Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Спорт




 Сторінка 10 з 15 [ 148 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 листопада 2008, 15:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Кличко став ще й "Суперчемпіоном". Без бою

В американському Форт-Лодердайлі на 21-ій щорічній конвенції WBO оголошено лауреатів року, що минає.

Як передає fightnews.com, чемпіон світу в надважкій вазі за версіями IBF і WBO українець Володимир Кличко і володар чемпіонських поясів за версіями WBC і WBO у середній вазі американець Келлі Павлик стали переможцями в номінації "Суперчемпіон”.

Найкращим ж боксером року став Джо Кальзаге.

Найкращим боєм року визнаний двобій Джо Кальзаге - Міккель Кесслер. Нагороду за заслуги отримав і Оскар де ла Хойя.

[color=blue]Експрес[/color]

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 грудня 2008, 21:23 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Я вам скажу, що позор такому боксу (я про бій Валуєва з Холіфілдом), дядько в 46 років показав такій бокс і з поваги до нього віддали перемогу Валуєву який ходив по ринзі і не знав що зробити. Правильно сказав коментатор, після цього поєдинку дуже хочеться щоб Валуєв зустрівся з Володимиром Кличко, тоді йому ніякі вже судді не допоможуть.
Ось такі реалії, гроші роблять чемпіонів, а шкода :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 грудня 2008, 21:28 
 
Цитата:
Wandering пише:
Ось такі реалії, гроші роблять чемпіонів


Я б сказав, що на таких чемпіонах роблять гроші.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 грудня 2008, 12:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Поєдинок Володимира Кличка з Крісом Арреолою відбудеться у травні 2009 року

Зображення

Як заявив тренер 27-річного американського суперважкоатлета Кріса Арреоли Генрі Рамірес в минулі вихідні була досягнута домовленість з чемпіоном світу за версіями IBF і WBO Владимиром Кличком щодо поєдинку. Цей бій може відбутися у травні наступного року, повідомляє boxingscene.com.

"Угоду досягнуто. В ході конфіденційних переговорів все було узгоджено, тепер залишилося завершити формальну сторону, щоб офіційно оголосити про бій. Сьогодні я отримав остаточне підтвердження цього, і, схоже, що поєдинок відбудеться 16 травня", - заявив Рамірес.

Зараз Арреола займає четвертий рядок в рейтингах IBF та WBO.

"Кріс налаштований на цей бій. Він підійде до нього з вагою 108 кг, і ми прагнутимемо тільки до перемоги".
[color=green]www.newsru.ua[/color]

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 грудня 2008, 21:22 
 
Цитата:
Капітан пише:
Зараз Арреола займає четвертий рядок в рейтингах IBF та WBO.

На фото хлоп виглядаэ серйозно, а цыкаво побачити як в рингу буде


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 січня 2009, 19:43 
 
WBA начала консультации и пересмотр боя между россиянином Николаем Валуевым и американцем Эвандером Холифилдом, который состоялся 20 декабря в Цюрихе.
"Мы внимательно рассмотрим все, что произошло, чтобы определить, действительно ли результат этого боя несправедлив. Для нас важны все наши поединки и мы каждому уделяем равное внимание, так что этот бой не будет исключением, вне зависимости от претензий, которые выдвинул Холифилд. Долг WBA - дать ответы болельщикам и прессе и позаботиться о том, чтобы результат был справедлив", - сказал вице-президент WBA Жилберто Мендоза.

Ж.Мендоза возглавит группу панамских судей WBA, которые раунд за раундом пересмотрят запись боя и сделают выводы, о результатах которых станет известно в ближайшие недели.

Напомним, Э.Холифилд опротестовал результат боя с Н.Валуевым, по итогам которого судьи отдали победу российскому боксеру. Н.Валуев был признан победителем судейским решением, однако публика в зале встретила его объявление свистом, так как многим показалось, что 46-летний Э.Холифилд больше заслужил победу.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 березня 2009, 15:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
В ночь на воскресенье, 22 марта, в Штуттгарте состоялся поединок Виталий Кличко — Хуан Карлос Гомес. На кону пояс WBC.

Бой начался с разведки. Гомес показал, что подготовился к встрече с Виталием Кличко намного лучше, чем Сэм Питер. Он быстро двигался и умело уклонялся от джебов Виталия. Начало боя прошло в равной борьбе.

В третьем раунде преимущество украинца начала ощутимо вырисовываться. Удары Кличко начали ложиться точнее, а в четвертом раунде правый глаз Гомеса и вовсе заплыл.

В седьмом раунде Виталий Кличко правым боковым отправил Гомеса в нокдаун. Кубинец поднялся и целую минуту терпел удары Кличко. От нокаута его спас гонг.

шзбиение продолжилось в девятом раунде, в котором после нокдауна Гомес лишь хаотично двигался по рингу, вынудив рефери остановить бой.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 березня 2009, 18:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
[QUOTE]myrko пише : В ночь на воскресенье, 22 марта, в Штуттгарте состоялся поединок Виталий Кличко — Хуан Карлос Гомес. [/QUOTE]

Навіть расєйській ОРТ передавав. :arrow: :D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 березня 2009, 20:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
Капітан пише:
Навіть расєйській ОРТ передавав.
Ага, мій колєга з Словатчини казав, що аж упрів, поки дивився. Цікаво прозвучав гімн України,(чув exp?) в цигансько-кабацькому варіанті (знав-бим, то натиснув "запис"), щось в стилі Попадюка, а з недавно згадуваного "Back In Black" Hell Bells - якось не вжилу було: виходило, що добропорядочного магометанина Гомеса (після Кассіуса Клея, кожен грубий негр-боксер переходить у іслам, та не кожному помагає) побив "прихильник шайтана" Кличко. :D Але це все - не про спорт...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 березня 2009, 22:30 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Цитата:
myrko пише:
Цікаво прозвучав гімн України,(чув exp?) в цигансько-кабацькому варіанті

І я звернув на це увагу,що якось воно не так звучить.
Може я не зовсім немаю слуху. :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 10 з 15 [ 148 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Спорт


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB