Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр




 Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 26 січня 2013, 21:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 січня 2013, 21:24
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Ryslan
Добрі люди, так я даже незнаю чи тут, мені хтось поможе, но є одна пісня, українською мовою, показували на каналі кліп, но хто виконує не показували, не знаю чи точно , но там були такі приблизно слова, це щось із сучасніших пісень... такі слова... походу, це приспів...
Оксана-Оксана, ми добре погуляємо з вечора до рана; Оксана-Оксана, ми тебе чекаємо біля ресторану"


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 січня 2013, 23:44 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
:)


Востаннє редагувалось Бодя в 26 січня 2013, 23:49, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Повідомлення Додано: 26 січня 2013, 23:47 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
цитата з тирнету, можливо допоможе звузити коло пошуку

"Вчора набрався терпіння і став переглядати програми лвівського, аж надто патріотичного, телевізійного каналу ZIK...

Цей канал транслюється на всю Україну і відомий своїми темпатичними і дуже популярними програмами "Хто тут живе", "Прямим текстом", "Провокація", тут грають у політичне "доміно"...Гостями програми є представники практично всіх спектрів Українського політикуму.
транслюється "NB – нота бене" – архівна туга за 50-тими, 60-тими роками, показують як китайські студенти київських ВШ, гарною Українською мовою виконують наші ж Українські пісні, демонструють, як на УТБ звучить виключно Українська мова, демонструють, як до Українських письменників приїжджають світові знамеенитості, як у Києві виступають Дін Рід і Поль Робсон і тд і тп і у все це дійство часами вкраплюються окремі фрази з теперішньої політичної фразеології...
.Так от, відразу після цієї "нота бени" вийшла програма хіт парад пісень і от в десятку "кращих" попала тільки одна Українською мовою з дебільським текстом " Оксана, Оксана я тебе чекаю біля ресторану"...Все решта було подібною галематьєю, от тільки співану на магучєм язикє..."

http://narodna.pravda.com.ua/politics/5006b8092fe7a/ повний текст


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 січня 2013, 20:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 січня 2013, 21:24
Повідомлення: 2
Прізвище, Ім’я: Ryslan
[quote="Бодя"]цитата з тирнету, можливо допоможе звузити коло пошуку

"Вчора набрався терпіння і став переглядати програми лвівського, аж надто патріотичного, телевізійного каналу ZIK...

Цей канал транслюється на всю Україну і відомий своїми темпатичними і дуже популярними програмами "Хто тут живе", "Прямим текстом", "Провокація", тут грають у політичне "доміно"...Гостями програми є представники практично всіх спектрів Українського політикуму.
транслюється "NB – нота бене" – архівна туга за 50-тими, 60-тими роками, показують як китайські студенти київських ВШ, гарною Українською мовою виконують наші ж Українські пісні, демонструють, як на УТБ звучить виключно Українська мова, демонструють, як до Українських письменників приїжджають світові знамеенитості, як у Києві виступають Дін Рід і Поль Робсон і тд і тп і у все це дійство часами вкраплюються окремі фрази з теперішньої політичної фразеології...
.Так от, відразу після цієї "нота бени" вийшла програма хіт парад пісень і от в десятку "кращих" попала тільки одна Українською мовою з дебільським текстом " Оксана, Оксана я тебе чекаю біля ресторану"...Все решта було подібною галематьєю, от тільки співану на магучєм язикє..."


Дякую, ви мені дуже допомогли! Знайшов, цю пісню)


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 січня 2014, 13:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2014, 13:17
Повідомлення: 1
Прізвище, Ім’я: Іванова Світлана
Добрий день ! Допоможіть знайти пісню , пам'ятаю лише пару слів приспіву : "ти мій хеппі ранок , моя хеппі найт" і щось там "поділимо цей час на двох ".Випадково почула , і мучить мене вже кілька днів...


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB