Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Фоторозділ




 Сторінка 102 з 103 [ 1021 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 99, 100, 101, 102, 103  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 02 січня 2014, 20:34 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
vmateychyk написав:
мікрофон моно,на стерео ще рік треба робити.

то значит шо фотопарат, як основний девайс, промєждупрочим здоймає відімо
як прикольна і модно-потрібна фішка. Притому шей звук пише на встроєний (о, горе велике і розчарування безмежне!) МОНО мікрофон. Я правильно розумію? А аби мікрофонів було два і писало СЬТЄРЄВО тре докласти річну зарплатню? цікава математика однако, капсуль мікрофонний 0.3-1.5 доралів, АЦП+ЦАП нехай ше 10 доралів, по принципу компового ГД 24 біта 192кгц, решта трибуха нехай ше 10 доралів. Або зарплатня дивна або лижі мої не їдуть :roll: :-D


Догори 
 Повідомлення Додано: 02 січня 2014, 21:02 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Фотоапарат nikon D3200.Це і є мій вибір.
Мікрофон вмонтований моно,а ще можна писати звук на зовнішній стерео.
А в nikon D5200 вмотований стерео мікрофон,але він(фотоапарат) дорожчий на (приблизно) тисячу грн. це я і мав на увазі.Дорожчий не тільки через стереомікрофон.А тисяча не так вже і мало. :-D


Догори 
 Повідомлення Додано: 02 січня 2014, 21:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Хлопці, не забивайте собі дурним голову. Моно мікрохвон, стереомікрохвон - все одно зеркалка пише звук на видиво хреново, можна сказати, власне, дуже хреново, але не через то, шо там лажові мікрофони, а через автофокусні мотори - вони працюють зі страшним шумом; ну не приспособлені дзеркалки на відео. :eek: . Дехто скаже, а як же ж "Доктор Хауз", чи відеокліпи зняті на п'ятий сапог марк цвай. Правильно - зняті (але ще треба подивитися на світлову і штативно-постановочну техніку до того марка), але ж звук там писався окремо і потім в студії накладувався. З цієї ж причини - поворотний монітор в зерклці - це така ж маркетингова фіча (автофокус в лайвю працює так, як і в любої мильниці: тормознутий і лотерея - попаде-непопаде). Різницю між 3200 і 5200 треба шукати в модулі автофокуса і в експозамірі. Так шо 3200 - це правильний вибір.


Догори 
 Повідомлення Додано: 02 січня 2014, 23:30 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
vmateychyk написав:
Фотоапарат nikon D3200.Це і є мій вибір.

ех, не втерпів, все розказав. А мож було ше пару день вести світські бесіди ... :)


Догори 
 Повідомлення Додано: 02 січня 2014, 23:57 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Завтра з обіду має вже бути,куда вже більше тягнути - мирко прийшов і всі карти повідкривав. :-D


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 січня 2014, 21:30 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Привезли фотоапарат.Заряджаю,читаю інструкцію.


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 січня 2014, 22:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
Як тут кажуть - читати інструкцію то є останнє, коли вже нічого не виходить. :-D
Поздоровляю. :drink:
Чекаємо на файні фотки Коломиї та Карпат. :hunter:


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 січня 2014, 22:48 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Дякую,буду старатися. :drink:


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 січня 2014, 00:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Yury написав:
Як тут кажуть - читати інструкцію то є останнє, коли вже нічого не виходить. :-D
Поздоровляю. :drink:
Чекаємо на файні фотки Коломиї та Карпат. :hunter:


правильно сказав :verygood: , інструкція , як правило , читаєсі коли вже все поломане... сидячи верхи на білому товарищеві.... і втираючи віходковим папіром шмакри... маю пару таких прикладів... ще живих... :-D і шо характерно ...тіво живі приклади ніяк не прогресують .... тіко бомаги більше відмотують.... :-D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 січня 2014, 00:21 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
теоретично і майжи практично люба послідовність натискання пиптиків до фатального хардварного поломлення і спалення не приводить а випадкове натискання по 3 або і 4 гудзики одночасно може раптом зробити софтовий ресет або попасти в анжінєрне меню, шо таки буває ісключітєльно рідко. відсування і потскання всяких ричажків з нормальним (без дурі :D ) зусиллям також не годно відломити кавалки або нагло задавити кавалки. сумніваюся шо в любій інструкції пише шо плювати чи давити чи шкребтати атьорткою чи палити запальнічною тфт дисплей не можна бо поломиш. чогось так ніхто не робе :-D . так шо девайс в руки і включивши логіку ізучати . а коли вже появляється якась потреба в якійсь функції то тре лізти у книжку аби переконатися шо така функція дійсно присутня і запускається отако. причому пользовати мож і в процесі заряджання

а загалом вітаю, цікава забавка!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 102 з 103 [ 1021 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 99, 100, 101, 102, 103  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Фоторозділ


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB