Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Спорт




 Сторінка 1 з 1 [ 10 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 лютого 2008, 19:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 1
[I]Проблеми здорового способу життя[/I]. Починаючи від реабілітації сколіозу закінчуючи чисто прикладними видами спортивного удосконалення цікавлять кожного в певній мірі.

В минулому тисячоліття спорт був доступним в одинаковій степені сьогодні він розвивається чисто корпоративно. В такий собі спосіб сьогодні розвивається кожен вид спорту починаючи від тенісу закінчуючи плаванням. Відповідно річний бюджет родини котра повинна дати відповідну спортивну освіту своєї дитині становить відповідно від 500-3 500 умовних одиниць. В той час в університеті Німеччини в Байроті навчання безкоштовне держава оплачує кожен рік 4000-5000 євро а в аспірантурі відповідно 7000 для любого студента.А чи це потрібно сьогодні для України котра має бюджет міністерства освіти та охорони здоров'я більший ніж половина африканських держав разом. Кількість навчальних закладів на Україні більше ніж у всій Європі на добру сотню.

Можна філософськи віднестися до проблеми здорового способу життя сьогодні не вникаючи ні в теми ні в ідеї персонального довголіття.Воно звичайно не існує тому що всього 2 відсотки довгожителів ан Україні і ними звичайно ніхто не цікавиться.

Проте за останніх 15 років на Україні на відміну від Білорусії де населення збільшується на 14 800-15 100 жителів кожен рік не зважаючи на те що 98 відсотків це територія забруднення радіонуклідами а 2 200 000 жителів живуть в зоні радіаційного забруднення.... а у нас не збільшується незважаючи що у нас такий потужний рекреант Європи.

Отже проста арифметика, - скільки сьогодні коштує здоровий спосіб життя для німця - ніскільки, плавай скільки хочеш було би бажання і для українця хочеш плавати збудуй собі басейн. І в той час ростуть як гриби на кожному кроці сектантські організації без дозволів без документів без звітів без освіти приходять гури африканського походження і вчать також безкоштовно дітей в брудних залах.....
отже інформація для роздумів для кожного.....

більш детально дивіться на:
www.artprogramdir.com


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 листопада 2010, 13:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
У навчально-виховному комплексі №10 діти міста та району займаються йогою. Заняття проводять інструктори школи Василя Козака. Діти виконують вправи розроблені майстром ще 20 років тому.


Догори 
 Тема повідомлення: Re:
 Повідомлення Додано: 26 квітня 2011, 13:58 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
cossack написав:
Отже проста арифметика, - скільки сьогодні коштує здоровий спосіб життя для німця - ніскільки, плавай скільки хочеш було би бажання і для українця

Ключову фразу виділив.
Для українця, або, зважаючи на реалії, для коломиянина ціна буде така ж сама, як для німця. Ранкова пробіжка нічого не коштує, чесно вам скажу. А особливо фанатичні прихильники того самого способу можуть навіть безкоштовно повисіти на перекладині і посидіти на брусах на спортивному майданчику найближчої школи. Але чогось не видко маси тотих прихильників - легше мабуть теревенити по інтернетрях про погане життя, неправильну владу і гидотну країну.


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 квітня 2011, 14:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
miwa написав:
, неправильну владу і гидотну країну.

а до чого тут це?
від влади іяка пробіжка не врятую. і навпаки

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 квітня 2011, 18:06 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
БорМан написав:
miwa написав:
, неправильну владу і гидотну країну.

а до чого тут це?
від влади іяка пробіжка не врятую. і навпаки

Топікстартер приводить аналоги інших країн де все дуже гарно. А в нас, відповідно, зле.
Гидотна країна, відповідно, - це те, що не написано топікстартером, але дуже явно читається між рядками. Мовляв, і в цивілізованих німців все чудово, і в сусідів-білорусів, де біда з природою, все чудово. А в нас - все погано, дорого і взагалі можливості займатись спортом задля власного здоров’я немає.


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 квітня 2011, 18:36 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
miwa, а особисто у Вас все добре? :) А то шось у Вас є бажання побурчати, а по темі ніц сказати не можете... Якби у Вас була конструктивна критика, щодо СПАСу чи даної програми ДІР, тоді ще б можна було слухати, а так виходить що ця тема(форум) місце-банкомат куди можна просунути свої 0,05грн, навіть якщо воно трохи не по темі?)))

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2011, 20:20 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
SPY написав:
miwa, а особисто у Вас все добре?

Так.
SPY написав:
А то шось у Вас є бажання побурчати, а по темі ніц сказати не можете... Якби у Вас була конструктивна критика, щодо СПАСу чи даної програми ДІР, тоді ще б можна було слухати, а так виходить що ця тема(форум) місце-банкомат куди можна просунути свої 0,05грн, навіть якщо воно трохи не по темі?)))

По темі я висловився у своєму першому пості і розшифрував незрозумілі (Борману) моменти в другому. Якщо ви не можете зв’язати ці два пости і пост топікстартера, наполегливо рекомендую продовжити навчання - в букварі є ще маса цікавих букв на додачу до тих, котрі ви вже знаєте.


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2011, 20:30 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
Про всяк випадок, щоб не виникло зайвих непорозумінь.

Перше повідомлення по темі зводиться до того, що у всіх все добре, а в нас погано. І що нам треба 100500 мільйонів гривень щоб оздоровлюватись.
Перше моє повідомлення критикує таку позицію. Тому що найпростіший шлях до здоров’я - прості фізичні вправи щоранку, наприклад - обирає мізерна кількість коломиян. З мого досвіду зранку в парку біля політехнічного коледжу, біля сусіднього озера, на перекладині та брусах на розвалинах (так!) колишньої школи басейну можна зустріти максимум десяток-півтори людей. Ще кілька займається на майданчику біля другої школи. Оце - люди, котрі прагнуть бути здоровими і будуть ними. І їм начхати на спасодіри і діроспаси.
А є ще інший шлях - канючити по форумах, розказувати що в нас все зле і краще не буде, бо 100500 мільйонів бракує. І цей шлях для мене неприйнятний, а люди, що його пропагують - огидні.
«Шо кому неясно?» ©


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2011, 23:37 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
miwa, Вау, Браво... Пишу Вам цей текст стоячи, не того що в хаті нема стільця чи в мене 5 точка болить, а того що я в захваті, від всієї величі Ваших слів та всього того розуміння яке я гавно, яке недовчилось в школі, і величчю Вашого блискучого гострого розуму. :D Топікстартер свого часу висловив свою думку на цьому форумі (не без моєї участі), просто написав на форумі, щоб більше могли дізнатись про цю програму, мало того що написав свою думку, так ще й займається реалізацією своєї програми, зазначте цілком безкоштовно, і це не є секта чи Свідки Єгови посольство свяких богів. Зараз займається нею і попит на неї не малий. І справді не мало людям, дітям він поміг. :) А тепер логічне запитання а скільки Ви вилікували дітей, скільки Ви привчили дітей, людей до спорту, що Вам дає право критикувати щось, чи ж Ви просто бігаєте по форумах і канючите, обгаджуєте чужі почини? :D Ось такі люди, огидні для мене, які засунувши свої декілька копійок в кожній темі, принизивши когось, "збільшують свою велич". ;) Те що люди займаються спортом біля басейну - 2 школи - молодці, але наврядче це Ваша заслуга. Хто хоче займатись спортом - буде ним займатись, але популяризація спорту нічого поганого в собі не несе. Кожна людина бачить те що вона хоче побачити, ви ж бачите тільки надумані для себе негативні моменти поста топікстартера

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 травня 2011, 13:47 
Офлайн

З нами з: 14 травня 2011, 11:37
Повідомлення: 22
Прізвище, Ім’я: Богдан Игорович
Як співали Гадюкіни:"Будем курити,ще більше пити,бити в морду за що-небудь,Боже не дай до пенсії дотягнуть".Ось Вам і весь здоровий спосіб життя


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 10 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Спорт


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB