Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта




 Сторінка 3 з 3 [ 29 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 травня 2009, 16:21 
Офлайн

З нами з: 24 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 59
Звідки: Київ
Цитата:
pent@gon пише:
Хотів би наголосити на тому, що дискусія тут доречна і з інших причин:

Програмне забезпечення, на якому працює саме цей форум, має чудову функцію "Навчання, тестування" , який являє собою практично закінчене рішення для дистанційного навчання, опитувань і навіть складання тестів та сертифікації.

Тільки от вже другий рік нема кому тим всім користуватися...

Пане pent@gon, я переглянув запропонований тобою ресурс і мене дуже цікавить можливість ознайомитися з ним глибше. Наскільки я зрозумів - це є плптна платформа, а продукти з якими працюю я є безплатними. Якщо я помиляюся, то прошу виправити мене і правильно скерувати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 травня 2009, 18:55 
 
Цитата:
taras.hryhorchuk пише:
Візміть, приміром http://www.globalclassroom.us, базований на Moodle; http://www.rcampus.com чи http://www.elearningcommunity.com.

Дякую за інформацію!
Цитата:
taras.hryhorchuk пише:
небажанні викладача реалізовувати свій продукт з допомогою новітніх технологій

Є багато хороших викладачів, яким просто в голову не приходить, що вони можуть таке робити. В Києві саме життя підштовхує-діватися нікуди. А в Коломиї є люди з хорошим потенціалом, просто не знають куди його приткнути на місцевому рівні.
Цитата:
taras.hryhorchuk пише:
через небажання започатковувати "возню" з ліцензуванням дистанційного навчання

Оце точно!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 травня 2009, 14:02 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
І мене дуже цікавить можливість ознайомитися з ним глибше. Наскільки я зрозумів - це є платна платформа
Ну, так платформу ж придбано і давно... Чи вам того не знати? "Нє прошло і два года", як знизу на цій сторінці з'явився надпис Меценати проекту... Ну та менше з тим :)

То ж знайомтеся:
1. Ще раз лінк на опис.
2. Лінк на демо-версію
(натисненням однієї кніпки створюєте "Демо-сайт", роздивляєтеся і йдете в розділ Общєніе - Обучєніе. Дивитеся. Тиснете зверху кніпку Панель Управлєнія, йдете в Сервіси - Обучєніє. Дивитеся те саме - тільки зсередини...)
3. Документація.
4. Приклад використання "вживу".
(Немала компанія сертифікує своїх партнерів та клієнтів on-line, число яким - давно понад 10000. На основі кількості пройдених тестів і якості їх проходження формується багаторівневий список сертифікованих осіб, кожен рівень має свої привілеї, знижки і т.д. Ну, це такого типу "система оцінювання").

В двох словах все просто:
програмне забезпечення дає можливість формувати навчальні курси з уроками, етапами, тестами для перевірки, екзаменами, сертифікацією, а додатково - техпідтримкою, форумом, продажею чи безкоштовною роздачею навчальних матеріалів і чим ще завгодно. З платним чи безплатним отриманням сертифікату, в онлайні чи в конверті... І тому подібними заморочками.
Чи треба завважувати, що все може працювати повністю в автоматичному режимі?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 травня 2009, 22:42 
Офлайн

З нами з: 24 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 59
Звідки: Київ
Пане pent@gon, я дуже дякую за інформацію. Щопправда тут ще треба покопатися. Але в цілому - цікаво.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 травня 2009, 03:14 
Офлайн

З нами з: 24 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 59
Звідки: Київ
Для тих, хто має бажання навчатися дистанційно.
Я безпосередньо викладаю маркетинг у МАУП через дистанційну форму навчання. Тут є офіційно придбана навчальна оболонка, штат тюторів і асистентів, хоча основний акцент ставиться на можливості отримання диплому.
Знаю, що схожі форми навчання пропнує КПІ, ХПІ, багато навчальних закладів, що знаходяться в обласних центрах України.
У найближчий час багато ВНЗ пропонуватимуть дистанційне вивчення окремих навчальних дисциплін, що не вимагатиме суворих процесів ліцензування, але надаватиме можливість вивчення дисциплін і перезарахування іншими навчальними закладами.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 травня 2009, 03:26 
 
МАУП?
Пам'ятаю, деякий час назад були чутки, що у МАУП якісь проблеми із визнанням дипломів. То тільки чутки? Зараз все нормально?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 травня 2009, 12:57 
Офлайн

З нами з: 24 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 59
Звідки: Київ
Дипломи, що видаються вітчизняними ВНЗ, мусять бути державного зразка. Це ж стосується і МАУП. Просто 2 роки тому на МАУП був "конкретний наїзд" міністерства освіти та науки, що спричинило затримку видачі дипломів випускникам. Зараз ця проблема вирішена - суд виграв МАУП.
Але, чесно кажучи, мені не дуже подобається цей навчальний заклад (я тут працюю лише за сумісництвом). Практично - це сімейний бізнес, бо керують батько і син. Для освітнього закладу - це ненайкраща форма управління.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2009, 17:14 
 
Цитата:
taras.hryhorchuk пише:
Просто 2 роки тому на МАУП був "конкретний наїзд" міністерства освіти та науки, що спричинило затримку видачі дипломів випускникам.

Саме це я і мала на увазі.
Цитата:
taras.hryhorchuk пише:
суд виграв МАУП

Ну і чудово!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 червня 2009, 00:31 
Офлайн

З нами з: 24 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 59
Звідки: Київ
Трохи цікавих фактів про дистанційне навчання.
Впродовж 2008 року в США дистанційно навчалися понад 3,5 мільйонів студентів. У світі ж більше 18 мільйонів студентів повністю навчаються дистанційно, або вивчають у такий спосіб певні курси навчальних дисциплін.
Шкода, що по Україні в мене нема статистики. Хоча, особисто у мене є з 50 студентів.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 3 [ 29 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB