Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр




 Сторінка 7 з 40 [ 391 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 40  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 липня 2007, 15:21 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]pent@gon написав:Дві вимоги:
1. Бодя підписується на комутацію.
2. Барабани. Або електро"пляцки", або пропишемо пару квадратів на суперіорі тай так буде.
3. Пиво [/QUOTE]
Ударні здались б, і ударніка можна знайти, ато якось (бум-цик) не цікаво, та й впринципі є ж у нас в Коломиї барабанщики чом б їх не притягнути :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 липня 2007, 17:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Може для початку з меншого почати, боз живими барабанами звичаной прикольно але не все так просто як хочеться, ныхто серйозно не буде ставитись до того щоб сидыти писатись за дарма.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 липня 2007, 17:37 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Ок !!! я постараюсь знайти хорошого ударніка (в принципі маю на преміті) бо не хочиться сухості, як говориться (Гулять так гулять) :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 липня 2007, 17:39 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Блін і басіста тре ну хоть убий :o


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 липня 2007, 19:12 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
[QUOTE]Бодя написав:а лиш на комутацію - "унізітєльно для колєктіва"...[/QUOTE]...соррі... Переписую умову: якщо Бодя виступить технічним директором сейшену, то... :)

hardmaks, є і басисти, є і барабанщики, і вокалюги і хто хоч. Організовуйтеся як і з ким хочете. Живі барабани в мене - це неможливо, тому і попередив: або зичте "електропляцки" (включимо в комп - звучати буде зашибісь), або беріть їх разом з власником, або пропишемо на суперіорі... то не зовсім "бум-цик"... :D
Зрештою, у Асмодеуса є алесіс - для початку це нормально.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 липня 2007, 20:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]pent@gon написав:[QUOTE]Бодя написав:а лиш на комутацію - "унізітєльно для колєктіва"...[/QUOTE]...соррі... Переписую умову: якщо Бодя виступить технічним директором сейшену, то... :)

hardmaks, є і басисти, є і барабанщики, і вокалюги і хто хоч. Організовуйтеся як і з ким хочете. Живі барабани в мене - це неможливо, тому і попередив: або зичте "електропляцки" (включимо в комп - звучати буде зашибісь), або беріть їх разом з власником, або пропишемо на суперіорі... то не зовсім "бум-цик"... :D
Зрештою, у Асмодеуса є алесіс - для початку це нормально.[/QUOTE]
По-моєму перший раз можна полабати з компом замість живих барабанів... А потім пробувати наступний раз з живими... Одним словом буде видно... а басісти є - живі... Зображення


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 липня 2007, 01:17 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
- Давай Петренка Пашку у бубністи!!!! Кухня є яка хош... ловить на ходу любе кіно...
- пляцки в комп - не чув, мо старію, це контролер по міді в комп?... раніше було в модуль типа "олесіс" це найпростіший варіант. Ачи знаєте ви шо комп з монітором гніздо з фоном і наводками, хоча ФОН ДРУГ МОЩІ... казав колись Місько Шеремет :D Деревяна кухня мінігіту багато хоч крутіше.
- Другий варіант Мірко з "Дідорні" також має усілєких бубентів, молодих ненаю шоби з нормальним інструментом...
- для гітари (Асмодеусу) є дірект-бокс, котрий робе симетрію, якщо гітару в пульт або комбік в пульт дротом а не мікрофоном, решта добре заземлення і розвязка по землі...
- і хто буде прописувати в драммашину все? а де імпровізація? а де поперло і почалося...?
Однозначно бубніст і електроніка (пляцки) Так можна прописати всіх... а де тоді LIVE? чи як воно там сі пише
[QUOTE]~AsmodeuS~ написав:ныхто серйозно не буде ставитись до того щоб сидыти писатись за дарма.[/QUOTE]
тоце має бути сейшн чи запис студійний? коли перве, то читай вище, коли вторе, то інша зовсім справа...
- басист Яковенко...? Костя...? Сергій Петренко...? інших ненаю сорі :oops:
якось так собі гадаю... :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 липня 2007, 12:17 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]Бодя написав:- басист Яковенко...? Костя...? Сергій Петренко...? інших ненаю сорі :oops:
якось так собі гадаю... :)[/QUOTE]
Сергій Петренко живе уже під Києвом! :!:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 липня 2007, 13:29 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]Бодя написав:Давай Петренка Пашку у бубністи!!!! Кухня є яка хош... ловить на ходу любе кіно... [/QUOTE]
Це точно :arrow: я це переконався на власні вуха як Пашка валить, він супер :arrow: це я можу сказати з впевненістю. 8)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 липня 2007, 13:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]hardmaks написав:[QUOTE]Бодя написав:Давай Петренка Пашку у бубністи!!!! Кухня є яка хош... ловить на ходу любе кіно... [/QUOTE]
Це точно :arrow: я це переконався на власні вуха як Пашка валить, він супер :arrow: це я можу сказати з впевненістю. 8)[/QUOTE]
~AsmodeuS~ каже, що хоче лабати з Міриком... Зображення


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 7 з 40 [ 391 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 40  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB