Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр




 Сторінка 7 з 42 [ 419 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 42  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 19 січня 2012, 13:51 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
Rolling in the deep :smoke:

не полінуйтеся клікнути по цьому лінку -> Vazquez Sounds Adele - Rolling In The Deep (Cover) :verygood:

Нарешті тема пішла в нормальне русло :)
Велика кількість хто намагався переспівати Адель, в неті куча каверів, зокрема і діти :)
Вище писав про The Piano Guys, ось кавер у їх виконанні.

Рояль + віолончель без слів http://www.youtube.com/watch?v=lUjWJSnGVB0
Той же рояль та віолончель тільки із вокальним супроводом у виконанні Аманди Скотт http://www.youtube.com/watch?v=FGyIBnzJiyU

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 19 січня 2012, 18:18 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
SPY написав:
Рояль + віолончель без слів

ну-у-у, се свого роду фейк, шоби відлабати все шо там звучало тре принаймі 3 віолончелісти або два і один конрабас. Хоча радує пересування вподобань від туц-туц до нормального лабла, може з часом і канва музична троха складніша і різноманітніша стане :)


Догори 
 Повідомлення Додано: 19 січня 2012, 21:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
Нарешті тема пішла в нормальне русло :)
а шо було ненормального? :coffe:


Догори 
 Повідомлення Додано: 19 січня 2012, 21:24 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
exp написав:
а шо було ненормального?

всякі лампово-винильні збочення :D а так заледве направилося у ютуб :secret:


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 січня 2012, 19:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Бодя написав:
exp написав:
а шо було ненормального?

всякі лампово-винильні збочення :D а так заледве направилося у ютуб :secret:

Ага, кєжко, але направилосі :D . Лиш біда, шо тут в основному активні оті винильнолямпові збоченці ;) Ну, то ніц...
аби не офтопити: The Ministry of Lost Souls


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 січня 2012, 23:38 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Бодя написав:
SPY написав:
Рояль + віолончель без слів

ну-у-у, се свого роду фейк, шоби відлабати все шо там звучало тре принаймі 3 віолончелісти або два і один конрабас. Хоча радує пересування вподобань від туц-туц до нормального лабла, може з часом і канва музична троха складніша і різноманітніша стане :)

фейк зводиться в тому, що вони записують біля надцяти партій віолончелей, а на відео грає один мужик... подивіться інші їх відео і можливо "фейк" почне називатись "відеомонтаж". на інших відео вони від 7 віолончелістів до 100 (особисто я не рахував ту сотню партій) але монтаж + мелодія мені подобається, аж дуже, може то просто в мене смаки приземлені :)

myrko написав:
Бодя написав:
exp написав:
а шо було ненормального?

всякі лампово-винильні збочення :D а так заледве направилося у ютуб :secret:

Ага, кєжко, але направилосі :D . Лиш біда, шо тут в основному активні оті винильнолямпові збоченці ;) Ну, то ніц...
аби не офтопити: The Ministry of Lost Souls

а що мені на Діму Білана посилання кидати? засмієте)))
якщось встидно порівняно з вашими людвігами ван бетховенами на вінілах посилання на адель кидати.... (хоть як на мене адель досить гарно і чисто виконала пісеньку :) )

ладно, щоб теж не офтопити, ризикну піду на рожен, даю посилання на нову групу із Ніжина (нє, вони в 5 років на піаніно не грали, хоча хто знає...) дуже погана якість, але в ютубі, вживу, Мрія Життя - Вітер в студійній якості на ех.юа (може у тих, хто за кордоном не відкрити) ну та не 3,14-та соната моцарта (ніц проти класиків не маю, сам дуже рідко, але слухаю, просто намагаюсь підтримувати вітчизняне :) )

--------
все вищенаписане після катерини... відмічав середину сесії та ще й друг приїхав, тому якщо щось не то написав - сильно буком не бийте :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 січня 2012, 00:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
ладно, щоб теж не офтопити, ризикну піду на рожен, даю посилання на нову групу із Ніжина (нє, вони в 5 років на піаніно не грали, хоча хто знає...) дуже погана якість, але в ютубі, вживу, Мрія Життя - Вітер в студійній якості на ех.юа (може у тих, хто за кордоном не відкрити) ну та не 3,14-та соната моцарта (ніц проти класиків не маю, сам дуже рідко, але слухаю, просто намагаюсь підтримувати вітчизняне :) )
і чому це мене не дивує... :smoke:


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 січня 2012, 12:19 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
SPY написав:
ладно, щоб теж не офтопити, ризикну піду на рожен, даю посилання на нову групу із Ніжина (нє, вони в 5 років на піаніно не грали, хоча хто знає...) дуже погана якість, але в ютубі, вживу, Мрія Життя - Вітер в студійній якості на ех.юа (може у тих, хто за кордоном не відкрити) ну та не 3,14-та соната моцарта (ніц проти класиків не маю, сам дуже рідко, але слухаю, просто намагаюсь підтримувати вітчизняне :) )
і чому це мене не дивує... :smoke:

що саме? а то ви обширно мене процитували, те що в мене нема музичного смаку - я в курсі =)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 січня 2012, 12:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
SPY написав:
що саме? а то ви обширно мене процитували, те що в мене нема музичного смаку - я в курсі =)

Нє, SPY :punish: . У тебе ще совковський погляд на класику (чому це мене не дивує ;) ) Чи ти думаєш, що в часи Моцарта-Бетховена не було українців пишущих достойну музику. Підтримуйте вітчизняне! :eek:


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 січня 2012, 12:44 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
myrko написав:
SPY написав:
що саме? а то ви обширно мене процитували, те що в мене нема музичного смаку - я в курсі =)

Нє, SPY :punish: . У тебе ще совковський погляд на класику (чому це мене не дивує ;) ) Чи ти думаєш, що в часи Моцарта-Бетховена не було українців пишущих достойну музику. Підтримуйте вітчизняне! :eek:

Звісно були :) Історію із Леонтовичем я недавно піднімав, забули? Він маскаль? З маскальським поглядом на класику ніяк не погоджусь. Благо вчитель музики в школі (та, не в консі), дуже веселий дядько, якого я свого часу фист поважав, займався, тим, що навчав як і українських народних пісень (десь ще зберігається конспект із піснями) так і розказував про українських класиків, які прославились. Зокрема, дякуючи йому, я знаю про керол оф зе белс та істинного автора. Дуже глибокими знаннями не похвалюсь, але щось та й запам'яталось. А моцарт з бетховенами попався під руку ібо бо чи то ви на них посилались, чи чогось вони мені запам'ятались із форумом, але офтоплю тому баян:

Мерилін Менсон - Світ Дрімс
та
Лама - Світ мрій
:D видатна українська музикантка, хай їй ґрець... :boss:

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 7 з 42 [ 419 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB