Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр




 Сторінка 3 з 42 [ 419 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 29 грудня 2011, 21:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2010, 18:58
Повідомлення: 323
Прізвище, Ім’я: Чарівна Фефочка
SPY написав:

Романа недавно писала про Carol of the Bells у виконанні The Piano Guys,


Ха :D заразила. Спай, то вже невиліковне :lol:

теж підсіла на це Зображення

_________________
Компанія Google дала мені більше, ніж школа та університет.


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 грудня 2011, 23:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Pursuit of the Woman with the Feathered Hat

myrko, пам'ятаєш цю тетку... 82 конкурс Чайковського, а у 83 році схиляла за кордон :D

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 30 грудня 2011, 00:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
exp написав:
myrko, пам'ятаєш цю тетку... 82 конкурс Чайковського, а у 83 році схиляла за кордон :D

exp, то злісний оффтоп, зара прийде Dana і надає тобі :punish: . Звичайно, шо пам'ятаю, навіть недавно видів з нею інтерв'ю по тілівізару. Шо цікаво, шо тета Пархоменко, коли хтось згадав Мулову на колоквіумі серед лауреатів "Чайковського" (діло було в 84-му) ревала як білуга :twisted: : "Такой скрипачки больше нет!".А потім і сама звалила в 88-му, в Фінляндію :-D
P.S. Dana, можеш терти. :D
P.P.S. ...а все-таки ютубна музика у мене в колонках ну зовсім не звучить. :eek:


Догори 
 Повідомлення Додано: 30 грудня 2011, 01:17 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
exp написав:
.а все-таки ютубна музика у мене в колонках ну зовсім не звучить.

дик скрипка і на сд не фист звучить а про великі склади симфонічних оркестрів упше мовчу, як каже Пригодський - грає баян :lol: , то або саля концертно-філармонійна або винил
відий :oftop: :oops:


Догори 
 Повідомлення Додано: 30 грудня 2011, 14:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
myrko написав:
P.P.S. ...а все-таки ютубна музика у мене в колонках ну зовсім не звучить. :eek:


:-D таким чином ви зізнаєтесь шо ви її таки слухаєте? І то насправді була така спроба "пріобщіть народ к прєкрасному"? Це радує!! Підтримую))!!

myrko написав:
P.S. Dana, можеш терти.

ннда? шукаєте мені роботу? оплачувати теж ви я так розумію будете? :-D


ну а якшо ж про флуд, ага, цікавить мене таке питання, чого при такій всій вашій любові до музики, така тема не виникла, ще, як мінімум зо три тому, а от тепер,коли просто запропонувалось поговорити про якусь добру музику - автоматично виникла потреба
дискутувати в стилі "чи є життя на марсі? ландиші в пустині? і якою має бути музика?"
Має бути- не має бути, вона така є. і то шо половині планети вона подобається теж про шось таки та свідчить.

просто, не хотілось би шоб, почанали "за здравіє" - закінчували тиць-пердиць
в вас воно так може й прийнято, а у нас не дуже

В решті, та флудьте собі на здоров'ячко!! :eek: аби по темі!! :)


в продовження - демонструю очевидні переваги ю'тюбу. такий музичний інструмент ви навряд чи матимете можливість спостерігати в будь-якому з концертних залів Європи.
ну а, якби простіше говорити, просто, хороша музичка :P

Зображення
http://www.youtube.com/watch?v=toXNVbvFXyk&list=LLlBWMUbnqiJ40b_PI76hQyQ&feature

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Повідомлення Додано: 30 грудня 2011, 16:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
myrko написав:
Шо цікаво, шо тета Пархоменко
чув, що померла? :coffe:

Бодя написав:
exp написав:
.а все-таки ютубна музика у мене в колонках ну зовсім не звучить.

де я таке казав? :?:

Prokofiev Violin Concerto No. 1 - мій "рідний" концерт, я з ним поступав у консу, хто не знає...

... а не знають всі, крім myrka :D

Chris Botti: When I Fall In Love


Догори 
 Повідомлення Додано: 31 грудня 2011, 01:51 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Dана написав:
ну а якшо ж про флуд, ага, цікавить мене таке питання, чого при такій всій вашій любові до музики, така тема не виникла, ще, як мінімум зо три тому, а от тепер,коли просто запропонувалось поговорити про якусь добру музику - автоматично виникла потреба
дискутувати в стилі "чи є життя на марсі? ландиші в пустині? і якою має бути музика?"


а хз... чи то міріння піпіськами, чи то я навіть не знаю, як назвати... Ти певно коли створювала тему розраховувала що в ній будуть тільки писати власники лампових підсилювачів - відповідно юзерам, які слухають музику (недайбог в аімпі (та і не музика то, просто скрип, яки нагадує, схожі мелодії) сюди вхід заборонено розстріл, навіть якщо ви слухаєте в 320кбс) відповідно критерій допису певно має бути - завершена освіта в консерваторії (інакше шо ви панімаєте), навчання у якогось метра рангом не нижчим ніж Паваротті, ну і інші досягнення - в противному випадку думка дописувача бу розстріляна, сам дописувач посажений на кол :) у нас тема рухається в такому напрямку, ну радує, що хоч не обговорення типу, що краще Патап чи Тціматці в 128kbps

Але то офтоп... Гугля мені вчора запропонувала послухати таке, ну може вже хтось і чув, чи фігня, але є шо є :)

Кавер на стінга (трохи боян, але) Хохол серед клятих москалів

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 31 грудня 2011, 03:50 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Dана написав:
чого при такій всій вашій любові до музики, така тема не виникла, ще, як мінімум зо три тому

на все свій час
Dана написав:
,коли просто запропонувалось поговорити про якусь добру музику - автоматично виникла потребадискутувати в стилі "чи є життя на марсі? ландиші в пустині? і якою має бути музика?"


про марс і ландиші бесіди не було. Кожне мистецтво в тій чи іншій мірі викликає емоції, уяву, фантазію і ше купа всього. Митець свої переживання, відчуття, бачення викладає в своїх творіннях і ділиться з ними через свою творчість. Сподіваюсь на розуміння про се я... Так от, коли тут бесіда про музіку то інші види мистецтва залишимо в спокої. Коли ми хочемо зрозуміти що ж отой митець хотів донести то тре зануритись в його творіння. Такий процес можливий в процесі живого виконання. Так, квитки дорогі, так, не завжди є можливість бути в потрібний час в потрібному місці, тому придумали звукозапис. Наскільки отой запис зможе правдивіше передати ото живе виконання настільки глибше можна "зануритись" в атмосферу переживань митця. Глубоко сумніваюся що через засоби ютуба можна втратити орієнтацію в часі і просторі і чухнути разом митцем в його "землі обітованні". Повторю ще раз, всякого роду мп3, ютуби і їм подібне це тільки візитна картка чи буклет чи путівник подорожі яку пропонує митець. Кого влаштовує - без питань! Розглядайте фотки 160х160 пікселів. Не влаштовує путівник - то квиток на поїзд і в подорож!

Dана написав:
демонструю очевидні переваги ю'тюбу. такий музичний інструмент ви навряд чи матимете можливість спостерігати в будь-якому з концертних залів Європи.


ну, це плід обкуреної фантазії а не інструмент :-D так, воно екстрімно-креативне, один ганч, не життєздатне. А підсунути під зображення музику яку зображення в житію відтворити не може це називається підстава. Подібних роліків я бачив багато давно. Ну і це уже мистецтво відімо, а точніше анімації а не музики. Тут дійсно дивуєшся людській фантазії в повному позитиві.

SPY написав:
а хз... чи то міріння піпіськами, чи то я навіть не знаю, як назвати... Ти певно коли створювала тему розраховувала що в ній будуть тільки писати власники лампових підсилювачів - відповідно юзерам, які слухають музику (недайбог в аімпі (та і не музика то, просто скрип, яки нагадує, схожі мелодії) сюди вхід заборонено розстріл, навіть якщо ви слухаєте в 320кбс) відповідно критерій допису певно має бути - завершена освіта в консерваторії (інакше шо ви панімаєте), навчання у якогось метра рангом не нижчим ніж Паваротті, ну і інші досягнення - в противному випадку думка дописувача бу розстріляна, сам дописувач посажений на кол у нас тема рухається в такому напрямку, ну радує, що хоч не обговорення типу, що краще Патап чи Тціматці в 128kbps


кажуть шо деколи краще жувати ніж говорити... :) нічого особистого, кожному своє, Бог дасть пройдуть роки, появится переосмислення, прийде час і зрозумієш де і шо є справжнє а де і шо КАВЕРкання :friends:
Просто після таких коментарів творчі люди (я себе таким не вважаю), в яких дійсно є шо почерпнути і навчитися, пілюнуть на се все і подумають - та мастіть собі плечі а моєї ноги тут не буде. А не хотілобся отак

се усьо глібоке ІМХО.

П.С. якась дивна тенденція пішла тягнутися до мінімуму і приймати той мінімум за основу, але чогось у темі про фотки ніхто не каже - пошо вам тоті обєктиви, камери, мегапікселі, фільтри, фотошопи! Здоймив на мобілу і кайфуй! Нє, тре залазити в дєбрі якості шкла, покриття, всяких фокусних відстаней, діафрагм, півтонів, фільтрів, поляризаторів...
ги-ги... можете терти :lol: і з наступаючим Новим Роком!


Догори 
 Повідомлення Додано: 31 грудня 2011, 05:15 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Прочитав все, ну суперечити не буду, так як нема з чим суперечити.

Але є різні масштаби:
Для когось підірвати дупцю з крісла - подорож, інший скаже - нє, треба хоча б до найближчого магазину пройтись.
Для ще когось подорож сходити глянути на Прут і чи не побудували нового Вербізького моста чи проїхатись автобусом по місті.
Комусь похід в гори важкий, а комусь на Джомолунгму, як два пальці об сніг.
Для когось Крим - нормальна вилазка, для когось Алтай чи Гімалаї.
А комусь, якщо не треба робити дві пересадки на літак це взагалі не подорож.
А ще знайдеться, хто скаже - а й ну ваші подорожі що в тому такого, нема куда гроші дівати? Жити в палатках, бути обкусаними комарами, їсти що попало із чого попало і змученим вертатись додому. Це відпочинок?

Знову ж таки в кого яка мета. Якщо є бажання просто побути-побачити - людина їде сама, повимахуватись фотками на фоні Ейфелевої вежі - бере фотоапарат, залишити собі 20-типіксельну фотку високої якості і роздрукувати як фотообої на спогад чи повимахуватись перед художниками та фотографами - бере зекралку, штатив, кучу оптик, а комусь достатньо загрузити Google Earth і нагуглити її...

Беремо фільми. Хтось в день прем'єри йде в кінотеатр чи дивиться в 3D, хтось качає CamRip, пофіг якість, зато сюжет буду знати раніше всіх і буду перед іншими вихвалятись, що вже бачив і що круто чи не дуже і розказувати, що головного героя в кінці вбивають тим, хто ще не бачив. Хтось чекає мінімум DVDRip чи BDRip і байдуже, що може пройти півроку, всі вже друзі бачили обговорили по 100 раз, а цікавість в тому, щоб побачити всі спецефекти і отримати якесь задоволення...

Тому порівнювати це не можна - кожному своє. Але якщо фільм поганий то це побачуть і камріпщики, і дівідіріпщики і ті хто дивились в 3D. Але щоб ви отримали задоволення вам треба кінотеатр, а комусь і камріпа достатньо. Всьо? Чіпаємо ярлик пацєряного чілавєка? Тому і публікація в ютубі, як не дуже поганого і не максимально найкращого. В кого є потреба вживу почути - їдьте, в кого канал не тягне, шукайте на зайцев.нет в 64Кбіт

Якось так. Тому не хочеться ображати мистецьких людей, "образити художника може кожен". Себе ж до прадвінутих слухачів взагалі не відношу недоріс ще... Але і сенсу сперечатись про поганий хороший ютуб немає.

Все для ознайомлення, кайфування і отримання від того насолоди в кожного своє і це вже за інші гроші і не в цій темі.

Аналогічно все ІМНО, не мав бажання задіти ні чиї інтереси, якщо задів - прошу вибачення :)
Тому прошу творчих людей все-таки не уникати даної чи іншої теми :)
І давайте залишимо цю суперечку в цьому році :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 31 грудня 2011, 11:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
зара звучить: Amadeus Mozart - requiem in d minor, k 626 (Herbert von Karajan), а якщо точніше, то: 5. Confutatis

на жаль нічо "людське" кинути не можу, бо не слухаю :coffe:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 42 [ 419 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB