Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр




 Сторінка 3 з 19 [ 190 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 червня 2008, 20:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
шзвестная молдавская группа "Здоб ши здуб" попала в автомобильную аварию по пути из Кишинева в Киев, где планировался ее концерт. Авария произошла в ночь с пятницы на субботу на автотрассе Киев-Одесса, сообщила сегодня молдавская пресса.
:shock:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 червня 2008, 16:24 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Зображення
Цитата:
В рамках рекламной кампании Guitar Hero ребята из Activision добрались до статуи [URL=http://www.guitarplayer.ru/wiki/Jimi_Hendrix]Джими Хендрикса[/URL]на острове Вайт. Это английское графство в проливе Ла-Манш, где регулярно проходит музыкальный фестиваль и когда-то там выступал сам Хендрикс. А в этом году, на сцене впервые устроят представление с игроками "Гитарного Героя".

Как видим, рекламщики решили логически объединить два этих события. Они подкрались к известному монументу и облепили его наклейками, превратив гитару Джими в пластиковый контроллер игры. ш я думаю, будь Хендрикс жив, то чуть ниже я бы добавил полицейские снимки двух-трех черепов, расколотых тяжелым корпусом Фендер-Стратокастер. [URL=http://www.guitarplayer.ru/news/guitar-hero-obychnyi-vandalizm]Джерело[/URL]

Руки б їм... :evil:






Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 червня 2008, 12:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]В суботу в Москві пройшов міжнародний рок-фестиваль «Максидром». У ньому взяли участь групи Brainstorm, «Бумбокс», «Бі-2», Дельфін і реппер Noise МС. Головним же «блюдом» фестивалю став рокер зі світовим ім'ям і українським корінням Ленні Кравітц.

Виступав Кравітц у супроводі саксофоністів і сурмача. Кравітц активно спілкувався і з публікою - спускався в зал і намагався говорити на ламаній російській, повідомляє ФактNews.

З Кравітцем приїхала і його російська наречена Катя Ковальова - 21-річна модель з Омська, з якою Ленні познайомився пару років тому після пітерського концерту. Артист вважає за краще не розповсюджуватися про свої відносини з Катею.

У Москві Ленні зупинився в готелі «Рітц Карлтон», а не «Арарат Хаятт», де для нього вже були заброньовані апартаменти. Ніякої культурної програми у пари не було. Після «Максидрома» Кравітц відбув до Києва, щоб дати черговий концерт.

Зображення[/QUOTE]не знав, що у нього українське коріння :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 липня 2008, 18:20 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
В США песню Вуди Гатри исполнили более 2 тыс. гитаристов
Цитата:
В минувший вторник вечером парке Todos Santos, что в Конкорде играл грандиозный оркестр, который имеет все шансы попасть в Книгу рекордов Гиннесса.

Две тысячи пятьдесят два гитариста под предводительством кантри-певца Джо Макдональда исполнили классическую композицию Вуди Гатри This Land is Your Land на акустических и электрогитарах. Мелодия звучала более шести минут, ей вторили собравшиеся на мероприятие женщины и дети.

Рекорд пока не стал официальным. Для этого представители Книги рекордов Гиннесcа должны его подтвердить. Обычно процедура занимает около месяца. А пока в Книге записан прошлогодний рекорд, установленный в Германии, где 1802 гитариста сыграли Smoke on the Water.

http://www.youtube.com/v/8MHO4Wc9aZk&hl=en&fs=1


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 липня 2008, 21:26 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 556
Звідки: Коломия
ого)) зараз скачаю відео, перегляну, ато он-лайн швидкості не стає :(


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 липня 2008, 13:15 
Офлайн

З нами з: 26 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 111
Цитата:
Deep Purple спели для «Газпрома» На концерте в честь 15-летия компании «Газпром» в Государственном Кремлевском дворце выступили легендарные Deep Purple, которые спели свой хит Smoke On The Water, и знаменитая Тина Тернер со своей The Best.отакої...

За выступление на юбилее "Газпрома" Тине Тернер заплатили $2,5 млн

Я був 2 роки назад на приватній вечірці одного олігарха в Києві... Він зробив подарунок своїй дружині, привіз поспівати над басейном Whitney Huston... Було шикарно і дорого. Я там був із кількома звукорежисерами, хоч трохи послухали живої фірми.....


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 липня 2008, 14:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
producer пише:
Він зробив подарунок своїй дружині, привіз поспівати над басейном Whitney Huston...
ух ти... :shock: :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 липня 2008, 15:47 
Офлайн

З нами з: 26 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 111
Цитата:
exp пише:
Цитата:
producer пише:
Він зробив подарунок своїй дружині, привіз поспівати над басейном Whitney Huston...
ух ти...[/QUOTE]
А ще пощастило минулого року попасти на приватний концерт Елтона Джона, за день до концерту на Майдані. На Майдані в суботу, а в п'ятницю ввечері в Арена-Плаза була вечірка для самих "бідних людей України"... Його фортепіано затягували краном через кришу краном... Видовище було ще те!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 жовтня 2008, 17:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
"найшов" класне радейко в неті:
GotRadio Bit O Blues
128 кбит/с
Blues, Blues... Nothing but the Blues!


слухаю через iTunes...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 жовтня 2008, 17:48 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
а чого сяйво не слухаєте? :D

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 19 [ 190 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB