Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр




 Сторінка 4 з 40 [ 391 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2007, 12:47 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Дуже просто.
Завести собі "аккаунт на Yes" і отримати доступ, наприклад, до шикарної музичної бази клубу "Пентагон", який ось уже рівно два роки, як закритий на ремонт.
А музика - живе :)
http://ftp.yes.ko.if.ua/ftp/Music/Pentagon/


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2007, 13:17 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]pent@gon написав:А музика - живе [/QUOTE]
Тільки питання хто її слухає.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2007, 15:02 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Як хто? Користувачі провайдера YES і тільки.
До речі, і вам рекомендую - ви ж у нас гітарист, який не чув, як грає Пейдж? :D
[QUOTE]hardmaks написав:[QUOTE]exp написав:Ти Пейджа з Кавердейлом чув?[/QUOTE]
Ні !!! Цікаво було б послухати :)[/QUOTE]


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2007, 15:35 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]pent@gon написав:До речі, і вам рекомендую - ви ж у нас гітарист, який не чув, як грає Пейдж? [/QUOTE]
По перши, для мене Пейдж не приклад, в мене інший стиль, по друге, мені не до Пейджа я слухаю інших гітаристів (John Petrucci, Joe Satriani, Yngwie Malmsteen, Steve Vai, Andy Timmons і т.д) ось так. А нарахунок рекомендації дякую але я таке теж не слухаю СОРІ. :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2007, 16:11 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 47
Я качаю в Єс музику до мп3 плеєра. Там до фіга і трошки. А року - то капец як багато.[QUOTE]hardmaks написав:мені не до Пейджа я слухаю інших гітаристів [/QUOTE]Знаїте, я з Вербіжа, але дуже люблю, як Пейж з Плантом індійські пісні грають, як ви таке можете казати шо вам всьо одно файна музика? Якись немудрий, перепрошую :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2007, 18:00 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Треба бути зовсім тупим щоб таке писати, якщо мені не подобаеться попса, то я в житті її слухати не буду. А РОК пояснюю для особо.... також мені не весь подомається. І ще якщо ви любите сало, а я його терпіти не можу то що? так само і з музикою одну люблю а іншу НІ. Я написав вище що я слухаю, (також для особо......) щоб знали в яких стилях я варюсь і що граю. Блін ато зараз прийде якийсь шансоновець і скаже, який ти гітарист що ти Шансона не слухаеш, тупо правда? отже і вищий пост як не важко догадатися тупий як................


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2007, 19:22 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
[QUOTE]hardmaks написав:щоб знали в яких стилях я варюсь і що граю[/QUOTE]Варіться і грайте на здоров'я, для чого ж людей ображати? [QUOTE]hardmaks написав:отже і вищий пост як не важко догадатися тупий як[/QUOTE]Щодо попси і шансона... З ваших слів зрозуміло, що ви не маєте доступу до фтп фірми єс і абсолютно не орієнтуєтеся, що там є... Такою колекцією відмінного року мало який сервер може похвалитися.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2007, 20:53 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]pent@gon написав:Щодо попси і шансона... З ваших слів зрозуміло, що ви не маєте доступу до фтп фірми єс і абсолютно не орієнтуєтеся, що там є... Такою колекцією відмінного року мало який сервер може похвалитися.[/QUOTE]
Взагалі то я про попсу і шансона зовсім не то мав на увазі (будьте уважні :D ) а що до колекціїї у мене самого є так багато що не встигаю все прослухати!!!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 липня 2007, 13:08 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 47
Я тупий? За то шо ражу файну музику і місце, де вона є?
Ну та добре, дякую.. В такім разі пішов ти сам лісом, рокер ніякий і злосний! Всі тут с тебе ржуть :lol:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 липня 2007, 13:45 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
:lol: :lol: :lol: Це відповідь на приватне повідомлення? :lol: :lol: :lol:
[QUOTE]РумБумБар написав:В такім разі пішов ти сам лісом, рокер ніякий і злосний! Всі тут с тебе ржуть [/QUOTE]
Рокерами не стають, Рокерами народжуються, це в крові має буту ось і все. А на рахунок РЖУТЬ, мені пофіг, є вислів (сміється той хто сміється останній.) І ще, я перепрошую шановний РумБумБар, вас я тупим зовсім не обзивав. Якщо б обзивав, то це звучало б так, (ти тупий) і не інакше. :o


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 40 [ 391 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB