Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр




 Сторінка 2 з 3 [ 30 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 вересня 2008, 04:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 28 вересня 2008, 03:00
Повідомлення: 9
Цитата:
foka пише:
Чи є нормальний український індастріал (подібно Front 242)

незнайомий з творчистю Фронт 242, але можу порадити error:genesis (EBMIndustrial)... Це якщо потрібна конкретно українська музика, з зарубіжного можу порадити Celldweller та Belloved enemy, тай взагалі є в мене пристойна кількисть індастріала, оскільки сам таку слухаю, якщо шо - можу і поділитись :)
Цитата:
foka пише:
або щось подібне на Radiohead

Радіохед? нуууу.... спробуй ранню творчість "Другої ріки" (періоду 98-2000 років, до всяких там "долонь"), як на мене цілком в дусі Тома Йорка
Цитата:
RAVENcore пише:
В мене є 4 тркка Атмосфери,у свому стилі вони круті
Музика розслабляє,тим кому подобається і раджу скачати

музло і справді хороше, недаром четверте місце в GBOB зайняли ://: Шкода що це фактично єдині представникі ФолкЕмбієнту в Україні :(


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 вересня 2008, 16:21 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Хлопці, а ну, може, поділіться лінками, де покачати error:genesis, АтмАсферу?
Цікаво послухати...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 жовтня 2009, 00:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Мені сподобався останній альбом Yello Touch Yello. 2009. Радий, що вони відійшли від дискотечного бум-цик, бум-цик, бум-цик-цика шестирічної давності і повернулися до коренів своєї музики. Разом з тим, від їх електробунтарства вже нема і сліду, натомість з'явилася джазова "вихолещеність" і кавери на свої старі речі (наприклад Bostich) звучать майже по-пуританському в порівнянні зі старими версіями. А особливий йеловський настрій присутній, як завжди. Yello, як ніхто уміють поєднати акустику з електронікою, чи балалайку з марімбою. Шкода тільки, що на альбомі нема шлягерів рівноцінних напр.: "Oh Yeah", "The Race", "Jungle Bill", чи "Monolith".


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 жовтня 2009, 22:30 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 556
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
Хлопці, а ну, може, поділіться лінками, де покачати error:genesis, АтмАсферу?
Цікаво послухати...

error:genesis - не слухав і не слухаю...

Ось залив те що в мене було з Атмасфери, інакшого нічого не шукав, бо тепер їх не слухаю, от...

Atmasfera (СкачатьDownload)
http://www.mediafire.com/?tjynwnwjrmd

І ЩЕ![/B] Хотів би вам порадити ось такого дядька:
Алексей Архиповский (www.arkhipovskiy.com)

Паганіні Балалайки))
http://www.youtube.com/watch?v=ZC1uqTEesIk
на сайті його можете інші відео скачати, доречі в деяких піснях присутні такі-собі своєрідні елементи IDM, звуки яка людина витягує із балалайки просто неймовірні, тут і скрипка і арфа і бог-зна що...

Ну, думаю після перегляду відео, всі питання відпадуть...)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 жовтня 2009, 12:41 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Не прошло і полгода... :D
[QUOTE]Хлопці, а ну, може, поділіться лінками, де покачати error:genesis, АтмАсферу?
Створено: 28.09.2008[/QUOTE]Але таки дякую!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 жовтня 2009, 18:17 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 556
Звідки: Коломия
Ну я просто не часто заглядаю, але все ж)) :az:

+ додав відео, подивіться його, ця людина геніальна)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 жовтня 2009, 17:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
©hiky® пише:
Паганіні Балалайки. думаю після перегляду відео, всі питання відпадуть...

Цитата:
©hiky® пише:
подивіться його, ця людина геніальна)

©hiky®, у кожного свої погляди на геніальність. Ці записи свідчать тільки про те, що звукопідсилююча і звукозаписуюча техніка досягла такого рівня, що з любого г...а мож видобути масу різних звуків (посади цього дєятеля в великий зал без підсилення і від його геніальності дуже мало що залишиться). У мене на таких спеціалістів неоднозначна реакція:

Зображення



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 жовтня 2009, 23:50 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 556
Звідки: Коломия
Цитата:
myrko пише:
©hiky®, у кожного свої погляди на геніальність. Ці записи свідчать тільки про те, що звукопідсилююча і звукозаписуюча техніка досягла такого рівня, що з любого г...а мож видобути масу різних звуків (посади цього дєятеля в великий зал без підсилення і від його геніальності дуже мало що залишиться). У мене на таких спеціалістів неоднозначна реакція:


Ну думаю, що це вам трохи пояснить, що собою представляє ця людина

[QUOTE]«На шестидесятилетии гитарной фирмы "Фендер" изъявил желание выступить балалаечник с инструментом, которому больше века. ш Алексей Архиповский, встреченный несколько недоуменными аплодисментами, выступил так, что на этом программу вечера следовали бы закрывать. Виртуоз мирового класса, владеющий балалайкой даже не в совершенстве, а за пределами понимания, он своим десятиминутным этюдом наглухо "закрыл" все показанные до него технические трюки, да и в музыке был изобретательнее на порядок. Вступление, медитативно-скупое и неожиданно философское, открыло залу балалайку с абсолютно неожиданной стороны. Сам по себе звук инструмента, многократно опошленный народными оркестрами на жаловании, оказался в умелых руках сравним с арабской лютней, арфой, скрипкой, бог знает, с чем еще - с каким-то непривычно качественным и недоступным простому человеку инструментом. Не с гитарой, потому что все держали в руках гитару и знают, что так она не звучит. ш не с балалайкой, потому что все слышали "издалека долго течет река Волга" и знают, что балалайка так тоже не звучит. Описать его исполнение практически нереально: можно лишь сказать, что в десять минут уложены и "Полет шмеля", и весь положенный русский лубок, и блюзовые запилы, и фламенко, и отвлеченные взвешенные размышления в духе современного европейского джаза».

(журнал «Audio Video»)[/QUOTE]


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 жовтня 2009, 01:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
©hiky® пише:
Ну думаю, що це вам трохи пояснить, що собою представляє ця людина


Та прапор йому у руки! Робить щось людина, має своїх прихильників і це добре, все-таки професіоналізм, а не Зображення.
Неоднозначна реакція, тому що в світі акустики уже давно йде тенденція, яку коротко мож охарактеризувати: back to nature. Тобто балалайка має звучати, як балалайка, скрипка - як скрипка, саксофон як саксофон і т.п. А такі експерименти в основному сприймаються, як цирк на дроті і не більше (ще раз підкреслюю, що це звучання стало можливе лиш з кваліфікованим підсиленням), що на юбілей "Фендера" в самий раз, як шоу (і таке буває), а на на шось серйозне поки-що не тягне.
Як спеціаліст, прекрасно розумію, щоб так грати треба добряче попотіти. З другого боку джазовий гітарист з хорошим інстріментом (хоча б той ж Al Di Meola) видасть набагато вражаючий результат.
Власне, від таких репертуарних закосів, коли скрипкові партити і сонати Баха грають домбристи, чи органні твори - баяністи; балдіють тільки любителі на постсовітському просторі, а далі на захід такий "напряг" (скільки вовка не годуй, а слонь все-таки більший, тобто орган по любому буде звучати краще за баян) прагматично настроєний слухач не дуже розуміє, хіба як екзотику. Зображення


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 жовтня 2009, 01:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
©hiky® пише:
Паганіні Балалайки
класно грає... :gm:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 3 [ 30 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB