Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Спорт




 Сторінка 187 з 199 [ 1985 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 199  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Все про футбол
 Повідомлення Додано: 27 червня 2012, 22:50 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Німецький лікар: Українці вживали допінг перед Євро

Харчове отруєння гравців збірної України напередодні товариського матчу з Туреччиною є побічним ефектом вживання забороненого препарату.
Таке припущення висловив німецькій пресі тамтешній експерт в області допінгу Фріц Зоргель.
"Це дуже схоже на побічний ефект застосування дексаметазону, який, думаю, вживали українці. Це стероїд", - сказав він.
"Він сприяє швидкому відновленню і має протизапальну дію. При його вживанні може спостерігатися розлад шлунка, нудота і блювота", - цитує професора football-ukraine.com.

Джерело: champion.com.ua

У ФФУ назвали звинувачення німецького лікаря "бредом"

Припущення, що збірна України перед Євро-2012 вживала допінг, є просто абсурдними.
Про це заявили "Газета.Ру" у Федерації футболу України.
"Це черговий бред. Чергова незрозуміла людина вирішила попіаритися за рахунок Євро", - каже джерело.
"Спочатку були політики, тепер з'явився лікар. Він каже неймовірні речі", - запевнили в ФФУ.

Джерело: champion.com.ua

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про футбол
 Повідомлення Додано: 27 червня 2012, 23:07 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Гравець "Шахтаря" каже, що Блохін над ним знущається

Гравець "Шахтаря" Євген Селезньов образився на тренера Збірної України Олега Блохіна за те, що той не дав йому зіграти на "Євро-2012", а потім натякнув, що футболіст не дотягував за рівнем.

Як повідомляє прес-служба ФК "Шахтар", 26 червня Блохін, пояснюючи, чому на матч із Англією він не випустив Селезньова, заявив:

"Справа не в Селезньові. Я не хотів Женю ображати. Чемпіонат був інший, рівень був інший, розпал інший. Не провина Селезньова, що він забив саме стільки м'ячів".

"Якщо ви гадаєте, що ми обмежуємо гравців "Шахтаря", то ви помиляєтеся. Для мене, як тренера збірної України, не існує клубів. Ми беремо гравців, які відповідають рівню збірної. Не потрібно створювати конфлікт між Києвом і Донецьком", - сказав Блохін.

"Не подобається вам Мілевський – ваша справа. Зараз хтось встане і скаже, що йому подобається Шевчук, Федецький", - зазначив він.

Блохін також порадив не порівнювати Селезньова з ним: "Зі мною його порівнювати не треба, то були інші часи. Був Блохін, закінчився Блохін, з’явився Шевченко, закінчиться Шевченко... Випускати потужного нападника? Проти Лескотта, проти Террі?".

Селезньов же на це заявив: "Таке відбувається вже не перший раз. Я не можу зрозуміти, що означають слова "я не хотів Женю ображати". Ображати як? Я футболіст не такого рівня? Я поїхав на місяць, не зіграв на Євро ані хвилини, а тепер ще змушений слухати і читати якісь кпини".

Футболіст вважає слова Блохіна образою. "Мені не хотілося б, щоб головний тренер збірної знущався наді мною після того, як я не зіграв жодної хвилини на Євро", - заявив він.

"Що стосується порівнянь Селезньова та Блохіна. Як тренер може порівнювати мене із собою?.. Олег Блохін був видатним, дуже сильним гравцем, володарем "Золотого м'яча". Але зараз він уже не гравець, а тренер", - сказав він.

За словами Селезньова, якщо головний тренер не бачив у нього потрібного рівня, не треба було брати його в збірну.

"Я два роки поспіль стаю кращим бомбардиром чемпіонату України, причому в різних командах. Не намагаюся бути таким футболістом, яким був Блохін, і ніколи ним не стану. Я був Селезньовим і залишуся Селезньовим", - заявив він.

"Можливо, ніколи не отримаю "Золотий м’яч" й не буду великим гравцем, як Шевченко, Блохін чи Бєланов. Але й Блохін ніколи не буде таким великим тренером, як Мірча Луческу або Хуанде Рамос", - додав Селезньов.

Він також не розуміє, "як могли не грати Ракицький, Шевчук і Кучер", які "стають чемпіонами України не перший рік" і виступають у Лізі чемпіонів.

"Блохін каже, що в Україні немає сильних нападників. Я ж вважаю, що в Україні багато хороших футболістів і є дуже сильна команда. В іншому – справа за тренером", - сказав Селезньов.
Джерело: Українська Правда

Птічку жалко (с), не випускають. Смисл скаржитись, плакатись? Просто щоб попіаритись?

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про футбол
 Повідомлення Додано: 28 червня 2012, 10:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
Просто щоб попіаритись?
а нащо йому піаритися, він кращий бомбардир минулого чемпіонату? :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про футбол
 Повідомлення Додано: 29 червня 2012, 10:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Майже за Пінк Флойдом:
На любому чемпіонаті, чи інших міжнародних змаганнях, в збірної Росії з футболу завжди буде один матч, в якому: щоб вони не робили, проти котрих суперників не грали б; вони все одно програють. На любому чемпіонаті, в збірної Італії завжди буде один матч, в якому: проти кого б не грали (можливо навіть проти найкращої команди в світі) як-би їхні суперники не старалися; італійці все одно виграють.
:D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про футбол
 Повідомлення Додано: 29 червня 2012, 11:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
myrko написав:
італійці все одно виграють. :D
чесно я такого не чекав... хоч і не хотів аби А.Меркель їхала на фінал :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про футбол
 Повідомлення Додано: 29 червня 2012, 13:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
exp написав:
чесно я такого не чекав...
Як ти сам кажеш, зате ми й любимо футбол, бо м'яч круглий... :-D
exp написав:
хоч і не хотів аби А.Меркель їхала на фінал :-D

О, бо ти думаєш, що інші політичні сучари, скажімо якась Кіллері Хрінтон, чи та сама Вона; не з того ж тіста? Але це, звичайно, не про футбол... :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про футбол
 Повідомлення Додано: 29 червня 2012, 14:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
myrko написав:
exp написав:
чесно я такого не чекав...
Як ти сам кажеш, зате ми й любимо футбол, бо м'яч круглий... :-D
треба віддати належне італійцям, перемога цілком заслужена! :secret:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про футбол
 Повідомлення Додано: 30 червня 2012, 21:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про футбол
 Повідомлення Додано: 14 липня 2012, 13:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Професійного футболу в Івано-Франківській області в цьому році не буде. Місцевий клуб «Прикарпаття» не пройшов належну атестацію. Про це стало відомо під час останнього засідання виконкому обласної федерації футболу. читати далі...
ага... нема коли, вибори "на носі" :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Все про футбол
 Повідомлення Додано: 10 серпня 2012, 14:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
У штаб-квартирі УЄФА в Ньоні відбулося жеребкування плей-офф раунду за вихід у груповий турнір Ліги чемпіонів.

Київське "Динамо" зустрінеться з бронзовим призером чемпіонату Німеччини гладбаською "Боруссією". Перша гра пройде у Менхенгладбасі, а повторна зустріч відбудеться у Києві.

Нагадаємо, що матчі плей-офф раунду пройдуть 21/22 і 28/29 серпня.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 187 з 199 [ 1985 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 199  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Спорт


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB