Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр




 Сторінка 1 з 1 [ 10 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 03 лютого 2013, 22:28 
Офлайн

З нами з: 03 лютого 2010, 03:00
Повідомлення: 29
Привіт всім!

Видалось сьогодня побувати у кінотетрі Голлівуд у нас в Коломиї на перегляді стрічки "Тэд Джонс и Затерянный город 3D". Якість стрічки на -3. Враження що мульт скачаний з інету,на лицях мультгероїв світотінь, рефлекси як наклейки. Чіткість картинки відсутня, враження пелени. Написи у папуги на табличках ,якими він спілкувався у даному мультфільмі, могли бути не на іспанській а хоч на англійській мові.Ліцензійним контентом і не пахло на наш погляд. Дуже жалкуємо що запросили на перегляд батьків,хотіли зробити їм приємне, адже 3D стрічки вони ще не переглядали.В цілому відчуття 3D картинки було відсутнє, ні присутнє але в парі епізодів. Соромно за себе перед батьками, що називається приємно здивували...
А за Вас, ВЛАСНИКІВ закладу кінотетру Голлівуд, соромно перед коломиянами.
Дані відгуки про стрічку попередньо були написані на сайті Контакти в групі "3D Кінотеатр "HOLLYWOOD" Коломия" і через півтори години були видалені адмінистрацією групи.
Чому так поступають з коломиянами?


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2013, 13:27 
Офлайн

З нами з: 03 лютого 2010, 03:00
Повідомлення: 29
Ось і ще одна вісточка про кінотеатр Голлівуд.
Після вчорашнього повідомлення на цьому форумі мене лишили доступу в Контакті до групи кінотеатр Голівуд і занесли до чорного списку .
Ось так поводяться знами, якщо "правда очі колить " .
Чому ми Коломияни повинні мовчати?
Чому "ВОНИ" повинні на нас заробляти, і при цьому продавати нам не якісну продукцію ?


З повагою.


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2013, 13:41 
Офлайн

З нами з: 03 лютого 2010, 03:00
Повідомлення: 29
Ось що було залишено після створення теми на Коломийському форумі.Зображення

А ось це сьогодні .Зображення

І ще до цього всього повідомлення яке було залишено повторно в групі під фільмом , що видно на першому зображенні , сьогодні його вже немає його витерли , щоб непортило їм "карму" .


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2013, 18:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 16 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 44
Дуже доречна тема. Можливо хто ходив до кінотеатрів "Аватар" або "Стрічка" як там з якістю кіно?


Догори 
 Повідомлення Додано: 05 лютого 2013, 21:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 197
Прізвище, Ім’я: Любомир
alien написав:
Дуже доречна тема. Можливо хто ходив до кінотеатрів "Аватар" або "Стрічка" як там з якістю кіно?

Привіт.
Був у всіх трьох вищезгаданих кінотеатрах....Крім "Стрічки" більше нікуди не повертався :). Вони дійсно молодці. Але це моя думка.


Догори 
 Повідомлення Додано: 09 лютого 2013, 17:48 
Офлайн

З нами з: 03 лютого 2010, 03:00
Повідомлення: 29
Недавно була можливість сходити до другого кінотеатру , "Стрічка". Хочу сказати , що якість на висоті також і сам ефект 3D.
Так що з моєї сторони для себе так сказати я висновок зробив ще раз переконався , що нас мають не за людей і при цьому ще пробують тикати лицем в болото за те, що правду говориш прилюдно .

Так, що власники кінотеатру "Голівуд " задумайтеся і робіть висновки , з того що ви робите , і як ви себе поводите по відношенню до тих людей які не мають бажання мовчати ?!

П.С.
Буде можливість обовязково сходжу в кінотеатр "Аватар " і залишу тут свої відгуки .


З повагою.


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 березня 2013, 20:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 лютого 2013, 21:40
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Данилюк В.В.
Зверніть увагу ! Тут обговорення всіх кінозалів
Прихований текст
Цей форум потребує вашої авторизації для перегляду прихованого вмісту.


Догори 
 Повідомлення Додано: 14 березня 2013, 12:22 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
VASCO написав:
Зверніть увагу ! Тут обговорення всіх кінозалів


всіх аж трьох? :lol: і?!

1) а де пункт в голосувалці "жоден" чи "в Коломиї немає достойних кінозалів"? Особисто я проголосував за будь-який, щоб побачити результат.
105 15.9% Голлівуд
240 36.4% Аватар
314 47.6% Стрічка

2) Рекламу кінозалів побачив, опитування побачив, але судячи по фотографіях, на яких в основному тільки діти, знаючи аудиторію "контакту" для себе об'єктивності опитування не бачу.

3) Не в захист відомого політика, але починаю розуміти що все-таки "в Коломиї українську мову потрібно захищати". В Києві, Одесі, Харкові, в Донецьку, в кінці-кінців, фільми транслюються українською, а в Коломиї псведо-недо-кіно-зали транслюють російською? Чи може скажете, що той же Лєдоін озвучує гірше російськомовних варіантів? Чи може в нас теж російськомовне населення і українська мова для них не рідна, а на язикє ані лучше панімают? В чому причина? Навіть на картинці групи:

Зображення

Вирок: Ніякого обговорення по вищевказаному ресурсу нема, а повідомлення скоріше спам, аніж реальне обговорення всіх кінозалів.
Тому нехай обговорення все-таки залишається тут, а контакт залишимо для школярів, няшечок, мімімішечок і котиків ;)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 березня 2013, 13:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 лютого 2013, 21:40
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Данилюк В.В.
SPY написав:
всіх аж трьох? :lol: і?!


Скажу Вам, що вирок Ваш не дуже вірний !) Поясню- по перше, якщо Ви вирішите виділити час і УВАЖНО переглянете вищевказану групу в контакті, то зможете там знайти і ""СКАРГИ, ПРОПОЗИЦІЇ, ПОБАЖАННЯ"", ""АКЦІЇ та ЗАХОДИ кінозалів Коломиї"" де люди можуть висловлюватись на рахунок роботи залів, і пропонувати щось від себе, щоби в подальшому впроваджувалось в роботі. А також ця група створена з метою полегшення пошуку інформації по кінозалам.. сеанси тощо... ! Попрошу не рахувати цю ссилку
Прихований текст
Цей форум потребує вашої авторизації для перегляду прихованого вмісту.
як спам !)


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 березня 2013, 21:32 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
VASCO написав:
Скажу Вам, що вирок Ваш не дуже вірний !) Поясню- по перше, якщо Ви вирішите виділити час і УВАЖНО переглянете вищевказану групу в контакті, то зможете там знайти і ""СКАРГИ, ПРОПОЗИЦІЇ, ПОБАЖАННЯ"", ""АКЦІЇ та ЗАХОДИ кінозалів Коломиї""

СКАРГИ, ПРОПОЗИЦІЇ, ПОБАЖАННЯ - 1 запис (всі, аж один, від адміністратора)
АКЦІЇ та ЗАХОДИ кінозалів Коломиї - 5 записів (всі від адміністратора)
Я достатньо уважний?! ЗІ: Писання при ввімкненому капсі притаманний для дітлахів, але ж переді мною дорослий чоловік, який не підвищує шрифт без потреби і знає, що використання капсу не є хорошим тоном ОК???!!!!11 :D
VASCO написав:
пропонувати щось від себе, щоби в подальшому впроваджувалось в роботі

тобто ви представник всіх трьох кінотеатрів і відповідаєте за слова, що все запропоноване буде впроваджене?
VASCO написав:
А також ця група створена з метою полегшення пошуку інформації по кінозалам.. сеанси тощо... !

А Google створений з метою полегшення пошуку інформації по полегшених групах з полегшення пошуку інформації.
А як щодо гускага язика? Він регіональний в Коломиї, чи я щось плутаю? Чи Ваша аудиторія спрямована на гуска-язичнага пользаватіля?
З цим розібрались. Далі розбираємось що таке спам.

Спам (англ. spam) — масова розсилка кореспонденції рекламного чи іншого характеру людям, які не висловили бажання її одержувати. Передусім термін «спам» стосується рекламних електронних листів. Також вважаються спамом освідчення в коханні на електронну пошту, в чатах, соціальних мережах і т.п. (вікі)
Види спаму
Реклама
Цей різновид спаму трапляється найчастіше. Деякі компанії рекламують свої товари чи послуги за допомогою спаму. Вони можуть розсилати його самостійно, але частіше замовляють це тим компаніям (чи особам), які на цьому спеціалізуються. Привабливість такої реклами в її порівняно низької вартості і досить великому охопленню потенційних клієнтів.

Тепер питання, тикніть пальцем, хто на форумі висловив бажання одержувати інформацію про Вашу групу? Хто має більше число відвідувачів, Ваша група чи даний форум? :) Тобто Ви поширюєте свій продукт, незалежно від того цікавий він комусь чи ні - висновок спам.

Я достатньо популярно, зрозуміло, уважно і наочно обґрунтував свою відповідь? :)

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 10 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB