мостами та іншими конструкціями. Сьогодні місто порожнє, і тепер Каспійське море поглинає те, що було символом успіху та добробуту.

3. Покинута шахта

Зображення

На відміну від інших шахт і комбінатів Киштиму, зображені на фото шахти хоча б не радіоактивні. Ця копальня відносно стара, її покинули ще в 1960-х роках після того, як вибух резервуару для охолодження забруднив довкілля, а 300 тис. людей евакуювали. Цей інцидент старанно приховували до 1980-х років. У Киштимському районі це не єдина покинута і забута шахта. Поблизу Киштиму існує ще багато радіоактивно небезпечних об’єктів, які зараз не використовують.

4. Покинутий промисловий центр

Зображення

Піраміда – це класичний приклад зразоково-показового містечка навколо вугільної шахти. Піраміда розташована у Західному Шпіцбергені на архіпелазі Шпіцберген (Норвегія), який входив до складу СРСР, а сьогодні підпорядковується Росії. В 90-ті роки шахта Піраміди була визнана неприбутковою, а тому місцеві мешканці (близько 1000 людей) швидко покинули місто, залишивши після себе порожнечу біля підніжжя гори-піраміди та будинки, на стінах яких висять картини й фотографії, а на полицях лежать книжки та особисті речі.

5. Покинута садиба

Зображення

По всій Росії багато таких колись затишних садиб, які занадто віддалені, щоб їх було рентабельно реконструювати. Саме тому садиба в Білогірці – забута, незважаючи на те, що вона була свідком великих подій, а її стіни пам’ятають революції та війни. Сьогодні садиба «Білогірка» – це дослідний інститут сільського господарства.

6. Покинутий транспорт

Зображення

Зображення

На території колишнього СРСР то там, то тут у поле зору потрапляють старі покинути водні, повітряні й наземні транспортні засоби. І якщо десь в іншій країні ці величезні судна й двигуни реактивних літаків неодмінно були б використані на щось інше, то тут вони просто вкриваються іржею і зникають, заростаючи травою. Вони лежать на землі, наче гігантські скелети небачених створінь, і нагадують про минуле.

7. Інші покинуті місцевості

Зображення

Абхазія – самопроголошена і невизнана держава під егідою Росії, де-юре автономна республіка Грузії. Через військові збройні конфлікти, кризи уряду багато об’єктів на території Абхазії були покинуті – це міста, транспорт, інфраструктура. Місцевий бюджет не може утримувати хоча б половину забутих об’єктів.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 вересня 2008, 19:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Капітан пише:
7 покинутих див колишнього Радянського Союзу
від цієї інфи стає сумно... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 вересня 2008, 03:28 
Офлайн

З нами з: 29 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 1160
Звідки: Йа в Колпiно!
Жалко тех ТУ 22, бомберов что на фотках, ими ещё можна бы было побомбить грузию, эх пропали не х собачий. А Ту 104-нефиг жалеть, их просто нужно было грамотно утилизировать.
Цитата:
Капітан пише:
Абхазія – самопроголошена і невизнана держава під егідою Росії, де-юре автономна республіка Грузії. Через військові збройні конфлікти, кризи уряду багато об’єктів на території Абхазії були покинуті – це міста, транспорт, інфраструктура. Місцевий бюджет не може утримувати хоча б половину забутих об’єктів.

Де-юре Абхазия также независима. Вопрос признания иными "демократиями" этого факта роли уже, Слава Богу!, не играет. Всё просто как 2х2. С обретением низависимости край расцветёт, и будет в полнейшей безопасности.

Зображення Вокзал Сухума.
Достигнута договорённость о создании военных баз РФ, и буде грызуны ещё раз сунуться-то от Тбилиси точно камня на камне не останется.
ВСЕ мои друзья, хотябы через год, ездят туда отдыхать.
Зображення


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 вересня 2008, 16:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Yo)!(, ти напевно забув, фотки класти не ширші 700 пксл... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 вересня 2008, 17:40 
Офлайн

З нами з: 29 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 1160
Звідки: Йа в Колпiно!
Цитата:
exp пише:
Yo)!(, ти напевно забув, фотки класти не ширші 700 пксл...

Я понятия не имел сколько она пикселов. :?:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 89 [ 885 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 89  Далі
Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB