Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Спорт




 Сторінка 166 з 199 [ 1985 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 199  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Футбол
 Повідомлення Додано: 02 грудня 2010, 10:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
exp написав:
Метал вчора порадував результатом, бо гра була "з перешкодами"... чому Ярославський не зробить поле... блін :o

та і то добре

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Футбол
 Повідомлення Додано: 02 грудня 2010, 10:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
от якби Метал ше і останній матч у ПСВ виграв з рахунок 2:0, то і коефіцієнт би був і жеребкування легше, так :?:
цікаво як ДК нині заграє... :?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Футбол
 Повідомлення Додано: 05 грудня 2010, 11:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
За результатами голосування, в якому взяли участь майже 40 тисяч уболівальників, талісманами ЄВРО-2012 стали Славек і Славко. Їхні імена були названі у суботу в Києві.

У суботу, 4 грудня, у Києві були оголошені офіційні імена талісманів ЄВРО-2012. За результатами голосування, в якому взяли участь 39233 уболівальника, ними стали Славек і Славко.

Славек і Славко отримали 56% голосів, з великим відривом випередивши інші дуети імен - Шємко і Стрімко та Клемек і Ладко. Голосування, що тривало два тижні, відбувалося на офіційному сайті УЄФА - UEFA.com, в українських та польських мережах McDonald’s і протягом турне талісманів у восьми містах-господарях.

Отже, Славек і Славко перейняли естафету в близнюків Трікса і Флікса, які були талісманами ЄВРО-2008 в Австрії та Швейцарії.

Результати голосування
Славек і Славко - 56%
Шємко і Стрімко - 29%
Клемек і Ладко - 15%

Член Виконавчого комітету УЄФА, представник президента УЄФА в проекті ЄВРО-2012 Франтішек Лаурінець зробив офіційну заяву для високопоставлених осіб і представників ЗМІ в київському готелі “Інтерконтиненталь”: “Вважаю, талісмани дуже гарно популяризуватимуть приймаючі країни. Вони такі ж молоді та енергійні, як Україна та Польща”.

Урочисту церемонію також відвідали президент Федерації футболу України Григорій Суркіс і віце-прем’єр-міністр України Борис Колесников, представники приймаючих міст, а колишній наставник національної збірної України Олексій Михайличенко був представлений як друг ЄВРО-2012.

Директор турніру в Україні Маркіян Лубківський підкреслив, що Київ, Донецьк, Львів і Харків будуть готові гідно прийняти чемпіонат. “Наш головний ворог - час, але я впевнений, що ми впораємося із усіма труднощами, - сказав він. - Турнір у надійних руках!”
Джерело: UEFA.com


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Футбол
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2010, 21:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Суперником "Шахтаря" буде одна з семи команд, які посіли другі місця у своїх групах - італійські "Мілан", "Інтер" і "Рома", французькі "Олімпік" (Ліон) і "Олімпік" (Марсель), іспанська "Валенсія" і данський "Копенгаген".
хто яку вибирає?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Футбол
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2010, 23:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Копенгаген не випаде. бо всі того хочуть. Італію краще не треба. тому випаде Олімпік. пофігу котрий :D

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Футбол
 Повідомлення Додано: 10 грудня 2010, 13:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Нападник харківського "Металіста" Марко Девіч взимку може перейти у київське "Динамо". Про це повідомляють джерела у харківському клубі. Причому Девіч обійдеться киянам недорого, оскільки у форварда влітку закінчується контакт з "Металістом". Щоб отримати за свого футболіста хоч якісь гроші, "Металіст" продасть його у зимове міжсезоння.

Нагадаємо, що після матчу з "Дебреценом" Девіч повідомив, що поки не підписав новий контракт. А на питання про відхід з "Металіста" Марко відповів: 50 на 50. Керманич "Металіста" Мирон Маркевич заявив: "Якщо будуть захмарні вимоги, то клуб на це не піде. Мені не потрібен дисбаланс із зарплат в команді". Однак, за неофіційними даними, бразильські легіонери Тайсон і Хав'єр отримують близько 100 тисяч доларів на місяць, в той час як зарплата Девіча - лише 35 тисяч американської валюти.

Відзначимо, що сам Девіч хоче залишитися у "Металісті", а тому переговори між ним і клубом ще тривають.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Футбол
 Повідомлення Додано: 23 грудня 2010, 13:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
потрібно придумати назву для фан-клубу ШД на Коломийщині...

хто шо запропонує?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Футбол
 Повідомлення Додано: 23 грудня 2010, 13:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 30 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 125
1. Вагонетка.
2. Замасковані гуцули.
3. Рівчак. :?:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Футбол
 Повідомлення Додано: 24 грудня 2010, 01:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
Альгорітм такий:
Кольори ШД оранджевий і чорний (що воно там означає я не знаю).
В нашій місцевоскі найближче до цієї гами є кольори нацвизвольнборотьби: червоний та чорний.
Якщо червоно-чорне то є "Свобода ілі смєрть!", то оранжево-чорні кольори ШД спроектовані на нашу місцевість мали би отримати і відповідне смислове навантаження, тобто: помаранчевий, це ясно що — "Ющенко, Майдан, Революшн", а чорний, ну нехай лишаєсі чорний, але якось жутковато пригадувати смерть, тому заміняємо її на більш оптимістичну "жопу".
Для зручності скорочуємо "Ющенка, Майдан, Революшн" до лаконічного "Так", робимо подстановочку і отримуємо:
"Так або жопа!"
Скорочено: "ТІЖ"

По-моєму, нормальна назва!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Футбол
 Повідомлення Додано: 29 грудня 2010, 14:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
більше варіантів нема? :?:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 166 з 199 [ 1985 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 199  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Спорт


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB