Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Спорт




 Сторінка 9 з 15 [ 148 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 жовтня 2008, 19:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
:arrow: ://:
Цитата:
Yo)!( пише:
Встреча состоялась, закончилась бескровно, рукопожатием, братским, как азиата со славянином.

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 жовтня 2008, 00:58 
Офлайн

З нами з: 20 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 113
Звідки: Коломия
Цитата:
Капітан пише:
Тепер Кличка признають расистом , прилюдно негра побив...

:D :D :D :lol: :lol:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 жовтня 2008, 14:32 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
[COLOR=red]Бій Кличка і Повєткіна не відбудеться[/COLOR]

Боксер-суперваж Олександр Повєткін одержав травму стопи під час тренування, і його бій з чемпіоном світу за версіями IBF і WBO українцем Володимиром Кличком 13 грудня в Мангеймі (Німеччина) не відбудеться, повідомив РІА “Новости” менеджер російського спортсмена Володимир Хрюнов.

"В час пробіжки в лісі Саша оступився через ступню вперед, - розповів Хрюнов. - Ми зараз зробили обстеження, і в понеділок буде висновок".

Побоявся Росіянин :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 жовтня 2008, 20:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
[URL=http://www.gazeta.ua/index.php?&id=264736]"Я нокаутую Володимира Кличка" - Маскаєв[/URL]
Екс-чемпіон світу у важкій вазі за версією WBC росіянин Олег Маскаєв кинув виклик володареві чемпіонських поясів WBO і IBF Володимиру Кличку, чий поєдинок проти обов'язкового претендента, намічений на 13 грудня, не відбудеться через травму Олександра Повєткіна.
ну-ну... :gm:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 листопада 2008, 02:59 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
Визначився суперник Володимира Кличка

Чемпіон світу з боксу в супертяжкій вазі за версіями IBF і WBO Володимир Кличко захищатиме свій титул в поєдинку з американцем Хасімом Рахманом, повідомляє Fightnews.com з посиланням на представника українського суперважа.

Рахман - екс-чемпіон світу, нині 4-й в рейтингу IBF, провів на професійному рингу 53 бої, здобувши 45 перемог (36 - нокаутом).

Бій пройде, як і планувалося, 13 грудня в Мангеймі (Німеччина). Права на трансляцію належать спортивному каналові HBO.

Вибір на Хасіма Рахмана випав як на заміну російському боксерові Олександру Повєткіну, що очолює рейтинг IBF. Росіянин 25 жовтня підвернув ногу на тренуванні і не встигав відновити форму до 13 грудня. Організатор бою - компанія Klitschko Management Group - оголосила, що бій відбудеться з одним із "добре відомих боксерів з першої десятки світового рейтингу".

Цікаво буде подивитись :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 листопада 2008, 12:56 
 
Цитата:
Wandering пише:
Вибір на Хасіма Рахмана випав як на заміну російському боксерові Олександру Повєткіну, що очолює рейтинг IBF. Росіянин 25 жовтня підвернув ногу на тренуванні і не встигав відновити форму до 13 грудня. Організатор бою - компанія Klitschko Management Group - оголосила, що бій відбудеться з одним із "добре відомих боксерів з першої десятки світового рейтингу".


Просто Повєткін від страху об... :D

Рахман вже не той, шо колись, але , думаю, буде що подивитися. Хоча я вже би був не проти подивитися Віталіка і Валуєва. Не можу дочекатися, як ця горила трикольорова буде падати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 листопада 2008, 19:36 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
[COLOR=red]Володимира Кличка визнали суперчемпіоном
[/COLOR]
На 21-му щорічному з`їзді WBO (Всесвітня боксерська організація) були названі кращі спортсмени і промоутери року за версією цієї організації. Український важкоатлет Володимир Кличко удостоївся звання "Суперчемпіона". Переможців у кожній номінації визначав виконавський комітет WBO. Про це повідомляє Лента.ру з посиланням на Fightnews.

"Боксером року" WBO визнала валлійця Джо Кальзаге, який недавно переміг Ріючі Джонса-младшего. "Боєм року" названий поєдинок Кальзаге з Міккелом Кесслером. Кращим промоутером року став Боб Арум.

"Суперчемпіоном", разом з Кличком-молодшим, оголосили американця Келлі Павлік, який володіє титулами чемпіона світу за версією WBO і WBC (Всесвітня боксерська рада) у вазі до 72,6 кілограма.

Володимиру Кличку належать титули чемпіона світу за версіями IBF (Міжнародна федерація боксу) і WBO. 13 грудня 2008 року українець зустрінеться на рингу з американцем Хасимом Рахманом.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 листопада 2008, 19:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Цікаво-цікаво, Рахману вже вдалося раз покласти Льюіса, але пізніше той поклав Рахмана. Цікаво побачити як це все відбудеться за участі Кличка молодшого. Доречі команда Кличка старшого веде активні переговори з Льюісом про його повернення в ринг для зустрічі з Віталієм, ну дуже хочу, щоб це сталося!!!

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 листопада 2008, 20:39 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
HAMBA пише:
ну дуже хочу, щоб це сталося!!!

Думаю, що дуже багато людей хотіло б побачити це, відповідно мегашоу принесе великі гроші, тому й команда Кличка працює над цим.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 листопада 2008, 20:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
emerald пише:
Не можу дочекатися, як ця горила трикольорова буде падати.
Ну...,навіщо ображати :bt: (маю на увазі - звірів :D )


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 9 з 15 [ 148 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Спорт


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB