Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Інше




 Сторінка 1 з 5 [ 42 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 10 січня 2014, 19:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Тема для кращої половини людства. Чоловіків просимо не турбуватися - тема не для ваших вух.

Чоловіки не такі як ми. Вони байдужі, самолюбні, егоїстичні. Хоч є дещо і позитивне, але хіба варто про це згадувати?
Ви теж так думаєте? А може не згідні з цим?
Якщо вас зачепило, напишіть, що найбільше вас дратує у цій сильній (це вони себе так називають) статі.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 11 січня 2014, 15:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Нас тут лише двоє: я і Айрін. Вона молодець! Стільки часу протрималась.
Але є зміни на краще - я теж тут, а як кажуть: біда не приходить сама. Тому я сподіваюсь, що нас тутки буде ще більше! І тоді вони ооох як пошкодують, що впровадили тут демократію.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 11 січня 2014, 19:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Емілія написав:
Нас тут лише двоє: я і Айрін. Вона молодець! Стільки часу протрималась.
Але є зміни на краще - я теж тут, а як кажуть: біда не приходить сама. Тому я сподіваюсь, що нас тутки буде ще більше! І тоді вони ооох як пошкодують, що впровадили тут демократію.


Йой!
Та же уже "вони ооох як шкодують, що впровадили тут демократію"!..
Зображення

А загалом, тут уже є подібна тема: Чоловік vs Жінка

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 11 січня 2014, 22:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Дякую. По тому як було створено тему я натрапила на те, що пропонуєте Ви. На мій погляд, теми різні. До того ж створено їх із різною метою. Ваша тема суто для чоловіків. Однак, вона у своєрідній жартівливій формі дає поради переважно чоловікам. А НАМ потрібна своя тема. Мала трохи часу перечитала дещо. Що й казати - потрібні докорінні реформи. Негайно!
Проблеми між статями були, є і колись обов'язково зникнуть. Тому я хочу з'ясувати, чи тут бува не закритий чоловічий клуб? Але мабуть я помилилась. Спочатку мене здивувало те, що майже нема жінок на форумі. Цей факт я списала на те, що тут процвітає чоловіча тиранія. Однак, з огляду на останні події та поведінку тих, хто зі мною спілкувався зрозуміла - я глибоко помилялась.
І знаєте, це мене тішить.
Попри те, тему закривати вважаю ще завчасно.
Я б хотіла тут обговорювати особливості чоловічої психіки. Думаю, це цікаво не лише мені.
Звісно тему розпочала тому, бо маю деякі думки з цього приводу.

Чоловіки, я вас люблю. Ви хороші, а деколи навіть романтичні, але ми пліткуватимемо про вас.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 12 січня 2014, 05:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Без проблем.

Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 15 січня 2014, 00:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Старший_брат написав:
Емілія, ти, якось, визначся, що ти хочеш: в проповідники атеїзму,в рай, в Японію чи критикувати кращу половину?

Я проти слова "критикувати". Це перше.
Друге: моє здивування і зустрічне питання до Вас: "А хто це - "краща" половина?
Далі: за статистикою та половина, що за Вашою версією нібито краща, мало пристосована до життя і через надмірну любов до пива, жінок та футболу довго не затримується тут. Може поспішають приєднатись до предків?
Тож для чого критикувати те, що схильне до самознищення? Нестійкі та нежиттєздатні індивіди треба захищати та підтримувати. Хоч в деяких культурах усе навпаки - слабких безжально знищують.
Але ми розуміємо, що без НАС ви не здатні виконувати свої доручення, тому готові допомагати.
Ох і яка ж то справа у нас нелегка!
Дівчата згодні на 100%.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 16 січня 2014, 17:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Айрін не з тих, щоб пліткувати. Я теж. Але не все так погано.
Чоловіки, обережно! Я про вас пам'ятаю. Просто не маю часу :( Руки не доходять...

Питання до жінок. Хто любить футбол? А от я особливо я не люблю... Ні не футбол. До футболу ставлюсь спокійно. Хоча про це я спробую написати на спортфорумі.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 17 січня 2014, 22:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Як можна спокійно сприймати чоловіка, що запросто може принизити людину?
Причина: він не може змиритись, що хтось має думку, що не збігається з його поглядом на справу.
Він вважає, що саме він і є істиною в останній інстанції.
Він вважає, що навколо одні ....
Що тут вдієш?

Бідолаха. Не можна бути таким вразливим...
Якщо вам колись траплялись такі чоловіки, як ви реагуєте на них?

Тут незнати хто стверджує, що манія величі не лікується.
А що думаєте ви, шановні психологині та психіатрині?
Чи можна якось зарадити у такій ситуації?
Може спробуєте йому надати психологічну підтримку? Хто за? Утримався? Одноголосно!!!

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 12 лютого 2014, 00:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Тож, шановні, продовжуємо.
Раз ніхто не погодився на безкоштовну консультацію, то доведеться мені особисто спасати дописувача-грубіяна. В порівнянні з Фрейдом чи Адлером новий підхід докорінно відрізняється методами співпраці з пацієнтами. Але оскільки наш клуб добровільний то домовимось називати тих кому надаємо допомогу не пацієнтами, а людьми, які потребують нашої уваги і допомоги.

Слухайте уважно: якщо ти потрапила у нове середовище і одразу натрапила на такого бідолаху - знай - усього 7 хвилин і одразу побачиш цілющий ефект. Мультик "Маша і ведмідь - Перша зустріч".
Якщо не можеш показати Мультик цьому майбутньому доброму чоловікові, то обов'язково переглянь сама.
Тримайтесь дівчата.
:looking:

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 15 лютого 2014, 18:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
------------------------------------
Мовчимо? От згадалося:
- А што, людєй нє відать?
- Тундра, однако!
- Аааа ...
Ну жеж не тундра у нас поки що. А от щоби написати відгук про вищезгаданий рецептик досі не знайшлось охочих? Хоча й припускаю, може ці жуткі типи-грубіяни самоперевиховались і нема їм діла до нас, кращої половини людства? А може не усі зрозуміли суть у чому ж лікувальні якості мультика?
Наведу приклад як реагували на інших форумах:
"дякую за пораду! Спробувала залогуватись на інших форумах і одразу зрозуміла - не треба боятись придурків вистачає скрізь. Головне - показати, що ти тут надовго!"
"Супер! Давно люблю цей мульт,а оцінила його лиш тепер. Да точно, треба частіше включати Машу."

Ого-як відреагували дівчата! Ну а цей вислів: "Включати Машу" дуже влучно описує суть. Що я маю на увазі? Той, хто сердиться на вас (при умові, що це не серійний маніак і т.п.) найчастіше сердиться через дрібниці. І причини можуть бути від найбанальніших і аж до глобальних, і при тому всьому ви навряд чи маєте до них хоч якесь відношення. Але іноді мимоволі попадаєш на чужу територію...
Пригадайте, Міша повертається додому, а там... Уявіть масштаби нещастя очима бідолашного ведмедя: порушення приватної власності, зруйновано паркан, перекинуто вулики з дорогоцінним медом і, що це іще не найгірше... Машу важко зупинити! Ось він - найкращий батут. Реакцію Міська можна зрозуміти. Наїхав на дівчисько як кажуть "канкрєтна". Їй би в сльози...
Так от, лобі мої, - якщо ви наважилися і спустошили чужу територію то доведеться відповідати за свої "геройства".
Але іноді ми робимо це ненавмисно. Тобто, нічого особистого, лише через неуважність чи необережність, які притаманні нам, дівчатам робимо відверто кажучи, дурниці.
З нами не найгірше, з нами не занудьгуєш! Але іноді варто визнати свої помилки і залагодити справу мирно.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 5 [ 42 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Інше


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB