Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Інше




 Сторінка 2 з 5 [ 42 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 04 березня 2014, 02:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Дівчата! Я до всіх звертаюсь.
До лікарні й надалі звертаються зі скаргами жінки - чоловіки уникають мити посуд (на щастя ще не набуло розмірів пандемії).
Прохання до матусь: не забувайте, рано чи пізно ваші хлопчики одружаться і тоді тотальне небажання виконувати будь-яку хатню роботу може перетворитись на....зону бойових дій. Синочок не витримає і ви змушені будете доглядати дитя до ... Страшно подумати! Воно вам треба?
Привчаємо не тому, що хочемо полегшити життя собі, а тому, що взаємодопомога приносить радість тому хто дає!
http://www.jw.org/uk/%D0%B1%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%B9%D0%BD%D1%96-%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F/%D1%81%D1%96%D0%BC%D1%8F/%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B8/%D0%B1%D1%83%D0%B4%D1%8C-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%BE%D0%BC-%D1%94%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B8/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B5%D0%BE/%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%B5-%D1%89%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8F-%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8/

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 25 жовтня 2014, 18:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Минуло пів року, а нічого ніби й не змінилося. Ви й далі тягнете сімейного воза самі? Моя сестра каже, що змінити щось неможливо. А я так не думаю.
Вважаю, що варто випробувати різні підходи. Мудрий чоловік цінує свою дружину не лише на словах, бо розуміє наскільки важлива її роль у родині. http://www.opovidi.blogspot.com/2014/07/blog-post.html?m=1
Іноді чоловіки поводяться наче діти, але ж і ми нерідко можемо їм дошкуляти навіть не цікавлячись їх думками чи почуттями. Нагадую як лікар: Дівчата, обережно - чоловіки ранимі. Їх може травмувати монотонною дзижчання: "зроби те, зроби се". Він чоловік! Господар дому, голова сім'ї. Уявляєте, яку відповідальність він несе перед Богом? :coffe: Тому не літайте на мітлі, а краще спитаєте його, чи він хоче поділитися із вами якимись хатніми обов'язками.
:girl_witch:
Дівчата, пам'ятайте, Бог створив жінку, щоб вона допомагала чоловікові, а не навпаки.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 15 липня 2015, 02:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Скажіть, дівчата, ви розумієте своїх чоловіків? А може ви думаєте, що знаєте їх як облуплених? Але іноді трапляється, що раптом починаєш розуміти, що анітрохи не знаєш тієї людини, котра поруч з тобою.

Тож, любі мої кошенята, що ви пропонуєте, аби розкрити душу коханого? Які ключики-відмичечки у вашому арсеналі? Отож, поговоримо про те, чого хочуть чоловіки.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 28 липня 2015, 16:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
"Траву - НЕ тотати !" Здавалось би, простенька розсудлива заборона, але може вплинути на тонку психічну конституцію чоловіка аж настільки, що по кількох днях спільного життя ві напише у своєму ноутбуці: "Я вже не настільки щасливий як перше". А ваш пише у щоденнику? В наш час багато -хто веде власний літопис це стало популярним не сьогодні. Наприклад, Семюел Клеменс більш відомий як Марк Твен написав щоденник Адама - скоріш за все, автор як йому це властиво, з гумором розповідає про поважні речі. Про те, що чоловіки міркують зовсім не так як ми. Спочатку ми для них як прибульці позаземної цивілізації. Вони іноді дивуються, що "прибульці" мають розумові здібності. І скільки ще мине часу, аж поки вони почнуть зауважувати ваш розум і практичну мудрість. Я вже не кажу про те, щоб радитись з вами чи враховувати ваші потреби та почуття.

А до цього благословенного часу ми змушені писати великими літерами на табличках щось на зразок: "Мити руки!", "траву не топтати!", "від пива - живіт", "винеси сміття", "куриво - смерть і рак", "перед телевізором футбол- це зло!", можна продовжити список індивідуально.

Уявітьщо ви читаєте його щоденник. Чому б не спитати його чи ваші уявлення сходяться з реальністю? Можетете запропонувати і йому здогадатися про те, що є у ваших думках.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 31 липня 2015, 23:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Як би там не було, а Марк Твен хоч і вмів жартувати, проте багато в чому помилявся. Скажімо, не така вже прірва у порозумінні між статями. І головне - це любов. Бо якщо ви любите одне одного, то і проблеми не страшні. І всеж, кілька порад від Творця сім'ї будуть дуже доречними для нас усіх:
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/1102014393

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2015, 21:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Привіт, зозульки! А пам'ятаєте, що сталося з Адамом та Євою по тому, як вони порушили наказ Бога не їсти з Дерева пізнання добра і зла?
Правильно, їхні очі відкрилися... і, вони стали не як боги, а як дальтоніки - побачили усе в іншому світлі.
Чому так, про це іншим разом, а сьогодні хочу нагадати про розчарування та образи у шлюбі. Нажаль цього важко уникнути, хіба-що, ви знаєте щось особливе, чи може володієте гіпнозом. Якщо ж ні, то маємо кілька порад у рубриці: "Поради для сім'ї та подружжя"
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/102014087
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/102014325

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 07 серпня 2015, 13:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Привіт мишeнятка! Скажіть, любі, як по вашому, чи Том із Джеррі колись помиряться?
Якщо ви уважно читаєте мої нотатки, то мабуть уже зрозуміли, що з чоловіками багато мороки. Недарма ж тема ця наче попереджувальний знак на швидкісній трасі - "ОБЕРЕЖНО: чоловіки!"
Кажуть, що ми водимо автомобіль безпечніше за чоловіків. Не сперечатимусь із статистикою. Чи ви замислювались, чому так? Ні? А насправді це важливо, бо свідчить про певні риси, що притаманні лише нам та дипломатам. Бо своїм гнучким світлим жіночим розумом ми знаємо, що головне не сила, а спритність та гнучкість; а хто між нами спритніший? Правильно - ми, і тому ми - справжні дипломати!
Може іноді я видаю бажане за дійсне, але що заважає нам набути якостей, що придадуться не лише у сім'ї? Як відомо, дипломатам часто доводиться виконувати досить непрості завдання - схилити до миру непримиренного, перемогти сильнішого, переконати невблаганного. Може ви уже володієте цими та іншими відомими премудростями мистецтва дипломатії? Молодці! Кажуть, дипломати іноді вдаються до підступу. Але, на мій погляд, не варто використовувати хитрощі чи шантаж... Чому? Ну хоча б тому, що не такі вже наші чоловіки дурненькі. А якщо у них хороша пам'ять і фантазія, тоді я вам не заздрю.
Тому наша головна зброя - КОМПРОМІС.
Читаємо тут

Ноти шлемо нижче (від "до" до "до". Буль-ласка, жодних ре-мінор!

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 28 листопада 2015, 23:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
А як ви ставитесь до "вільного кохання"? Ви справді вірите, що
громадянський шлюб - це вияв справжніх почуттів? Чого нам найбільше бракує у цьому шаленому світі - любові? грошей? розуміння? а може співчуття?

Секс, секс, секс, насилля, алкоголь, наркотики - добре, якщо ви не потрапили на котрийсь із таких гачків залежності

Ні, ніхто не заперечує, ви можете на власній шкірі переконатись у тому, що це шкідливо... Так би мовити, випробувати власну стресостійкість, опірність організму до венеричних хвороб та інших побічних ефектів "вільного кохання" та й узагалі "повної" свободи. Але до вас цим битим шляхом пройшло багато.
Порівняємо плоди людського гіркого досвіду та теоретичних міркувань психологів-практиків з тим, що радить одна єдина, але унікальна книга. Тож, Біблія радить бути вірними своєму подружньому партнеру. Якщо є любов і довіра, то що стримає від офіційного шлюбу? А хто його уникає більше: чоловіки чи жінки? Тож, будьте обережні.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 29 листопада 2015, 00:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Привіт усім, хто любить навчатися! І вам, невдахи, привіт.
Поговоримо про вплив літератури на наше з вами життя. Я переконана, що
"Кайдашева сім'я" - перлина української літератури. Але якщо війна за грушку йде у нашому житті, то перли уже зовсім інші.
Відгадайте який спектакль не сходить зі сцени столичного театру десятиліттями? Правильно "Кайдашева сім'я"
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/102015084
Привіт сім'ї! B-)

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: ОБЕРЕЖНО! - Чоловіки!!!
 Повідомлення Додано: 03 грудня 2015, 22:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Привіт, ластівочки!
Як справи, що нового; гніздечко уже звили? Чи лише плануєте?
А може роздумуєте про те, на що має бути схоже сімейне кубельце - будинок мрії?
А може ваш сімейний корабель нагадує ось це: http://www.opovidi.blogspot.com/p/blog-page.html?m=1
З чого починати будувати дім? Що допомагає зберігати сім'ю, а що її руйнує?

Чоловіки, обережно! Ідуть будівельні роботи. Одягніть захисні каски, щоб ми нехотячи у ваші голови не потрапили чимось важкеньким чи гостреньким. Пити-курити НЕ МОНА!!! Бережіть себе поки ми займаємось важливими справами.
(Техніка безпеки сімейного будмайданчика)
:dash:

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 5 [ 42 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Інше


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB