Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Фоторозділ




 Сторінка 96 з 103 [ 1021 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 103  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 21 вересня 2012, 21:02 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
myrko написав:
SPY написав:
Фотографії зроблені камерою:
Цікаво, але люди все-таки виглядають так, ніби вирізані з картону; будем чекати розвитку технологій.... Зображення

Аналогічна асоціація :) Все навколо об'ємне - непоспориш, але люди як плоскі манекени у книжці, що розгортається :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 28 вересня 2012, 18:19 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Зображення

Зображення

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 28 вересня 2012, 18:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
о-о...негр з фотоапаратом.... :D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 08 листопада 2012, 19:41 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Зображення

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 листопада 2012, 22:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
SPY написав:
Цитата:
конечно же это Canon 5D Mark II

Ну, Сапог 5D Mark II це канєшна круто (правда вже вийшов Mark III, по народному "тріпак"), але як казав наш капрал-узбек - ніфігаочєнь, бо з одного боку цволочі-ніканісти лізут зі своїм автофокусом, а з другого любителі тьоті Соні з цайсами. А от вищезгадувана ляйка, ото - да. Там ужо можеш і не фотографувати, сам факт налічія робит тебе крутим фатографом.


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 листопада 2012, 01:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
myrko написав:
сам факт налічія робит тебе крутим фатографом.
:-D

в деяких кругах. :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 листопада 2012, 15:35 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Американские фотографы сняли свадьбу на iPhone

Фотографы Ким Томас (Kim A Thomas) и Коул Райз (Cole Rise) сняли свадьбу двух жителей Сан-Франциско исключительно на встроенную камеру iPhone. Получившиеся снимки они обработали в программе Instagram.
В общей сложности на свадьбе, которая состоялась в середине августа, было сделано 550 снимков, а заказчикам отдали 120. Ким Томас подчеркивает, что требование снимать свадьбу только на iPhone выдвинули сами молодожены.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 листопада 2012, 16:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
VohaBit написав:
myrko написав:
сам факт налічія робит тебе крутим фатографом.
:-D

в деяких кругах. :D

Нє, ну якщо сурйозно, то на сьогоднішній день немає великого значення марка фотосистеми, в кожної є свої плюси і мінуси (десь пару постів назад SPY викладав повідомлення: сапог - красніт, нікан - сініт, соні - шуміт, пеньтакс - миліт і т.д.) і толковий чоловік пристосовується, а нетолковий постійно міняє системи як шкарпетки, шукаючи ідеалу, котрого немає в природі. Мене особисто якраз шокує великий процент "аґалдєлого" браку в сучасній фотопродукції ( при чому не дивлячись на марку, чи катерогію, як на початковому, так і на top рівні) і просто величезний процент того, що при сересері називалося "нєкондіц".
SPY не дуже вітає, коли я починаю тут роздумовувати про "дифракційну межу" та інші "дурниці", але все-таки хоч найпростіше пояснення (не для SPY-я, VohaBit-а, чи БорМана, а для тих хто ще лиш дуже хоче купити зеркалку) дати ніби-то й треба. Той, хто хоч раз колись відкривав розділ оптики в шкільному підручнику з фізики, розуміє, що для того, аби найкраще працювала зв'язка об'єктив-матриця потрібно, щоб оптична вісь (уявна лінія, котра проходить через центральну точку об'єктива) була строго перпендикулярна площині сенсора (матриці). Будь яке відхилення від цього перпендикуляру, в тій чи іншій мірі, призводить до різних спотворень (ота знаменита стабільна чіткість по всьому кадру, наприклад), закосів роботи автофокусу та інших неприємностей. Читав'їм недавно, що при сучасних технологіях, виходячи з 18mp APS-C снесора (сучасна матриця бюджетних зеркалок Canon), аби зображення ідеально лягло на матрицю, оте відхилення повинно не перевищувати 4 мікрона :roll: . А за тими ж сучасними технологіями, допуски виробництва виготовлення точної апаратури становлять 8 мікронів і це йдеться про дуже дороге медичне обладнання. А які мікрони ви хочете від зайо...замороченого китайця, з зарплатою 200$ (і це там дуже круто вважається), котрий стоїть по 10-12 годин на конвеєрі по зборці бюджетних фотіків і в котрого, кожен похід до віходку вираховують з робочого часу (а от гаспадін Сіманєнка страшно хоче туди до вас методи китайців ввести). От і виходить, що завдяки недокрутам, недоліпам, троханерівностям, немає ніякого сенсу в тих мегапікселях чи великій роздільній здатності сучасної оптики, а по простому - задурно викидаємо гроші... :eek:


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 листопада 2012, 16:41 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
myrko написав:
SPY не дуже вітає, коли я починаю тут роздумовувати про "дифракційну межу" та інші "дурниці"

Ну чого зразу не вітає?! :) Навпаки досить таки цікаво почитати мудрі речі і для себе щось нове дізнатись :)
Ось зокрема цей пост вийшов цікавим :) Про мікрони та вимоги до фотоапаратів в школі не вчив, тому цікаво дізнатись :)

так що аффтар піші єсчо :) :drink: :friends:

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 листопада 2012, 16:44 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
А ТЫ ТЫЖФОТОГРАФ?)

Часто на съемках буквально суют в руки какую ни будь мыльницу или телефон и говорят:
- а сфотографируй на наш
а я даже не знаю где там кнопка спуска, говорю:
– я не умею этим пользоваться
делают круглые глаза
- ну "тыжфотограф"!..
отсюда вывод 1: "тыжфотограф" снимает отлично всем, что попадется под руку: фот, телефон или спичечный коробок
___________________
или звонит друг, говорит:
- слушай, мне тут рекламу нужно сделать, баннер, листовки, фон заменить...
отвечаю:
- тебе нужен дизайнер
- ну "тыжфотограф"...
- и что ?
- ну фотошопом владеешь же.
вывод 2: "тыжфотограф" еще и дизайнер и креативщик и слоганосочинитель
___________________
или вот, обязательно раз в месяц спрашивают:
- а посоветуй какой фотоаппарат купить?
начинаю спрашивать:
-а что а для чего, есть хорошие зеркалки начального уровня, оптику можно подобрать
- да не, нам попроще что-то
- ок, есть хорошие без зеркалки итп..
- да не, нам совсем проще, мы вот в магазине были, нам продавец советовал casio такой красненький, 12 мегапикселей, это хороший?
- хз, я не разбираюсь в мыльницах, тем более их очень много разных
- ну "тыжфотограф"
вывод 3: "тыжфотограф" знает абсолютно все фотоаппараты и все их технические характеристики, даже если они выпущены вчера и умеет их отличать по цвету и форме корпуса
____________________
или пишут
- у нас есть фотки профессиональные, можешь обработать и книжку сделать?
- надо смотреть на качество
(с гордостью) - профессиональные
- оке, скинь пару фото, нужно глянуть
а там караул: пересветы, на улице диафрагма 11, а мыло жуткое и половина в синей тонировке, в экзиф лезу там 5 д марк 2....
- а без этой синевы нет?
- это уже обработанные...
говорю, либо чб, либо синева останется
- а вот так нельзя сделать как здесь (ссылка на мою свадьбу)
- это надо было при съемке сразу делать, сейчас уже поздно
- ну "тыжфотограф", обработай как свои
вывод 4: "тыжфотограф" все может потом в фотошопе нарисовать: картинка, боке, цвета, резкость - это все потом делается, а при съемке без разницы, как и что снято
___________________
или еще едешь куда нибудь в будний день, звонок:
- привет
- привет
- как дела ?
- да нормально
- а ты где сейчас?
- да вот, еду (бла бла бла)
- а у тебя фотика с собой нет? а то мне нужно фасад и интерьер здания отщелкать, может заедешь?
О_о
вывод 5: конечно заеду, "тыжфотограф" никогда не расстается с фотоаппаратом, даже спит с ним
_____________________
а еще радуют звонки типа:
- а где в фотошопе кнопочка фон поменять?
или вот, утром звонит:
- я для обложки фотку одну на другую наложил, а как края смягчить?
и с спросонья, прям по кнопкам, пытаешься вспомнить что после чего нужно нажать и как еще объяснить по телефону, как выглядит значок маски слоя.
вывод 6 : у "тыжфотографа" фотошоп в мозг загружен и на любой самый дурацкий вопрос он сможет найти ответ
_______________________
или пригласили тебя на праздник, приходишь, а они:
- а ты фотик не взял?
- нет, я ж отдыхать пришел
- а кто ж нас фотографировать будет?
вывод 7: "тыжфотографы" не любят отдыхать в принципе
_________________________
в контакте пишет одна барышня
- Привет)) Мне тебя посоветовал Вася Пупкин, нужен фотограф, который смог бы благотворительно сделать съемку для рекламы салона меха))) реклама будет по всему городу висеть. как тебе предложение?
отвечаю:
- Привет) Благотворительность — оказание бескорыстной помощи тем, кто в этом нуждается (из Википедии). салон меха уж никак к неимущим или нуждающимся я отнести не могу.
она еще даж ответ не прочитала мой:
- отбой)))) нашла))
а позже прочитав отвечает:
- косяк РА, а не салона
вывод 8: "тыжфотографы" большие трудоголики, готовы работать, чтобы потом наслаждаться своими работами на билбордах города.

Зображення

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 96 з 103 [ 1021 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 103  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Фоторозділ


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB