Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр




 Сторінка 3 з 98 [ 976 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 98  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 лютого 2008, 19:22 
Офлайн

З нами з: 05 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 289
Звідки: Івано-Франківськ
Цитата:
Jovan пише:
Я десь при нагоді викладу скан його візитки, панове це не те шо "пацталом" це просто ульот. Храню її як реліквію: Там і володар чорної і білої магії, і практик психолог і практик сексолог... карочі я плакав...




Обовязково викладуй!!! :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 лютого 2008, 19:48 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
koyanis пише:
Обовязково викладуй!!!
Власне вона десь в Коломиї. Коли буду там то засканую :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 лютого 2008, 14:40 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Особисто знаю цього дуже мудрого чоловіка з 1989 року, коли він в присутності тисяч очевидців розганяв хмари над Чернівцями, над фестивалем "Червона Рута". Бо так захтів!
Запросили його в Чернівці мої батьки...

Чудово розумію іронію Jovanа. Але ж це не ваше, так що не варто давати оцінку тим явищам, яких не розумієте.

Бо найде на вас такево, шо горівку взагалі не годни будете пити і дівок любити не годни будете такі - хочте такогово? :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 лютого 2008, 20:30 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
pent@gon пише:

Особисто знаю цього дуже мудрого чоловіка з 1989 року, коли він в присутності тисяч очевидців розганяв хмари над Чернівцями, над фестивалем "Червона Рута". Бо так захтів!
Запросили його в Чернівці мої батьки...

Чудово розумію іронію Jovanа. Але ж це не ваше, так що не варто давати оцінку тим явищам, яких не розумієте.

Бо найде на вас такево, шо горівку взагалі не годни будете пити і дівок любити не годни будете такі - хочте такогово?


В цього мудрого чоловіка в голові така каша всього, шо можна влаштовувати релігієзнавчий КВН :)

Я теж чув про виганяння хмар і так далєє і так далєє, не спорю шо той чоловік має якись дар, але як кажуть фахівці - він його про--ав... Тим що продавав його наліво на право і взагалі займався нечесними справами....

Щодо того що я не знаю... то я справді переконаний в християнську світобудову світу, і все що діється поза цим ставлю під сумнів, по крайній мірі задумуюсь якою силою то робиться. Адже людям які звертаються до такого роду спеціалістів потім на екзорцизмі ой як невесело:)

А такового не буде, Господь Бог не виконавець побажань Нечая... І охоронить своїх:)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 березня 2008, 12:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

А взагалі то Jovan правий, є великим гріхом звертатися до різного роду віщунів ,чаклунів та інших чародіїв, це вам скаже любий священник,якщо ви звичайно християнин. А те що ці маги використовують у своїх ритуалах молитви ,ікони ,розп'яття то все є глумління над Богом , сатанисти у своїх ритуалах таки використовують тіж ікони ітак далі. Одним словом від лукавого все це. І ні прияких обставинах не треба користуватися послугами таких... мені якось навіть важко сказати, людей.
Щож тоді вартує ваша віра ,якщо при якійсь мізерній потребі , підети на поклін до не чистого?

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 березня 2008, 13:04 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Kapitano пише:

А взагалі то Jovan правий, є великим гріхом звертатися до різного роду віщунів ,чаклунів та інших чародіїв, це вам скаже любий священник,якщо ви звичайно християнин. А те що ці маги використовують у своїх ритуалах молитви ,ікони ,розп'яття то все є глумління над Богом , сатанисти у своїх ритуалах таки використовують тіж ікони ітак далі. Одним словом від лукавого все це. І ні прияких обставинах не треба користуватися послугами таких... мені якось навіть важко сказати, людей.
Щож тоді вартує ваша віра ,якщо при якійсь мізерній потребі , підети на поклін до не чистого?


Просто, відразу кидається в очі те, що свою силу він може використвувати як на "добро" так і на "зло" для когось... В Біблії сказано, що ніхто не може двом панам служити...
І як собі хто уявляє, щоб Господь допускав якісь порчі на людину на прохання Нечая:) Думаю це хтось інший робить:)))


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 березня 2008, 13:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Та я не маю ніякого сумніву ,хто за цими чудами стоїть.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 березня 2008, 13:22 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Kapitano пише:

Та я не маю ніякого сумніву ,хто за цими чудами стоїть.


Я був свідком, як папа Іван Павло ІІ зупинив дощ, але він молився Господу - всі чули, але то тільки шоб люди не мокли, жалко йому стало:)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 березня 2008, 13:31 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
Jovan пише:
не спорю шо той чоловік має якись дар, але як кажуть фахівці - він його про--ав... Тим що продавав його наліво на право і взагалі займався нечесними справами....
Мав дар - це ключове. А якщо "про--ав", то це його особиста справа і не нам судити його. Цей вуйко - точно не "развод для рієжжіх", по крайній мірі, так було років 10-15 назад.

Щодо іншого...
Біле на білому не видко, правда ж? Отож. Потрібна тінь...
Цитата:
Jovan пише:
я справді переконаний в християнську світобудову світу, і все що діється поза цим ставлю під сумнів, по крайній мірі задумуюсь якою силою то робиться
Все, буквально все вписується в християнську побудову світу.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 березня 2008, 14:14 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
pent@gon пише:

Мав дар - це ключове. А якщо "про--ав", то це його особиста справа і не нам судити його. Цей вуйко - точно не "развод для рієжжіх", по крайній мірі, так було років 10-15 назад.

Щодо іншого...
Біле на білому не видко, правда ж? Отож. Потрібна тінь...
ЦитатаJovan пише:
Все, буквально все вписується в християнську побудову світу.

1) Звичайно є люди, які мають більший духовний дар, безперечно, от я вони його використають і буде залежати чи вони його спаплюжать чи приумножать...
2) Навіщо розглядати на білому біле?
3) Я мав довгу розмову з ним (в процесі того перекладу) і розповім вам одну річ. Він обгрунтовував своє практикування і чорної і білої магій тим принципом, що на межі дуалізму є енергія. ТОбто як в резетці є плюс і мінус так і йому потрібно. Але це є чистий, навіть не дуалізм (сорі вже забув як то називається) одним словом це ніяке не християнство. Бо все що не від Бога не є Християнством. А неможливо бути "трошки вагітним" як і не можна бути напівхристиянином:)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 98 [ 976 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 98  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB