Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Інше




 Сторінка 1 з 2 [ 16 повідомлень ] На сторінку 1, 2  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 жовтня 2009, 19:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 27 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 243
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Віталій
Повідаю Вам сумну історію.
Жив був пес по імені Борман, для мене він був найкращою собакою в світі, він самостійно вмів їздити на гезельці від Гомону на Долини в Нижній Вербіж і назад. 8 Років був вірним другом і підтримкою у важкі часи. Кілька місяців назад привів він собі подружку, дуже гарна собачка і була в них любов, вони ділилися їдою, залишали один одному кусочок смачного м'яса. Відповідно любов дала свої плоди. Вчора у Понеділок 19 Жовтня, Борман пішов гуляти і його покусали пси, один з укусів виявився летальним, він це розумів і прийшов додому. Дочекався коли народить його вірна спутниця, і помер стікаючи кров'ю ,біля них. Вчора ми його поховали з величезним горем та сльозами на очах, у саді біля хати. Залишилося 4 дівчинки, топити я їх не буду, тому хто візьме собачку, я буду безмежно вдячний і дам гроші на стерилізацію, наскільки знаю це основна причина чому не хочуть брати дівчаток. Готовий піти на будь-які поступки, тільки б не топити, маленьких собачок. Їм на даний момент близько доби, через місяць вони зможуть жити без материнського молока і тоді віддам в добрі руки цих чудових створінь. Сподіваюся що лишилися у нас в Коломиї люди зі співчуттям і візьмуть до себе дітей мого собаки Бормана.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 жовтня 2009, 20:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 27 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 243
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Віталій
аська - 200119561
skype - ludchak
mail - --ludchak@gmail.com--


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 жовтня 2009, 22:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Arman, співчуваю.. за власним досвідом знаю наскільки сумно втрачати друзів наших менших ..

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2009, 00:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 17 вересня 2009, 03:00
Повідомлення: 4
чому собаці не поміг коли він кров'ю стікав? :evil:
якщо сам не візьму, то постараюсь знайти хазяїна


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2009, 03:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 27 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 243
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Віталій
Бо найшли його в 11 годині ранку в дашку вже застившого, якби знав шо він вночі чекає на мою допомогу я б свою хату продав лиш би його врятувати.... бл.....я ти думаєш шо я дивився на нього, свою печінку би продав, якби знав. Не легко мені зараз дивитися на кров коло дверей, самого тошнить.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2009, 03:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Арм - не звертай увагу на того... Вони в основній масі наївно думають що розумні і досягли того рівня аби давати якісь поради комусь. Як водиться помиляються.

Ще раз співчуваю :cry:

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2009, 03:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 27 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 243
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Віталій
Бис знав шо коли сплю, коло дверей собака чекає на допомогу, то би всіх лікарів підняв, продав би компи свої, з роботи б звільнився, скутер віддав би, але якби знав бляха муха нахер шо він там чекав мене, asdf, не просто ж так я хочу віддати в добру родину дітей мого Бормана, багато розуму не треба шоб сказати сусідці алкоголічці за (п'єтку), "йди віднеси мішок с сучками у воду". Він в саді під грушкою похований, завжди буду його памятати і дітям передам про нього історію як він на газельці їздив і кожного ранку мене провожав на роботу і зустрічав дома. Матюків не стане шоб горе і сльози виплакати, нині в Катрін уже випили пива за Бормана, віддам всьо шоб вернути два дні назад, закрив би його в хаті і не йшов би на роботу, лиш би він був живий. Але шо сталося то сталося, вже не вернеш, виніть мене, заслужив, ніколи більше не буду мати такого друга. Хто може найдіть хазяїнів для його дівчаток, гроші дам на стерилізацію, не питання взагалі. Критикуйте мене дальше, є моя вина, якби вийшов надвір вночі, якби побачив його, нема мені виправдання, хочеться зникнути з цього життя. Ну треба жити дальше в цьому гівні, де нема притулків не шо то для людей ай для будь-якої істоти в Україні, голосуйте за партію "нашим обіцянкам вже багато років за то і відмітимо паті на 500 тисяч гривень".
Координати мої є, кому хочеться хай пише чи звонить, жду.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2009, 03:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
та розслабся вже - в бані то чмо.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2009, 04:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 27 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 243
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Віталій
Та тут не питання хто в бані, а вже 140 переглядів, і хера лисого хтось відписав шо добре візьму бо у мене є можливість і я незалежу від обставин і думки інших людей. Ну піду ше в "Зеерку", дам оголошення шо віддам в добрі руки дуже хороших, красивих і розумних песенят.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2009, 04:14 
Офлайн

З нами з: 24 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 70
Мої співчуття...повір я знаю на скільки це важко...мій перший собака помер від невиліковної хвороби легень...скільки ветеренарів обіздили тоді... йому давали 3 місяця життя...він прожив 5 без натяків на хворобу...але за тиждень до смерті він почав дивним чином тяжко зітхати і щикати...потім відхаркувати кров..із слиззю...помятаю останній раз як з ним гуляв в сонячну погоду... коли йому було вже дуже погано засинав гладячи його в ліжку...а просинався вся простинь була в крові... останні дні взагалі не спав...нестерпно було бачити що любима собака угасає на очах а ти нічого не можеш зробити...!!! так тоді наплакався...помятаю як я вже виходив на навчання а мама його мені піднесла... він так щиро облизав мені лице слюною з кровю...я пішов і більше його не бачив ніколи... :cry:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 2 [ 16 повідомлень ] На сторінку 1, 2  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Інше


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB