Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр




 Сторінка 92 з 98 [ 976 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 98  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Улюблені фільми
 Повідомлення Додано: 29 січня 2013, 17:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
vmateychyk написав:
Капітан написав:
о-о... йду і я подивлюся " Хмарний атлас " :yahoo:



І як враження від перегляду ? Я не осилив . :roll:


та , блін .. я його кусками дивився .. і щось у голові то все у одну картину не скаладаєсі... :roll: чи я такий тупий... чи кіно таке мудре... :dash: :?:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Улюблені фільми
 Повідомлення Додано: 04 березня 2013, 10:27 
Офлайн

З нами з: 05 жовтня 2011, 22:24
Повідомлення: 94
Прізвище, Ім’я: Коротич Ростисла
Посоветуйте хороший фильм

_________________
электрошокеры http://shokeru.com.ua/


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Улюблені фільми
 Повідомлення Додано: 05 березня 2013, 12:25 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
мені Хмарний Атлас дуже сподобався )може просто з першого разу не до всіз дойшло шо до чого)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Улюблені фільми
 Повідомлення Додано: 08 березня 2013, 12:44 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Нарешті з'явився фільм на Гуртом з українською ліцензійною доріжкою, озвучили LeDoyen - тому переклад має бути на хорошому рівні.
Російською мовою не хотів дивитись, чекав. Хто ще не бачив - ось посилання на релізи:

Зображення

Хмарний атлас / Cloud Atlas (2012) DVDRip | 480х200
Хмарний атлас / Cloud Atlas (2012) DVDRip
Хмарний атлас / Cloud Atlas (2012) BDRip 720p Ukr/Eng | sub Eng
Хмарний атлас / Cloud Atlas (2012) BDRip

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Улюблені фільми
 Повідомлення Додано: 08 березня 2013, 16:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2010, 18:58
Повідомлення: 323
Прізвище, Ім’я: Чарівна Фефочка
SPY написав:
Нарешті з'явився фільм на Гуртом з українською ліцензійною доріжкою, озвучили LeDoyen - тому переклад має бути на хорошому рівні...


Я дивилась цей хвільм, і чьото він мені не сподобався... ненаю чому :negative:


але на вкус і..... :eek:

_________________
Компанія Google дала мені більше, ніж школа та університет.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Улюблені фільми
 Повідомлення Додано: 08 березня 2013, 17:13 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Romcia написав:
Я дивилась цей хвільм, і чьото він мені не сподобався... ненаю чому :negative:

Тільки завантажив, ще не бачив, але про нього різні чутки і частині він подобається, а частині ні, подивлюсь найближчим часом і сформую свою думку))

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Улюблені фільми
 Повідомлення Додано: 04 жовтня 2013, 19:00 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Іван Сила

Зображення

На широкий екран вийшов художній фільм "Іван Сила" (Strong Ivan) - біографія українського силача Івана Фірцака, який народився в червні 1899 року в селі Білки Іршавського району на Закарпатті.
У 18 років Іван Фірцак став артистом цирку і побував у 64 країнах світу, вражаючи глядачів своїми перемогами. Чемпіон Чехословаччини з важкої атлетики та боротьби, чемпіон Європи з культуризму.
За свою неймовірну силу отримав прізвисько "Іван Сила".
Іван Фірцак виграв чимало поєдинків з відомими борцями світу. З рук британської королеви отримав шолом і пояс, оздоблені золотом та діамантами. Американська преса називала його найсильнішою людиною ХХ століття.

Зображення
Дончанин Дмитро Халаджі у ролі закарпатця Івана Сили

У 1937 році у розквіті своєї слави він повернувся на батьківщину, де й мешкав аж до своєї смерті, вже в часи Української РСР.
Коли угорці після окупації Закарпаття в 1939 році захотіли конфіскувати у Фірцака авто, він розтрощив його кувалдою. За це був покараний, його посадили до в’язниці й побили. Під час перебування за ґратами проломив стіну, з чого скористалася частина в’язнів і втекла.

Формат відео : youtube.com


У замовчуванні феномена Івана Сили в радянські часи відіграла значну роль доля його сина. 18-річний Іван Фірцак-молодший у повоєнні роки був засуджений за сфабрикованою справою у приналежності до ОУН на 25 років таборів, із яких майже вісім відсидів.
Іван-молодший був великою надією для свого батька, уславленого атлета. Адже завжди виступав із ним у парі й навіть був чемпіоном України з боксу в перші повоєнні роки. Однак провокація чекістів не тільки зламала йому долю, а й великою мірою позначилася на біографії всезагального улюбленця Івана Сили.

Зображення
Силач Іван Фірцак у післявоєнні часи, в себе вдома на Іршавщині

До самої смерті в 1970 році Іван Фірцак-старший мав славу народного кумира. Проте влада не зробила жодних кроків до його офіційної популяризації, зводячи життя цієї постаті до рівня чудернацьких силових трюків та анекдотів.
Зйомки фільму "Іван Сила", які тривали три з половиною місяці, проходили в Києві, Чернівцях, Кам'янці-Подільському та на Закарпатті - батьківщині головного героя.
У ролі Івана Фірцака - донецький силач, чемпіон України з пауерліфтингу Дмитро Халаджі.
Також у фільмі знімається київський богатир, уродженець Івано-Франківська Василь Вірастюк і актори Лесь Задніпровський, Ольга Сумська, Богдан Бенюк, Борис Барський та інші.
Фільм знято за мотивами книги Олександра Гавроша "Неймовірні пригоди Івана Сили". Дія стрічки розгортається в Європі початку ХХ століття, тому всі до єдиного людини в кадрі, включаючи численну масовку, були одягнені в історичні костюми, надані для картини чеської студією "Баррандов".

Зображення
Василь Вірастюк і Ольга Сумська

У фільмі немає декорацій - всі сцени зняті в живих будівлях і справжніх інтер'єрах тієї епохи, в справжньої фортеці, в теперішньому цирку.
Крім того, і всі видовищні, всі силові трюки виконані у фільмі наживо. У картині можна буде побачити справжніх сажотрусів, унікальні ретро-автомобілі та ще багато атрибутів епохи, з якою нас розділяє практично ціле століття.
Стрічку продюсує дніпропетровець Володимир Філіппов, відомий виробництвом фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь".
Режисер картини - Віктор Андрієнко, який узяв участь у ній і як сценарист та актор. Його напарник з колись легендарного "Шоу Довгоносиків" Ігор Письменний теж писав сценарій і грає у стрічці.
Бюджет фільму склав близько 16 млн грн. Профінансовано проект державною агенцією з питань кіно. "Іван Сила" - один з п'яти художніх фільмів, орієнтованих на дитячу аудиторію, які за підсумками конкурсу кінопроектів Держагентства України з питань кіно отримали 100% державне фінансування.
Після зйомок фільму у рідному селі спортсмена Білки Іршавського району Закарпаття планують відкрити музей Івана Фірцака.

Джерело: Історична Правда

Формат відео : youtube.com


Формат відео : youtube.com

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Улюблені фільми
 Повідомлення Додано: 30 травня 2014, 10:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 30 травня 2014, 10:35
Повідомлення: 3
Прізвище, Ім’я: darita
Особисто знаю цього дуже мудрого чоловіка з 1989 року, коли він в присутності тисяч очевидців розганяв хмари над Чернівцями, над фестивалем "Червона Рута". Бо так захтів!
Запросили його в Чернівці мої батьки...

Чудово розумію іронію Jovanа. Але ж це не ваше, так що не варто давати оцінку тим явищам, яких не розумієте.

_________________
врати


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Улюблені фільми
 Повідомлення Додано: 13 вересня 2014, 10:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Настійно рекомендую! Зображення

Формат відео : youtube.com

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Улюблені фільми
 Повідомлення Додано: 31 жовтня 2014, 00:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 30 жовтня 2014, 22:56
Повідомлення: 9
Прізвище, Ім’я: Vasiliy Petrovich Kan
дуже подобаеться фiльм ''Страна приливов''


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 92 з 98 [ 976 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 98  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB