Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Інше




 Сторінка 1 з 1 [ 7 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 05 червня 2013, 21:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2012, 15:06
Повідомлення: 11
Прізвище, Ім’я: detidetdomov
31.05.2013г. ВБФ «Знедолені діти» відвідав дитячий будинок «Гайок». Діти підготували чудове свято до дня «Захисту дітей», за що талановиті діти отримали солодкі подарунки, а також тепер мають можливість переглядати свої улюблені передачі на великому плазмовому телевізорі.


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 червня 2013, 21:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2012, 15:06
Повідомлення: 11
Прізвище, Ім’я: detidetdomov
9 травня 2013р. ВБФ «Знедолені діти» запускає акцію на підтримку Ветеранів Великої вітчизняної Війни. По всій Україні працювали 70 волонтерів, які роздавали БЕЗКОШТОВНО - Георгіївські стрічки, а також проводили просвітницьку роботу серед молоді.


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 червня 2013, 21:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2012, 15:06
Повідомлення: 11
Прізвище, Ім’я: detidetdomov
14 березня 2013 в басейні ДИТЯЧОЇ СПОРТИВНОЇ ЮНАЦЬКОЇ ШКОЛИ для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування пройшли грандіозні змагання з плавання, серед 16 шкіл інтернатів. Спонсором цього заходу виступили ВБФ «Знедолені діти» за підтримки ТОРГОВОГО ДОМУ «АМСТОР». Організатори змагання: ВБФ «Знедолені діти», ДЮСШ для дітей сиріт, УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ.

Змагання високого рангу вдалося провести завдяки жителям Донецької області і всієї України. Гроші були зібрані з акції «МИЛОСЕРДЯ», яку проводять ВБФ «Знедолені діти» разом з ТБ «АМСТОР». За підсумками чемпіонату: 1 місце посіла школа-інтернат м.Єнакієве, 2 місце отримала команда школи-інтернат м.Мар 'їнка, 3 місце зайняла школа-інтернат м. Амвросіївки. Переможцям і всім командам були вручені грошові призи, кубки, грамоти та солодкі подарунки. Дякуємо всім хто вніс свій внесок в цю акцію. Ми разом з Вами, з усією країною зробили життя знедолених дітей, трохи яскравіше показуючи цим, що вони не самотні.


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 червня 2013, 21:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2012, 15:06
Повідомлення: 11
Прізвище, Ім’я: detidetdomov
25 квітня 2013 в спортивному комплексі «Кіровець» пройшов фінал чемпіонату області з міні-футболу серед дітей-сиріт, багатодітних та малозабезпечених сімей. У змаганнях взяли участь 20 команд. Початок чемпіонату о 10.00 годині.


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 червня 2013, 21:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2012, 15:06
Повідомлення: 11
Прізвище, Ім’я: detidetdomov
15 травня 2013р. відбулися обласні змагання «Спортивна сім'я» серед вихованців будинків сімейного типу та прийомних сімей Донецької області. У змаганнях, що пройшли у СК «Спарта» взяли участь 25 команд.


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 червня 2013, 21:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2012, 15:06
Повідомлення: 11
Прізвище, Ім’я: detidetdomov
22 травня 2013р. В 11.00 годин в СРК «Артеміда» відбулися обласні змагання присвячені Дню захисту дітей «Старти надій». В змаганні взяли участь 17 команд.


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 червня 2013, 21:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2012, 15:06
Повідомлення: 11
Прізвище, Ім’я: detidetdomov
21 березня 2013р. проходив чемпіонат області з черліденгу серед дітей-сиріт,дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпеченних сімей. Організатори та спонсори змагань: обласна дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків та Всеукраїнський благодійний фонд «Знедолені діти». В Заході прийняли участь 18 команд з 12 загальноосвітніх шкіл-інтернатів Донецької області. Кількість учасників : 108 чол. Дівчата змагались в двох номінаціях: 1. Чер-данс-команда; 2. Хіп-хоп-команда. Всі переможці були нагороджені грамотами та кубками.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 7 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Інше


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB