Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр




 Сторінка 19 з 24 [ 239 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 березня 2010, 22:06 
Офлайн

З нами з: 15 серпня 2009, 03:00
Повідомлення: 25
Звідки: Коломия
Взагалі-то, якщо хтось зауважив, професіонали не заходять на форуми, там їм нічого робити.
Так не заходять я ні Ал ді Меолу ні кого не будь іншого з таких світових імен не зустрічав ні на цьому форумі ні на якомусь іншому :D

Я просто тут дурня валяю

Ну звідки я знав,що ви дурня валяєте тут . Я сприйняв вас за учня підростка,подумав що шукає інформацію. Ще й картинка мультяшна,що я міг подумати , ось в -exp- стоїть нормальне фото,то хоть видно з ким спілкуєшся



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 березня 2010, 22:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
написав би ще багато, але тут така "обстанівка", що всі всіх хочуть вчити тому краще утримаюсь.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 березня 2010, 23:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
~AsmodeuS~, пиши, мені цікаво... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 березня 2010, 02:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Питайся дам відповіді на всі питання по мірі своїх можливостей з переконливими аргументами


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 березня 2010, 23:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 березня 2010, 03:00
Повідомлення: 11
Цитата:
exp пише:
Quote Друляк Тарас пише:
А не смію питати,яка у вас освіта якщо питали у myrkа, то у нього конса (і перед консою теж всьо шо положено) у мене також такий набір...


Конса в радянський період коли на гітарах грали барди,(це справді не серйозно)
Тай не вірю що конса по гітарі закінчена,а якщо конса не погітарі а по скрипці то бажано висловлювати свою думку скрипалям,бо гітаристи професіонали не реагують на думку любителів,бували випадки коли скрипалі пробували грати на гітарі і дальше шкільного репертуару молодших класів лаба не просувалась...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 березня 2010, 23:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 березня 2010, 03:00
Повідомлення: 11
Цитата:
~AsmodeuS~ пише:
Амбіційно, тут уже були люди які старались образивши когось підняти свій авторитет, але ...

Quote
За електро тут правил як таких нема,всі грають порізному,тому що медіатором заграти легше ніж пальцями і відповідно ніяких метод(щоб були признані у всьому світі нема)і ніхто шукати їх не буде,бо там можна грати як особисто тобі зручно


Досить цікавий підхід "якщо не знаю значить нема".

для тих хто не в курсі розкажу фвктори чим це викликано

- Школа гри на електро гітарі як така появилась в середині 80, (напевно до нас ще не дойшла)
- У більшості зірок які слухають опоненти взагалі нема нема визначеної техніки виконання бо їх рівень сформувався за довго до того як появились реальні школи і їх відомість стала не дякуючи техніці а просто наполеглевій праці. Тому щоб не тратити роки на вдосконалення э викладачі які поможуть вам досягти цього швидше. Вчитись треба в них а не на відео зірок.
- Люди які говорять такі речі не в курсі основних нюансів виконання, а побачити їх на відео зірок досить складно бо це все приховано за понтовими рухами за якими шаленія натовп
- Нюансів гри на електро гітарі є настільки багато, що незавжди пересічний гітрист їх уловлює і це здається нього просто якимось понтовим трюком
- Школа гри як правої так і лівої руки кардинально відрізняється від класичної гітари. Тому люди які переходять не з класичної гітари на електро вчаться швидше бо не закомплексовані якимось правилами.
- Люди які вчились на класичній гітарі побачивши виконавців на електро бачать просто купу заперечень того що їх вчили і їм здається що там повний бардак
- Є досить багато шкіл відомих виконавців де пропогують неправильну техніку виконання. Ну їм треба якось гроші заробляти. В одночас є досить мало відомих виконавців які правильно викладаються нюанси гри.

--------
думаю нічого не пропустив з того що за роки уже зауважив.

Важко назвати гру простішою якщо в медіатора набагато ширший динамічний діапазон чим в пальців плюс є купа концепцій гри про які думаю опоненти навіть не здогадаються, а коритуються одною або двома, тому таке судження.

Ну і останє всі сучасні концепції гри на музичних інструментах уже давно базуються не на фетішизмі рук, а на людській фізіології. Тому любий хороший викладач знайомий з цим завжди знає як правильно все має бути не зважаючи який інструмент він викладає. Щоб не бути голослівним одна з найдоступніших книжок в цьому питання В.Мазель "Музыкант и его руки"

------------------

написав такого , але може хоч комусь пригодиться і розвіє трішки міфів



Про який динамічний діапазон можна говорити,якщо електрогітарист робить (ppp)-(fff)не пальцями не медіатором,а простим потенціометром.
Хоть руки можливо і відрізняються класиків від електрогітарістів,є тому яскравий приклад Ямашита і Ларі Корієл і порівняй виконання
http://www.youtube.com/watch?v=5yqbvk-PS_w



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 березня 2010, 23:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 березня 2010, 03:00
Повідомлення: 11
Цитата:
Dan пише:
Quote Друляк Тарас пише:
Quote myrko пише:
Quote Dan пише:

Вибачаюсь за (синок) не знав що ви 65 року народження,а старших треба поважати і не хамити,просто не втримався.Кому б це сподобалось,посудіть самі (правда, ідіоти трапляються і не лиш серед початківців

Напевно ми такі є,хочеш людині допомогти,порадити,а вона зразу обзиватись
От цікаві наші люди, любу репліку сприймають як випад про себе особисто. Коли писав про ідіотів, то конкретно мав на увазі декого зі своїх учнів, а не незнайомих мені людей, що ж Ви шановний... .
А методичної літератури по гітарі я перечитав може не менше Вашого...

А не смію питати,яка у вас освіта (маю надію не інтернетна),бо багато аматорів вважають себе освіченими спеціалістами...

Радий бачити тебе на форумі


Привіт! Приємно зустріти профі на форумі,як я зрозумів явище не часте.
PS Почитай шо любителі пишуть про гітару,про руки,про методу,обрегочишся...бо у мене прес від сміху як у шварца


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 березня 2010, 23:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 березня 2010, 03:00
Повідомлення: 11
[quote
myrko пише:
Quote Dan пише:



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 березня 2010, 23:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 березня 2010, 03:00
Повідомлення: 11
Цитата:
~AsmodeuS~ пише:
> правильно по сучасній методі


для мене як пересічного слухача якось до одного місця як грає людина і по якій методиці головне музика яку він грає.


Без методи нікуди не заїдеш.
Є один електрогітаріст майже з Коломиї який перші роки вчився з інтернету і дійшов до одного рівня і дальше ніяк.А після консультації профі за один рік зробив такий прорив,що всі місцеві професори далеко так не грають...А займався то в класика (не в образу)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 березня 2010, 04:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Цитата:
Друляк Тарас пише:
Quote ~AsmodeuS~ пише:

> правильно по сучасній методі





для мене як пересічного слухача якось до одного місця як грає людина і по якій методиці головне музика яку він грає.



Без методи нікуди не заїдеш.

Є один електрогітаріст майже з Коломиї який перші роки вчився з інтернету і дійшов до одного рівня і дальше ніяк.А після консультації профі за один рік зробив такий прорив,що всі місцеві професори далеко так не грають...А займався то в класика (не в образу)


Так методика це основне щоб зекономити час та зусилля виконавця це засіб, а не мета тому не варто зациклюватись. Навчившись в першому класі пистаи букви ми ж не тренуємо іх написання кожний день ми пишемо уже слова та речення дехто великі твори.

цікаво хто це і де його можна почути хоча б записи щоб оцінити цей прорив.

Можна займатись хоч в піаніста так як любий висококласний викладач знає як мають іти всі рухи не залежно від існтрумента на якому грається, але іменно нюанси техніки гри тут уже треба спеціаліста в цій галузі. Сучасна техніка виконання на електро гітарі на 80 % відрізняється від класичної тому важко людині яка з ними не знайома щось зробити в цьому плані.



Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 19 з 24 [ 239 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB