Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр




 Сторінка 20 з 24 [ 239 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 березня 2010, 13:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Цитата:
Друляк Тарас пише:

Про який динамічний діапазон можна говорити,якщо електрогітарист робить (ppp)-(fff)не пальцями не медіатором,а простим потенціометром.

Хоть руки можливо і відрізняються класиків від електрогітарістів,є тому яскравий приклад Ямашита і Ларі Корієл і порівняй виконання

http://www.youtube.com/watch?v=5yqbvk-PS_w



"Відсутність знань спонукає людину до здогадок"

Саме перше на набагато більша чутливість до звукодобуття і реакція на нього.
Залежно від сили удару звук може бути від чистого класичного до кранчу та злого дісторшину. Сюда добавляється зміна звуку від кута медіатора, товщини та матеріалу медіатора. Добавим кардинальну зміну звуку від такого прийому гри як Palm Muting. Ще до цього всього можна добавити ненатуральні флажолети. В комплексі це все дає просто неймовірну широту звучання. Ще до цього всього можна добавити комбіновані техніки слеп, дампінг, пальці + медіатор.

Граючи на дешевому процесорі звичайно це все важко осягнути так як діапазон звучання в них переважно в моделюванні одного тембру не залежно від звукодобуття. По цій причині професіонали більше склоняються до аналогової техніки або дорогих моделючих процесорів в якії більший діапазон звучання і не потрібно на кожний такт міняти тембр клацанням кнопок.

Якщо говорити про використання ефектів та інши прибамбасів то тут взагалі все в одну сторону без компромісів.

Приклад дуже не вдалий так грали 40 років тому коли електро гітара від класичної відрязнялись тільки силою звуку та використанням медіатора. Весь арсенал трюків якими зараз користуэтсья електро гітарист появились тільки в 80. Це колись був стереотип щоб навчитись добре грати на електро гітарі треба навчитись грати на класичній.

От явний приклад як одне звукодобуття робить різні нюанси гри
http://www.youtube.com/watch?v=-yPEewaalik

або ще парочку гітарних трюків
http://www.youtube.com/watch?v=Vxq0xvSJojw&feature=related

Це все можу показати розказати не спираючись на абстрактні догадки, а демонструючи реальні факти.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 березня 2010, 14:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Цитата:

Привіт! Приємно зустріти профі на форумі,як я зрозумів явище не часте.


тому що це не гітарний форму


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 березня 2010, 16:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 березня 2010, 03:00
Повідомлення: 11
Цитата:
~AsmodeuS~ пише:
Quote Друляк Тарас пише:

Про який динамічний діапазон можна говорити,якщо електрогітарист робить (ppp)-(fff)не пальцями не медіатором,а простим потенціометром.

Хоть руки можливо і відрізняються класиків від електрогітарістів,є тому яскравий приклад Ямашита і Ларі Корієл і порівняй виконання

http://www.youtube.com/watch?v=5yqbvk-PS_w


"Відсутність знань спонукає людину до здогадок"

Саме перше на набагато більша чутливість до звукодобуття і реакція на нього.
Залежно від сили удару звук може бути від чистого класичного до кранчу та злого дісторшину. Сюда добавляється зміна звуку від кута медіатора, товщини та матеріалу медіатора. Добавим кардинальну зміну звуку від такого прийому гри як Palm Muting. Ще до цього всього можна добавити ненатуральні флажолети. В комплексі це все дає просто неймовірну широту звучання. Ще до цього всього можна добавити комбіновані техніки слеп, дампінг, пальці + медіатор.

Граючи на дешевому процесорі звичайно це все важко осягнути так як діапазон звучання в них переважно в моделюванні одного тембру не залежно від звукодобуття. По цій причині професіонали більше склоняються до аналогової техніки або дорогих моделючих процесорів в якії більший діапазон звучання і не потрібно на кожний такт міняти тембр клацанням кнопок.

Якщо говорити про використання ефектів та інши прибамбасів то тут взагалі все в одну сторону без компромісів.

Приклад дуже не вдалий так грали 40 років тому коли електро гітара від класичної відрязнялись тільки силою звуку та використанням медіатора. Весь арсенал трюків якими зараз користуэтсья електро гітарист появились тільки в 80. Це колись був стереотип щоб навчитись добре грати на електро гітарі треба навчитись грати на класичній.

От явний приклад як одне звукодобуття робить різні нюанси гри
http://www.youtube.com/watch?v=-yPEewaalik

або ще парочку гітарних трюків
http://www.youtube.com/watch?v=Vxq0xv...re=related

Це все можу показати розказати не спираючись на абстрактні догадки, а демонструючи реальні факти.



Трюки роблять в цирку ілюзіоністи,циркачі,а гітаристи роблять музику.
Якщо в електрогітариста забрати премочки дати одну гітару,забрати фонограму тоді видно усі фокуси і трюки (трюки і фокуси робить одна апаратура)
Гарно грати коли ритм тримає виконавця в ритмі і ще з боку звучить купа музона за яким можна сховати недоліки гри,це справжній фокус
До речі слухачі не звертають уваги,що з мільйона фанерних нот звучить пару гітарних
Таке життя,але це правда


цікаво хто це і де його можна почути хоча б записи щоб оцінити цей прорив.

не так багато у мене консультувалось [color=red]електрогітаристів[/color] в Коломиї,можна здогадатись по їхньому рівню


На цьому форумі,зустрічаю тільки обговорення,але музону ніхто не скидає(ну звичайно крім моїх учнів,яким є шо показати)

Це все можу показати розказати не спираючись на абстрактні догадки, а демонструючи реальні факти.[/QUOTE]

Дай ссилку де це можна побачити,почути о це і будуть реальні факти




Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 березня 2010, 16:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 березня 2010, 03:00
Повідомлення: 11
Цитата:
~AsmodeuS~ пише:
Quote
Привіт! Приємно зустріти профі на форумі,як я зрозумів явище не часте.


тому що це не гітарний форму


Але філософствують тут на тему гітари і навіть намагаються про методику розказувати,про нюанси...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 березня 2010, 16:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 березня 2010, 03:00
Повідомлення: 11
Цитата:
~AsmodeuS~ пише:
Quote Друляк Тарас пише:

Про який динамічний діапазон можна говорити,якщо електрогітарист робить (ppp)-(fff)не пальцями не медіатором,а простим потенціометром.

Хоть руки можливо і відрізняються класиків від електрогітарістів,є тому яскравий приклад Ямашита і Ларі Корієл і порівняй виконання

http://www.youtube.com/watch?v=5yqbvk-PS_w


"Відсутність знань спонукає людину до здогадок"

Саме перше на набагато більша чутливість до звукодобуття і реакція на нього.
Залежно від сили удару звук може бути від чистого класичного до кранчу та злого дісторшину. Сюда добавляється зміна звуку від кута медіатора, товщини та матеріалу медіатора. Добавим кардинальну зміну звуку від такого прийому гри як Palm Muting. Ще до цього всього можна добавити ненатуральні флажолети. В комплексі це все дає просто неймовірну широту звучання. Ще до цього всього можна добавити комбіновані техніки слеп, дампінг, пальці + медіатор.

Граючи на дешевому процесорі звичайно це все важко осягнути так як діапазон звучання в них переважно в моделюванні одного тембру не залежно від звукодобуття. По цій причині професіонали більше склоняються до аналогової техніки або дорогих моделючих процесорів в якії більший діапазон звучання і не потрібно на кожний такт міняти тембр клацанням кнопок.

Якщо говорити про використання ефектів та інши прибамбасів то тут взагалі все в одну сторону без компромісів.

Приклад дуже не вдалий так грали 40 років тому коли електро гітара від класичної відрязнялись тільки силою звуку та використанням медіатора. Весь арсенал трюків якими зараз користуэтсья електро гітарист появились тільки в 80. Це колись був стереотип щоб навчитись добре грати на електро гітарі треба навчитись грати на класичній.

От явний приклад як одне звукодобуття робить різні нюанси гри
http://www.youtube.com/watch?v=-yPEewaalik

або ще парочку гітарних трюків
http://www.youtube.com/watch?v=Vxq0xv...re=related

Це все можу показати розказати не спираючись на абстрактні догадки, а демонструючи реальні факти.[/QUOTE
Цитата:
~AsmodeuS~ пише:
Quote Друляк Тарас пише:

Про який динамічний діапазон можна говорити,якщо електрогітарист робить (ppp)-(fff)не пальцями не медіатором,а простим потенціометром.

Хоть руки можливо і відрізняються класиків від електрогітарістів,є тому яскравий приклад Ямашита і Ларі Корієл і порівняй виконання

http://www.youtube.com/watch?v=5yqbvk-PS_w


"Відсутність знань спонукає людину до здогадок"

Саме перше на набагато більша чутливість до звукодобуття і реакція на нього.
Залежно від сили удару звук може бути від чистого класичного до кранчу та злого дісторшину. Сюда добавляється зміна звуку від кута медіатора, товщини та матеріалу медіатора. Добавим кардинальну зміну звуку від такого прийому гри як Palm Muting. Ще до цього всього можна добавити ненатуральні флажолети. В комплексі це все дає просто неймовірну широту звучання. Ще до цього всього можна добавити комбіновані техніки слеп, дампінг, пальці + медіатор.

Граючи на дешевому процесорі звичайно це все важко осягнути так як діапазон звучання в них переважно в моделюванні одного тембру не залежно від звукодобуття. По цій причині професіонали більше склоняються до аналогової техніки або дорогих моделючих процесорів в якії більший діапазон звучання і не потрібно на кожний такт міняти тембр клацанням кнопок.

Якщо говорити про використання ефектів та інши прибамбасів то тут взагалі все в одну сторону без компромісів.

Приклад дуже не вдалий так грали 40 років тому коли електро гітара від класичної відрязнялись тільки силою звуку та використанням медіатора. Весь арсенал трюків якими зараз користуэтсья електро гітарист появились тільки в 80. Це колись був стереотип щоб навчитись добре грати на електро гітарі треба навчитись грати на класичній.

От явний приклад як одне звукодобуття робить різні нюанси гри
http://www.youtube.com/watch?v=-yPEewaalik

або ще парочку гітарних трюків
http://www.youtube.com/watch?v=Vxq0xv...re=related

Це все можу показати розказати не спираючись на абстрактні догадки, а демонструючи реальні факти.
]

До речі у класика теж дуже залежить від товщини нігтя,від його кута яким він зачипає струну і в якому місці він зачипає струну,і додам ще більше-у нас класиків чотири природніх медіатора (нігтя) на одній руці і кожен заточений під свій звук

PS. перепрошую,забагато дав інформації нехочу злити професіоналів це тільки для посвячених


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 березня 2010, 15:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
1 Тарас ти так і не відповів хто зробив реальний прорив і де можна почути, тут не одно куска на електро гітарі нема

2 Виклав уже пару відео ти можеш сам подивитись що робить тільки одна гітара та підсилювач без всяких примочок і т д.

3 по школах, що як має бути то для початку можна почитати Guthrie Govan та Shaun Baxter, з рештою ти ж сам можеш прийти і все спитаи в мене, думаю в тебе така думка про електро гітару склалась прото тому, що ті кого ти консультував тобі не могли нічого цікаовго розказати чи показати на ній тим більше переокнати )

4 На рахунок гри з мінусом чи в колективі. Все досить просто хочетсья щоб все було класно, а не ви оди десь там трішки щось шумите і все, хто грає нормально йому без різниці чиз мінусом чи без в моїх виступах є твори і з мінусом і просот гітара. В кожному аспекті гри сам чи з мінусом є свої нюанси так окли з мінусом можна сховатись десь ззаді і щось зверху награвати час від часу (думаю ти якраз такий приклад хотів сказати), але це як машина не вспів все назад не вернеш призупинитись не можна чи заграти складніший момент помаліше. коли граэш сам тут сам собі хазяїн де хочеш помало де хочеш швидко і все пучком (для прикладу це можна в відео викладених твоїми учнями побачити, я не кажу, що погані все класно, але якщо накласти на це мінус або метроном то виліт досить сутєвий). Наступне підхід до вивчення музики також досить різниться в класиків та електро гітаристів. Якщо перші грають сольні етюди, а дуети через два три роки то другі практично з перших кроків грають з ритмічними партіями що призводить до того, що через рік електро гітарист уже може себе нормально відчувати в колективі, а класик ще доганяє.

5. Мені взагалі здається що ті електро гітаристи, що до тебе приходять тебе реально в якись глухий кут загнали по елетрогітарі, тому думаю тобі буде цікавіше міною в живу поговорити і все побачити щоб розвіяти хибні думки і не писати здогадки.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 березня 2010, 00:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 98
Звідки: Коломия
тут я накопав що роблять руки гітариста без допомоги прибамбасів :D
http://www.atas.ru/movie/d/3058854.html


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 березня 2010, 01:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Цитата:
pronto пише:
тут я накопав що роблять руки гітариста без допомоги прибамбасів

http://www.atas.ru/movie/d/3058854.html>

Уже таке викладали


Догори 
 Тема повідомлення: Екранування гітари
 Повідомлення Додано: 19 серпня 2010, 17:37 
Офлайн

З нами з: 09 липня 2010, 22:16
Повідомлення: 15
Прізвище, Ім’я: Максим Закіров
Чи займаться хтось в Коломиї екрануванням гітари і скільки приблизно коштуватиме це все діло? :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Екранування гітари
 Повідомлення Додано: 20 серпня 2010, 17:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Напевно ніхто

це все можна зробити самому два варіанти

1 фольга + клей
2 графітова паста

ціна важко сказати яка б мала бути, наприклад пайка датчиків в мене коштує 40-60 грн, екранування думаю коштувало би в майстра гривень 80-100


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 20 з 24 [ 239 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB