Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта




 Сторінка 2 з 3 [ 29 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 травня 2009, 12:46 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Хотів би наголосити на тому, що дискусія тут доречна і з інших причин:

Програмне забезпечення, на якому працює саме цей форум, має чудову функцію "Навчання, тестування", який являє собою практично закінчене рішення для дистанційного навчання, опитувань і навіть складання тестів та сертифікації.
Тільки от вже другий рік нема кому тим всім користуватися... :(


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 травня 2009, 15:51 
 
Цитата:
taras.hryhorchuk пише:
Одна проблема - всі вони подаються іноземними мовами. То ж залишається альтернатива: або досконало вивчати іноземну мову (хоча б англійську); або звертатися до тих, хто може щось розтлумачити рідною.Можливо є ще якесь "або"...

Не знаю, чи є щось українською, але російською точно є.
А як Вам такий варіант навчання: http://dl.kpi.kharkov.ua/ ш?
Цитата:
pent@gon пише:
Програмне забезпечення, на якому працює саме цей форум, має чудову функцію "Навчання, тестування", який являє собою практично закінчене рішення для дистанційного навчання, опитувань і навіть складання тестів та сертифікації.

Класно!
Цитата:
pent@gon пише:
Тільки от вже другий рік нема кому тим всім користуватися...

А чому?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 травня 2009, 16:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Ksana пише:
А чому?
у нас нема кому займатися цим питанням... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 травня 2009, 21:52 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
А чому?
Так от. Ні я, ні exp не маємо чому вчити дистанційно. А більше нікому того і не треба :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 травня 2009, 01:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
А більше нікому того і не треба

а вчити хто буде? навіть якби і було треба ...

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 травня 2009, 03:59 
 
Цитата:
pent@gon пише:
А більше нікому того і не треба

:D От і порозумілися: я про то раніше і казала, чи є попит, чи треба воно комусь...
Цитата:
БорМан пише:
а вчити хто буде?

В Коломиї багато викладачів, які мають хороші матеріали, але не впорядковані в дистанційні курси. Можливо, навіть серед форумчан знайдуться. Тобто програмне забезбечення є, матеріали є. Залишається звести перше з другим і оформити в авторські курси. Але чи треба? Чи буде попит? Цікаво,чи є смисл морочитися?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 травня 2009, 13:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Ksana пише:
От і порозумілися: я про то раніше і казала, чи є попит, чи треба воно комусь...
власне, не порозумілися :D ми з pent@gonом старалися пояснити, що нема кому цей проект реалізувати... а ви напевно зрозуміли, що нам цього не треба...

Цитата:
Ksana пише:
В Коломиї багато викладачів, які мають хороші матеріали, але не впорядковані в дистанційні курси.
так... але суть в тому, щоб якраз їх впорядкувати... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 травня 2009, 13:13 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
БорМан і Ksana, обоє зрозуміли мене не з того боку.
Отже, притримуюся наступної думки:

Саме пропозиція породжує попит, тим більше в такому цікавому і новаторському питанні як дистанційне навчання. Так і не інакше.
(Коли Інтернету не було - навряд чи в окремо взятій Коломиї був попит на Інтернет, правда?)

Найважливіше, аби було що пропонувати.
У мене - нема, так як я - не педагог за покликанням і це не мій бізнес.
Єдине, що я вже зазначив - технічна можливість організації таких собі Інтернет-курсів справді на якісному рівні у Коломия WEB порталу є вже зараз.

А чи є попит в Коломиї? Перепрошую, Інтернет - один і той же і в Коломиї, і в Житомирі, і в Умані, і навіть в Чікаґо.
Якісно продуманий продукт з грамотною підтримкою, вдалим маркетингом і актуальним змістом буде мати попит, я впевнений.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 травня 2009, 15:55 
Офлайн

З нами з: 24 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 59
Звідки: Київ
Спеціально для pent@gonа та ехра.
Хлопці, ви вже багато років навчаєтеся дистанційно, хоча й не здаєте класичних академічних іспитів. Ваші іпити - реалізація задуманих проектів. Так само жодна творча людина не може припинити процес навчання. Зупинка навчання - це крах.
Сучасне дистанційне навчання увібрало в себе принципи нагромадження досвіду помноженого на прогрес технологій. Щоправда, завжди слід чітко усвідомлювати мету. Тобто, що я хочу отримати в процесі дистанційного навчання: диплом, знання, чи одне та друге одночасно.
Самостійне оволодіння знаннями вже отримало чимале поширення. Дещо складніші справи з місцем дистанційного навчання в системі вітчизняної освіти. Але й ці проекти реалізовуються досить успішно.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 травня 2009, 16:16 
Офлайн

З нами з: 24 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 59
Звідки: Київ
Цитата:

В Коломиї багато викладачів, які мають хороші матеріали, але не впорядковані в дистанційні курси. Можливо, навіть серед форумчан знайдуться. Тобто програмне забезбечення є, матеріали є. Залишається звести перше з другим і оформити в авторські курси. Але чи треба? Чи буде попит? Цікаво,чи є смисл морочитися?

Реалізація навчальних курсів здійснюється елементарно через комплексні інтуїтивні навчальні оболонки, що не вимагають спеціальних знань та особливих навичок. Візміть, приміром http://www.globalclassroom.us, базований на Moodle; http://www.rcampus.com чи http://www.elearningcommunity.com. Ці продукти передбачають лише вільний доступ до Інтернету. Всі інші можливості - безмежні.
Однак, на мою думку, проблема тут в іншому: в простому небажанні викладача реалізовувати свій продукт з допомогою новітніх технологій - з одногу боку; через відсутність підтримки адмінстративного персоналу - з другого, або через небажання започатковувати "возню" з ліцензуванням дистанційного навчання - з третього.
Я через усе це пройшов. Тому, маючи постійну практику тютора (викладача-дистанційника) в одному з навчальних закладів де я працюю, використовую дистанційне навчання як підтримуючий дидактичний засіб. І мушу сказати, що це реально сприяє покращенню навчальних результатів.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 3 [ 29 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB