Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр




 Сторінка 15 з 18 [ 173 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Обговорюємо рок-групи
 Повідомлення Додано: 03 червня 2011, 22:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
найшов свою любиму пісеньку... послухаю перед сном :D

Зображення

мені ЙЕС подобається з Рабіном... чули’с ти його "Face to Face" :D

SPY написав:
повідомлення було адресовано не всім, а для двохосібного спілкування
гм... дивно... чому такі висновки :o


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Обговорюємо рок-групи
 Повідомлення Додано: 04 червня 2011, 00:29 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
myrko написав:
exp написав:
щоб обговорювати рок-групи їх треба слухати :D
Це відав можна в афоризми ;)
тут також підійде... :D
шо цікаве чув?

exp написав:
SPY написав:
повідомлення було адресовано не всім, а для двохосібного спілкування

гм... дивно... чому такі висновки :o

чув - дієслово минулого часу активного стану, однина, чоловічого роду (жін.р. - чула) спрямоване у вигляді звертання до однієї людини
чули - дієслово минулого часу активного стану, множина, спрямоване у вигляді звертання до декількох людей, інтернет-общини...
Хоча зараз історія переписується, правила переписуються... хз може воно і не так :D
Ось аргументовані висновки, засновані на аналізі української мови, зокрема невід'ємної її частини, дієслів, пайдьот? :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Обговорюємо рок-групи
 Повідомлення Додано: 04 червня 2011, 09:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
чув - дієслово минулого часу активного стану, однина, чоловічого роду (жін.р. - чула) спрямоване у вигляді звертання до однієї людини
чули - дієслово минулого часу активного стану, множина, спрямоване у вигляді звертання до декількох людей, інтернет-общини...
Хоча зараз історія переписується, правила переписуються... хз може воно і не так :D
Ось аргументовані висновки, засновані на аналізі української мови, зокрема невід'ємної її частини, дієслів, пайдьот? :D
молодець, і не полінувався кілько писати...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Обговорюємо рок-групи
 Повідомлення Додано: 04 червня 2011, 09:54 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
молодець, і не полінувався кілько писати...

В школі лінувався, але там заставляють... а тепер можна раз на рік згадати як те було :)
Щоб не було офтопом - ще одна група Ceremonial Perfection, правда тут вже як казав мирко, електроніки трохи багацько
Превю їхнього альбому Alone In The End
http://www.youtube.com/watch?v=9veqcj-FUHU

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Обговорюємо рок-групи
 Повідомлення Додано: 04 червня 2011, 10:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY, ти ЙЕС слухав :?: цікаво...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Обговорюємо рок-групи
 Повідомлення Додано: 04 червня 2011, 11:59 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
SPY, ти ЙЕС слухав :?: цікаво...

Owner Of A Lonely Heart, слухав, навіть колись давно чув, тіко не знав як то називаєсі, а тепер ще знаю що воно таке старе як і я :D (прохання зразу не кидатись на слово старе і не отожнювати його із словом погане)... Пісенька прикольна, але ті електронні вставки щось мене не дуже пруть, може я не фист такий знавець, або того не розумію, ось окремі гітарні соло очінь даже харашо, щодо концерту - захарив той чувак із маракасом в руках, який майже на протязі цілої пісні качав біцепс :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Обговорюємо рок-групи
 Повідомлення Додано: 04 червня 2011, 12:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Таваріщ SPY, перестань комплексувати, будьласка. Це на рахунок того, що класична музична освіта для сприйняття рок-музики в багатьох випадках "заважає"; що до різних смаків, це теж нормально, було б трохи дивно, якби 20-тирічний хлопець слухав те ж саме, що й дядьки під підисєтку. Я не так зачепився за, власне, слово old, як за те (і в цьому, на мою думку біда сучасної рок-музики), що все постійно ділять на школи, на стилі (один мéтал кіко має: спід, пауер, треш, дез, блек, дум, прог... шо ше забув :?: ) лиш з'явиться якась оригінальна банда, як тут же відкривають новий стиль. Власне, зара рок в крізісі - відбувається перехід від епохи розділення, до епохи змішування (і стилів в тому числі). Ну і звичайно, йде backdown - назад до корнів, чим раз більше відкидаються, то шо Ленон називав "дебільні інструментальні куски" і робиться акцент на примітивних, навіть долюдських відчуттях, чи як писав один критик: "Время идёт, человечество постепенно звереет и требует от современной музыки того-же..." :D
На рахунок, живих концертів: там мож просто визначити творчий і технічний потенціал команди; зі студії, при "налічії" доброго звукоінженера і техніки, любий дебіл за годину може вийти з "забойним шляґером", що з успіхом демонструє російська попса, та й наші теж...
Конкретно про Yes, то Owner Of A Lonely Heart зовсім не еталонна їхня композиція, хоча й найбільш популярна (вона написана в період, коли Yes фактично розділився на дві команди і та шо з Андерсоном почала зарулювати в сторону американської попси). До речі, у мене є концертник на DVD - Song From Tsongas (до 35-річчя групи), так там вони грають Owner Of A Lonely Heart в unplagged (на акустиці), цікаво, шо сказав би на це exp? :?:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Обговорюємо рок-групи
 Повідомлення Додано: 04 червня 2011, 13:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
myrko написав:
Конкретно про Yes, то Owner Of A Lonely Heart зовсім не еталонна їхня композиція
шо вважають еталонним?

myrko написав:
До речі, у мене є концертник на DVD - Song From Tsongas (до 35-річчя групи), так там вони грають Owner Of A Lonely Heart в unplagged (на акустиці), цікаво, шо сказав би на це exp? :?:
треба послухати :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Обговорюємо рок-групи
 Повідомлення Додано: 04 червня 2011, 14:37 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
myrko, ну що тут скажеш... а нічо не скажу, ібо повністю згоден, щодо олда, як вже я казав я мав на увазі виховання, різницю в поколінні, щодо комплексів, може воно і комплекси, просто важко дискутувати з людьми у яких більше досвіду та пізнань, тому і пишу тут з надією прочитати та щось нове почерпнути, за що, вам, myrko, величезне спасибі!!!
З рештою повідомлення на всі 999% згоден...
PS. На рахунок із стилю металів і справді їх повно - як не тужся - всі не назвеш, можу доповнити хоча б ще симфонік, альтернатів, дум, ноіс і ще після мене можна продовжувати називати чи дискутувати про їх право на існування, я б це назвав не робиттям, а скоріше розвитком... Адже колись була арифметика, а тепер і алгебра, і геометрія, і математичний аналіз, і тригонометрія, і теорія ймовірності... а раніше люди тіко вміли рахувати один, два і багато - так що я б не сказав, що поява нових гілок і розділів пішла людям на шкоду, це так утріруючи... але і про рок можна так сказати :)

А от від ехра як завжди важко чогось навчитись, почерпнути... ну крім відписуватись двома-трьома словами... але то мені не під силу... :D і нє нада мені розказувати про родичів Таланта, на то і є форум :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Обговорюємо рок-групи
 Повідомлення Додано: 04 червня 2011, 15:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
exp написав:
шо вважають еталонним?

Важко сказати (мнєнія расходяться): одні вважают Fragile, інші Tales From Topographic Oceans, ще одні The Ladder, а інші знову ж таки 90125 :o
SPY написав:
На рахунок із стилю металів можу доповнити хоча б ще: симфонік, альтернатів, дум, ноіс
дум я вже назвав, але тобі відав дуже подобається ;) ,питав мене один бубністий: "...а чого "дум"?", на шо один гітарист сказав: "...бо то тра грати задумчиво!" :D Зображення
SPY написав:
я б це назвав не робиттям, а скоріше розвитком... Адже колись була арифметика, а тепер і алгебра, і геометрія, і математичний аналіз, і тригонометрія, і теорія ймовірності..

Ну це не зовсім коректна аналогія, якби математика змогла видати цілісну картину світу, то музики, напевно, не було б.
:pardon:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 15 з 18 [ 173 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB