Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Спорт




 Сторінка 5 з 8 [ 80 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Евро 2012
 Повідомлення Додано: 09 червня 2012, 00:23 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Звіт за 2012-06-08:
Група A
Польща - Греція 1:1 (08.06.2012 19:00:00)
Роберт Левандовський 17' (Польща)
Дімітріос Салпінгідіс 51' (Греція)
Росія - Чехія 4:1 (08.06.2012 21:45:00)
Алан Дзагоєв 15' (Росія)
Роман Широков 24' (Росія)
Вацлав Піларж 52' (Чехія)
Алан Дзагоєв 79' (Росія)
Роман Павлюченко 82' (Росія)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Евро 2012
 Повідомлення Додано: 09 червня 2012, 11:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
myrko написав:
ygar написав:
ну росіяни молодці
Скоріше, чехи оборону зовсім завалили...

все завалили... гравці технічні, але команди не було :eek: а колись чехи нам дали були 4-0


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Евро 2012
 Повідомлення Додано: 09 червня 2012, 13:26 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Німці у Львові: «Цілий день сидимо на старому балконі і «кайфуємо» від міста»

Зображення

Американські вболівальники ледве «видерлися на львівську ратушу і в шоці від неї і від дахів». А німці, які живуть навпроти Ратуші, назвали львів’ян «дужео класними». «Ми весь день сидимо на старому балконі і «кайфуємо» від краси міста. Нам люди кричать «Привіт!», - каже Нік.

Ще німці зауважили, що у Львові «дешеве пиво» і дуже гарні дівчата. «Ми гуляємо ще з вчорашнього відкриття фан-зони. Мали лягти спати в 1-2 ночі, щоб мати сили завтра. Але не змогли. Ваші кав’ярні працюють цілодобово, дуже смачна кухня, і святкова атмосфера», - каже 20-річний мешканець Мюнхена. Ресторатори кажуть, що в основному замовляють пиво і дивуються, що воно дуже дешеве.
Найбільше іноземцям подобається борщ. А от вареники ще не всі розсмакували.

А навпроти Ратуші поселилися чотири фани з Франкфурта, які тут житимуть 11 днів. «Ми маємо квитки на всі матчі збірної Німеччини у Львові. Коли відпочиваємо на балконі, всі дивляться на нас, кричать «Привіт!». Сьогодні нам подарували прапор Львова і ми його повісили на балкон», - каже Нік.
Зараз Львовом гуляють німці, португальці, данці, англійці, голландці, американці.

Зображення

Фан-голландець приїхав своїм авто з коханою дівчиною і вони взяли із собою велосипеди: «Мені так краще, гарна погода. Та й хіба я з авто побачу ті всі ваші гарні будинки»?

«Я взагалі не розумію, як так сталося!? Чому ми тут не були раніше!? Це справжня Європа! У вас англомовні вказівники, мене розуміють люди, і взагалі, па-па, бо ми їдемо пробувати ваш борщ», - каже Джина.

Ендрю із США ледве видерся на Ратушу: «Дуже люблю футбол і спеціально приїхав до вас, бачив в
інтернеті гарні фото. Найбільше справила на мене враження Ратуша. У нас в Міннесоті, з відки я родом, такого немає. Я обов’язково привезу сюди друзів, щоб показати їм дахи Львова».

Штефан з Польщі у Львові вже другий раз. «Я кілька років тому вже був у Львові, відтоді місто стало ще гарнішим, більш сучаснішим».

На площі Ринок вже працює німецьке фан-посольство. Артем, працівник фан-посольства каже, що в нього поки що нема жодних проблем. Усі спокійно доїхали, недорого поселилися. «Сюжети про Львів в німецьких медіа – не збігаються з реальністю».

Вражені іноземці і тим, що у Львові в кав’ярнях скрізь є wi-fi. «Я не очікував! Мій iPhone, де б я не був, ловить wi-fi. Ви тут що, в он-лайні живете? О, зараз подзвоню другу по skype», - каже англієць Марк, який приїхав до Львова на три дні з друзями.

«У вас такі класні смайлики на стовпах висять. Що це означає? Ви багато усміхаєтесь!», - питає про програму «Привітне місто» німець Йорґ.

Джерело: ukraine2012.gov.ua

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Евро 2012
 Повідомлення Додано: 09 червня 2012, 13:29 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Хроніка Євро-2012. День перший

Зображення

День відкриття Євро-2012 в Україні та Польщі пройшов в атмосфері свята, без особливих ексцесів. Незважаючи на те, що матч-відкриття відбувся в Варшаві, українські приймаючі міста заполонили тисячі вболівальників з усіх куточків світу. Мультинаціональні фан-зони пройшли тест – перегляд церемонії відкриття чемпіонату і перших двох матчів на великих екранах. Інформаційний центр «Україна-2012» підбиває підсумки першого дня Євро-2012.

Кордони та митниці

За першу добу Євро-2012 державний кордон перетнуло майже 261 тис осіб та 56 тисяч транспортних засобів, з яких 3608 осіб та 459 транспортних засобів, що відносяться до категорії Євро-2012. Органи охорони державного кордону переведені на посилений варіант охорони кордону. Обстановка в пунктах пропуску через державний кордон та за їх межами стабільна та контрольована, повідомляють в Держприкордонслужбі. Відмов у пропуску чи в’їзді на територію України не було.

За попередніми даними до України протягом 8-9 червня прибуде організованими групами понад 16,5 тисяч вболівальників з Нідерландів, Данії, Німеччини та Португалії. За інформацією оперативного штабу МВС, очікується прибуття до України з Нідерландів 3283 вболівальників, з них 40 % (1418 осіб) прибудуть у складі організованих груп. З Данії до України авіаційним транспортом прямує 1731 вболівальника, усі в організованому порядку. З Німеччини - 6500 фанів, з них 1800 осіб планують прибути літаками у складі організованих груп до Львова та близько 300 чоловік автобусами. Ще також з Португалії очікують приїзду 5000 вболівальників, 750 з них прилетять відразу до Львова.

Зображення

Поселення: освоєння кемпінгів

Відмічається слідування в Україну неорганізованих та організованих груп вболівальників. У містах поселились фани у гуртожитках. Запрацювали і фан-кемпінги приймаючих. Перші 500 шведських вболівальників заселилися 8 червня до фан-кемпінгу на Трухановому острові в Києві. Ще близько 5 тисяч уболівальників прибудуть до кемпінгу 10-11 червня, повідомляє КМДА. «Кемпінг-парк-2012» в Донецьку, розрахований на 3900 місць, 8 червня також прийняв перших гостей чемпіонату. У Львові на перший матч Німеччина-Португалія у наметовому містечку «Бухта Вікінгів» розміщають 2-3 тисячі фанів.

До Харкова прибув, зокрема, Міністр культури та сорту Данії Уффе Ельбек прибуде, який приїхав підтримати збірну під час матчу 9 червня Данія-Нідерланди.

8 червня, о 12:00 в МА «Львів» ім. Данила Галицького прибув літак зі збірною Німеччини на борту. Після цього місто Короваями зустріло збірну Португалії. Команда із ззірковим Роналду поселилась у центрі міста в готелі «Нобіліс» і викликала ажіотаж вболівальників. Практично одночасно приземлилися в Харкові літаки зі збірними Голландії та Данії на борту. Як відомо, збірні Франції та Швеції, прибули до Донецька та Києві напередодні.

Зображення

Міста-господарі прийняли десятки тисяч фанів


Найбільшою подією дня 8 червня стало урочисте відкриття турніру в Варшаві у супроводі двох матчів на польській території. Церемонія на стадіоні Народовому тривала лише 12 хвилин, але забезпечила велике свято в усіх містах Євро-2012. Протягом кількох хвилин мільйони людей у всьому світі побачили танцювальне шоу під музику Шопена і в стилістиці Євро і приймаючих країн, а також інсталяцію у кольорах прапорів 16 країн-учасниць ЧЄ, виконану вболівальниками на трибунах.

Усі приймаючі міста, у стартовий день Євро, починаючи з 12:00, відкрили свої фан-зони. У Києві, зокрема, на Хрещатику пройшли барабанщиці «Тайко-Драммерс» у супроводі Президентського оркестру. А пізно ввечері тут відбувся масовий перегляд перших двох матчів, що транслювались з Варшави та Вроцлава – між Польщею та Грецією, Росією та Чехією відповідно. Зони вболівання Києва, Львова, Донецька, Харкова з десятками тисяч фанів, що розмалювавшись у кольори національних команд, у святковій атмосфері «приймали» перші матчі Євро-2012. У Києві перший на перегляд прийшло 30 тисяч гостей. На території всіх чотирьох фан-зонах створені комфортні умови для перегляду футбольних матчів і проведення дозвілля футбольними уболівальниками.

До речі, розхвалені оракули у Києві та Харкові вже на першому матчі прокололися. Хряк-віщун передбачив перемогу Польщі та Росії, а тхір Фред – обидві нічиї. Але відомо, що матчі показали інший результат.

Окрім відкриття фан-зони біля стадіону «Шахтар» у парку ім. Щербакова Донецьк привітав вболівальників концертами творчих колективів міста і розвагами на будь-який смак. У перший день роботи фан-зону відвідали понад 7 тисяч гостей. Водночас друге, урочисте відкриття місто обіцяє 11 червня 2012 о 16:00, напередодні першого євроматчу - на цей день місто підготувало чимало сюрпризів. Харківська фан-зона також розважила 7 тисяч гостей. Охорону громадського порядку забезпечували тут понад 100 працівників міліції. У Львова протягом дня у фан-зоні зафіксовано 23 тисячі відвідувачів, максимально одночасно було 11 тисяч фанів.

У жодному з міст інцидентів не зареєстровано. Більше того, у Львові міліціонери не допустили сутички між футбольними фанатами. За оперативною інформацією з’ясувалось, що невеличку сутичку припинили саме працівники міліції, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ГУМВС України у Львівській області. Подія сталася в ніч, з 8 на 9 червня близько 00:30 неподалік фан-зони у центрі міста Львова. Після перегляду футбольного матчу між командами Росії і Республіки Чехії, шестеро російських фанатів розпочали скандувати свої гасла. До росіян втрутились українські вболівальники, в результаті - між чоловіками розпочалась словесна перепалка. Працівники міліції, які знаходились неподалік, відразу побачили, що ця ситуація може перерости у бійку, втрутилися в неї, а тому за лічені хвилини сутичку було припинено.

Джерело: ukraine2012.gov.ua

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Евро 2012
 Повідомлення Додано: 09 червня 2012, 13:57 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Ще декілька останніх подій:
- У Львові російські вболівльники спровокували українських на бійку, міліція розборонила
- У Польщі вони розпочали бійку з польськими стюардами
- В Борисполі літак не зміг вилетіти до Варшави
- Іноземці в Твітері порівняли кемпінг в Донецьку із Освенціумом
- Фотозвіт першого дня в фан-зоні Києва

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Евро 2012
 Повідомлення Додано: 10 червня 2012, 15:27 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Звіт за 2012-06-09

Група B
Німеччина - Португалія 1:0 (09.06.2012 21:45:00)
Маріо Гомес 72' (Німеччина)
Голандія - Данія 0:1 (09.06.2012 19:00:00)
Мікаель Крон-Делі 24' (Данія)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Евро 2012
 Повідомлення Додано: 10 червня 2012, 15:38 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
- За два дні у Києві фани випили 30 тис л пива і з'їли 3 тис порцій морозива
- «Арена Львів» зустріла матч Німеччина-Португалія аншлагом
- МВС: перші «українські» матчі Євро пройшли ідеально
- Вийшли нові марки із логотипом та євроаренами
- У Києві та області від негоди ніхто не постраждав
- Футбольний союз Росії закликав фанів не ганьбити країну на ЧЄ
- До фан-зони на Хрещатику пронесли муляж бомби. Правоохоронці ніяк не відреагували
- Перед матчем у Львові вболівальники справляли нужду на обочині, бо до туалетів довжелезні черги. Міліціонери байдуже пройшли повз
- За суботу в Україну приїхало 17 тисяч уболівальників
- У фан-зоні в Харкові роздають рекламу МММ. Більшість туристів та харків'ян рекламу одразу ж викидають.
- 20 тисяч вболівальників відвідали фан-зону у Києві у день відкриття
- Голландські фани в Харкові одягають футболки "Free Юля"

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Евро 2012
 Повідомлення Додано: 10 червня 2012, 15:43 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Гості Євро-2012 закликають їхати до України – опитування

13:16, 10 червня 2012 Леся Гасич, Інформаційний центр «Україна-2012»

Зображення

Футбольна першість континенту набирає обертів, а з ним відкриває себе цілому світу й Україна. До нашої країни переглянути матчі за участі найсильніших збірних континенту та насолодитися атмосферою справжнього свята завітали чимало гостей з різних куточків світу. Інтерес до Євро-2012 та власне країн-господарок величезний! Як і планувалося, європейський чемпіонат цікавий не лише вболівальникам з Європи – чимало прихильників футболу приїздять з Азії, Південної Америки, Африки.

Знайомство туристів зі столицею України розпочинається з офіційної фан-зони турніру, де панує дружня та святкова атмосфера. Кореспондент Інформаційного центру «Україна-2012» поспілкувалася з численними гостями України та Євро-2012.

Перл Кюльмен, Швеція:

Зображення

– Ми приїхали підтримати свою команду і вже в понеділок будемо вболівати за неї на стадіоні. Сьогодні очікуємо на приїзд великої групи наших фанатів і плануємо відвідати фан-кемпінг. В Києві ми зупинились в апартаментах неподалік від Хрещатика. Наразі весь час проводимо в фан-зоні. Тут дуже весело! У вас дуже привітні люди, прекрасний сервіс. Обов’язково скуштуємо страви української кухні – борщ та вареники. Було багато негативної інформації щодо готовності України, але як ми пересвідчилися на власні очі – це неправда. Тут все чудово!

Ваша країна чудово готова до Євро-2012. Атмосфера тут – просто фантастична! Ми закликаємо всіх європейців приїхати до України, аби чудово провести час.

Ричард, Швеція:

Зображення

– Я вже був в Україні – минулого року в Одесі, де мені дуже сподобалося – тож повна готовність вашої країни до Євро мене абсолютно не здивувала. Поки що на вулицях не так багато фанів, але атмосфера і сервіс чудові. Перед матчем Швеція – Україна приїжджає багато моїх друзів, і ми плануємо разом подивитися місто і скуштувати національну кухню. Я збираюсь відвідати всі матчі нашої збірної. Я не можу спрогнозувати, хто виграє, але я знаю команду, яку хотів би побачити переможцем.

Алекс, Англія:

Зображення

– Я приїхав до України на цілий тиждень. Збираюсь відвідати матч Англія – Франція в Донецьку. Крім того, ми з друзями плануємо також відвідати Полтаву, Донецьк, Переяслав-Хмельницький. Звичайно поласуємо українськими стравами. Нам порадили спробувати запечену картоплю, кажуть, вона дуже смачна.

Топі, Фінляндія:

– Ми приїхали до України, аби підтримати вашу збірну. У нас є квитки на перший матч в Києві між Україною та Швецією. Ми приїхали всього кілька годин тому, але те, що ми бачимо, нам дуже подобається. Гарна атмосфера, чудовий сервіс – все на найвищому рівні. Ми також плануємо відвідати київські собори та інші визначні місця. Це перший футбольний чемпіонат, який ми відвідуємо і я впевнений, що в нас залишаться найкращі враження.

Ідо, Ізраїль:

Зображення

– Це мій перший візит до України. Перші враження дуже позитивні – все виглядає просто чудово! Помітно, що ви доклали багато зусиль для того, щоб якнайкраще підготуватися до турніру. Фан-зона вражаюча, як і місто Київ в цілому. Ми відвідаємо матчі Німеччина – Нідерланди у Харкові та Франція – Англія у Донецьку. Шкода, що у фан-зоні подають страви лише міжнародної кухні, але не скуштувати борщу та вареників ми просто не можемо!

Джабар, Ірак:

Зображення

– Прекрасно почуваюся в Україні! Мені подобається. Чудові люди, атмосфера і все інше. З точки зору безпеки все на найвищому рівні. Сподіваюся побачити 1 липня у фінальному матчі на НСК «Олімпійський» збірну Іспанії, яку я підтримую на цьому чемпіонаті.

Пабло, Еквадор:

– Київ – чудове місто, люди дуже доброзичливі до іноземців. В Україні чудова національна кухня і пиво, якого тут дуже багато. З друзями вже побували в Софії Київській та Києво-Печерській лаврі, катались на фунікулері. Враження просто фантастичні! 11 червня підемо на НСК «Олімпійський» на поєдинок Україна – Швеція.
Коли ми з друзями їхали сюди, нам сказали: якщо ви поїдете в Україну і не відвідаєте Київ, то вважайте, що ви не були в Україні. Тому ми зараз тут. Тут просто фантастично!

Джерело: ukraine2012.gov.ua

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Евро 2012
 Повідомлення Додано: 11 червня 2012, 19:40 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Група C - 3 день ЕВРО-2012

Іспанія - Італія 1:1 (10.06.2012 19:00:00)
Антоніо Ді Натале 61' (Італія)
Цеск Фабрегас 64' (Іспанія)

Ірландія - Хорватія 1:3 (10.06.2012 21:45:00)
Маріо Манджукич 3' (Хорватія)
Шон Сент-Леджер 19' (Ірландія)
Никица Єлавич 43'(Хорватія)
Маріо Манджукич 49'(Хорватія)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Евро 2012
 Повідомлення Додано: 11 червня 2012, 19:41 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Група D - 4 день ЕВРО-2012

Франція - Англія 1:1 (11.06.2012 19:00:00)
Джоліон Лескотт 30' (Італія)
Самір Насрі 39' (Франція)

Україна - Швеція 2:1 (11.06.2012 21:45:00)
Златан Ібрагимович 52' (Швеція)
Андрій Шевченко 55' (Україна)
Андрій Шевченко 62' (Україна)

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 8 [ 80 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Спорт


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB