Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Інше




 Сторінка 3 з 5 [ 42 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2015, 13:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Усім Барбі, - привіт на 90*60*90! Поговоримо про еталони, стандарти, шаблони, бренди та тренди.
От, ваш ідеал, він же зліплений із чогось. А за якими канонами, критеріями, смаками-вподобаннями? Хто впливає на ваше мислення? Хто його формує?

http://hyacinthis.blogspot.com/p/blog-page_7449.html?m=1

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 06 грудня 2015, 15:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Повернімось на будівельний майданчик щасливої сім'ї. Колись старші люди казали, що брехуни лизатимуть у пеклі розпечені сковороди.Цікаво, яку "нагороду" отримали б перелюбники? І хоча насправді пекла де мучаться грішники нема, але питання залишаються. Кого з нас ніколи не зраджували? Чому зраджуємо ми?
відданість - одна з основ міцного шлюбу
:work:

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2015, 21:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
"- І хто ж вона такая?
- Над нашим генаралом генерал."
"Отелло", В. Шекспір

Так на початку п'єси Шекспір описав стосунки Отелло та його дружини. Не одне кохання було знищене підозрами, ревнощами чи зрадами.
Що допоможе вберегти сімейного човна? Любов, наче капітан - керує судном, але чи далеко помандрує корабель без вітрил порозуміння? Чи зможе вистояти у шторм чи бурю без якоря самовладання? І чи надійна обшивка відданості, що не дає хвилям потопити корабель?

Ще раз про відданість у шлюбі

Якщо ви ще не молились наніч, то зробіть це разом. Поки не пізно.
Солодких снів!

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 13 грудня 2015, 22:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
:heart:
Привіт, фізикам та хімікам, вченим і не дуже. Заходимо до лабораторії. Обережніше! Дивись під ноги! Ех! Запізно... Погляд вступає в хімічну реакцію. Чуєш як б'ється серце? А що далі? Знаєш як народжується кохання?
Ну так от, шановні професорки, якщо ви усе знаєте наперед, то будьте добрі поясніть і нам звідки береться любов і куди зникає.
Як народжується любов? Чи у вас є своя формула любові? Хтось пробирається до серця через шлунок, інші роблять ставку на звабливе тіло. Яскрава зовнішність, стильний одяг, характер, риси особистості, уміння спілкуватись. Що найперше допоможе завоювати серце коханої людини? Усе залежить від того, кого ви намагаєтесь упіймати у свої тенета. Чого очікуєте від стосунків. Одноразовий секс чи вічне кохання?

Бог нас вчить як любити та завойовувати любов

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 18 грудня 2015, 18:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 жовтня 2015, 19:04
Повідомлення: 46
Прізвище, Ім’я: Александр Влакин
Мне хоть и запрещено сюда заглядывать, но я все таки отпишусь. Не все мужики как свиньи. Я к примеру ухаживаю за собой, вовремя стригусь, бреюсь, моюсь, ухаживаю за лицом, одеваюсь. вот туфли только на днях тут (спам) купил , они очень красивые и дорогие. Так что не только женщины могут быть неотразимы)


Востаннє редагувалось Саня77 в 22 грудня 2015, 16:07, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 20 грудня 2015, 17:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
:friends: Рахуйте, Саня77, що ви пройшли тест. Ми жінки цінуємо зусилля чоловіків, що вони докладають аби виглядати охайно та привабливо. А взагалі, присутність чоловіків не забороняється. Просто ця тема більше хвилює нас - жінок. Однак, чоловіки можуть допомагати виконуючи роль експертів, або навіть опонентів. Тож, ласкаво просимо в нових мештах (туфлях) на наші килими (каври).
Якщо ми вже друзі, :friends: то чи можна дізнатись ваш погляд про те, яку роль має відігравати чоловік у сім'ї?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 21 грудня 2015, 00:20 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Емілія написав:
:friends: Рахуйте, Саня77, що ви пройшли тест.

Він просто кинув, щоб прорекламувати сайт, спам я видалив, але потіштеси спамеру)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 26 грудня 2015, 01:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
SPY, вам або мештів не треба, або ви йому заздрите? Кажеться, Саня жестоко ошибся, бо цю тему метросексуали не відвідують. Але спамери такі ж люди як і решта чоловіків мають право на помилку. Спам, до речі, - це суто чоловічий спосіб заробляти. SPY, я дякую за вашу неусипну службу.
Скажіть, дівчата, кого з вас засмутило б, що ваш миється, бриється і прийшов в мештах? А в нових - то взагалі... Мєчта! Нє?
Гірше було б, коли б він витрачав гроші собі на помаду і туш, або як Кіркоров на підводку. Хоч може вашому стрілки й пасуватимуть. Хто-зна?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 26 грудня 2015, 23:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Салям!
От скажіть, як можна промовчати, коли він вас ігнорує? Жодних подарунків, квітів та інших романтичних штучок, що буцімто є атрибутами кохання. Або ви на останні гроші купуєте нову сукню, а він вас питає, чому в холодильнику нема пива. І тому подібне отруює життя, стає причиною гарячих перепалок та нищівної критики.
Обережно! Від миру до війни достатньо іскри. Особливо у сухому кліматі егоїзму.
Від війни до миру лише кілька кроків
Зробіть їх! І буде вам МИР, злагода і любов.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 15 січня 2016, 21:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 жовтня 2015, 19:04
Повідомлення: 46
Прізвище, Ім’я: Александр Влакин
Емилия, вам большое спасибо за добрые слова!
Спам???
Ни кто извенится не хочет?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 5 [ 42 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Інше


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB