Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Інше




 Сторінка 1 з 1 [ 4 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Ваше хобби
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2018, 23:45 
Офлайн

З нами з: 11 лютого 2015, 14:17
Повідомлення: 73
Прізвище, Ім’я: Олег
У кого какое хобби ? В последнее время начал ходить в спорт зал на качалку. Результаты пока не особо, но есть к чему стремиться.


Востаннє редагувалось Immanuil в 16 лютого 2018, 21:57, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Электро гитара
 Повідомлення Додано: 12 лютого 2018, 12:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Immanuil написав:
Электро гитара- какая лучше и где посмотреть? Чем отличаются дорогие модели от дешевых ?

Береш папір і алявєць. Пишеш ліста на дєрєвню в Нешвіл (Скоттсдейл, Стівенсвілл і т. п. ). Дарагой дядя Ґібсон (Фендер, Полредсміт і т.д.) у мєню бабла нємеряно і я хачу красивую гітару шоб рубить мітол (блюз, панк, рок, кантрі, русішшансон і т.п.) , хачу шоб била красная с сіній паласой пасрєдінє. Пересилаєте дяді фендеру бабло, кіко там вони скажуть і через пів року вам пришлють ваш кастомшоп - вуаля... Шо? Кіко бабла тобі в три жизні не заработать? Тоді инчий варіант....
.... Дарагой дядя аліекспрес, я ніщеброд но хачу рубіть мітол на красной гітарє з сінєй паласой, прішлітє мнє такую за сто бакосов, больше я нєнасабіраю. Пересилаєте дяді Ляо сто бакинских плюс за доставку і вуаля через пів року маєте гітару, яку можете повісити на стіну, або лабати на ній три блатних акорда - шось більше ті виробки ну ніяк не потягнуть...
... є звичайно ще й середній (нормальний варіант) промоніторити ринок, послухати в живу, а ще краще попробувати самому що і як звучить, і вибрати серед якогось корейця (японця, індонезійця, мексіканця і т.д.) що вам найбільше до душі...
:hi:


Востаннє редагувалось myrko в 12 лютого 2018, 14:22, всього редагувалось 3 разів.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Электро гитара
 Повідомлення Додано: 12 лютого 2018, 12:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
форум дуріє, дублює повідомлення, стерти не дає... :?:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ваше хобби
 Повідомлення Додано: 11 жовтня 2019, 09:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 жовтня 2015, 15:06
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Виктория
Я вот увлекаюсь таким популярным делом как ставки на спорт. Для этого уже давно остановил свой выбор на надежной букмекерской конторе 1хБет и с помощью вот таких https://bet-codes.net/promokod/1xbet промокодов мне часто удается выигрывать неплохие суммы опираясь лишь на свои познания и базовую стратегию, рекомендую и Вам попробовать.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 4 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Інше


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB